David Beckham

Tombolt a szerelem Portofinóban: új fejezetet nyitott Victoria és David Beckham
2025 szeptember 1.   Sassy
A sztárpár Olaszországban töltött néhány felejthetetlen napot, és ezeket a romantikus pillanatokat rajongóiknak is megmutatták.
Arcpirító fotók: David Beckham és Victoria Beckham között jobban tombol a kémia, mint valaha
2025 augusztus 25.   Glamour
David Beckham és Victoria Beckham olaszországi nyaralásuk alatt újra megmutatták, mennyire erős köztük a vonzalom. A sztárpár a gyerekeivel töltötte a vakációt a festői Amalfi-parton, de romantikus pillanatokból is jutott bőven.
"Összetörtünk" – David és Victoria Beckham fia családja nélkül mondta ki az igent
2025 augusztus 13.   rtl.hu
Úgy tűnik, újabb fejezet nyílt a Beckham–Peltz családi viszályban. David és Victoria Beckham állítólag "összetörtek", miután legidősebb fiuk, Brooklyn augusztus 2-án titokban másodszor is kimondta a boldogító igent feleségének, Nicola Peltznek – úgy, hogy egyetlen Beckham családtag sem volt jelen.
Victoria és David Beckham nem küzdenek tovább
2025 augusztus 12.   Magyar Hírlap
Brooklyn Beckham és Nicola Peltz újra kimondták egymásnak az igent.
David és Victoria Beckham úgy érzik végleg elveszítették fiukat
2025 augusztus 12.   Blikk
Úgy tűnik, végképp elmélyült a szakadék Brooklyn Beckham és híres szülei között. A 26 éves sztárcsemete augusztus 2-án, titokban megújította házassági fogadalmát feleségével, Nicola Peltzzel – úgy, hogy a Beckham család egyetlen tagja sem kapott meghívót az eseményre. A meghitt szertartáson csak a menyasszony családja vett részt, apósa, Nelson Pelt
"Ez nem büntetés" – David Beckhammel példálózott Robbie Keane a Ludogorec elleni visszavágó előtt
2025 augusztus 11.   Mandiner
"Tiszteljük az ellenfelet, úgyhogy én nem jelenteném ki, hogy a Fradi jobb csapat a Ludogorecnél."
Mi történt? Legújabb nyaralós fotóján David Beckhamet legfeljebb csak a tetoválásairól ismerheted fel
2025 augusztus 1.   Sassy
David Beckham most nem az egyik híres, feszülős fehér gatyáiban villantotta meg magát.
Kiszúrt magával David Beckham, még a felesége is savazta – Persze ezzel felrobbantották a közösségi médiát
2025 július 23.   Médiapiac
A Beckham házaspár újra bizonyította: a stílusérzék és a humorérzék kéz a kézben jár náluk – még akkor is, ha a hajvágó lecsúszik.
"Őszinte leszek veled, mint mindig, ez így rettenetes! "Mit műveltél?!" - Victoria Beckham porrá cikizte férjét
2025 július 22.   Sassy
David Beckhamnek jól indult a hétvégéje, egészen addig, amig nekikezdett, vagyis megpróbálta otthon rendbe tenni egyedül a haját. A végeredmény viszont messze állt az elvárásaitól, mert egy foltot kopaszra nyírt véletlenül. Nézd meg a videót itt erről!
Megcsúszott a hajnyíró David Beckham kezében
2025 július 22.   InStyle Men
Az egykori futballsztár saját maga próbálta új frizuráját elkészíteni, feleségének nem tetszett túlzottan az eredmény.
A Beckham család "viszálya" újabb meglepő fordulatot vett
2025 július 15.   in.hu
Hónapok óta erősödnek a spekulációk a Beckham család "viszályáról". Úgy tűnik, hogy a feszültség Victoria, David és legidősebb fiuk, Brooklyn között egyre növekszik, Brooklyn édesapja májusban tartott 50. születésnapján sem vett részt. Később a források szerint a Beckham család "szíve összetört" a Brooklynnal való megromlott kapcsolat miatt, és bár
"Korábban úgy voltam vele, magyar válogatott akarok lenni, de…" – úgy tűnik, elveszíthettünk egy tehetséget
2025 július 11.   Mandiner
Kezdi megszokni, hogy David Beckham szembejön vele a folyosón.
Ez a nő volt David Beckham első nagy szerelme: érte rajongott Victoria előtt a sztárfocista
2025 július 9.   Femcafe
Bár ma már el sem tudjuk képzelni Davidet más nő oldalán, mint a gyönyörű Victoriáén, köztudott, hogy nem a korábbi Spice Girls bandatag volt Beckham első szerelme.
David Beckham és Matt Damon újra együtt a Stella Artois reklámjában
2025 június 30.   Kreatív Online
„A kollekció” című szpot a „David és Dave” Super Bowl-kampány folytatása.
Mi történhetett? David Beckham több műtéten is átesett a kórházban, de most otthonról posztol
2025 június 28.   Sassy
Végre az is kiderült, miért került kórházba a focista.
David Beckham nem mond le legidősebb fiáról
2025 június 28.   Magyar Hírlap
Mindent megtesz, hogy egyben tartsa a családját.
David Beckham kórházba került, szívszorító így látni a sztárfocistát
2025 június 27.   Glamour
Victoria Beckham a kórházból posztolt fotókat férjéről, David Beckhamről az Instagram-oldalán, aki ágyban fekve, kórházi köpenyben pózol a kamerának. Bár azt nem árulta el, mi történt pontosan, az egyértelmű, hogy a sztárfocistának pihenésre van szüksége.
Breaking! David Beckham súlyos sérüléssel kórházba került, ezt nyilatkozta Victoria férje állapotáról
2025 június 27.   Sassy
David Beckham jelenleg is kórházi kezelés alatt áll.
Kórházba került David Beckham
2025 június 27.   Magyar Hírlap
Balesetet szenvedhetett az egykori sztárfocista.
Brooklyn Beckham a házasságát a "legjobb döntésnek nevezte"
2025 június 25.   in.hu
2022-ben házasodott össze David Beckham és Victoria Beckham fia Nicola Peltz színésznővel. Az eljegyzésük évfordulójából nemrég a híresség Instagram-posztban osztotta meg gondolatait az azóta is tartó házasságáról.

Celeb