Paul McCartney

Ügynökök és katonák vigyázták Paul McCartney izraeli koncertjét
2008 szeptember 26.   Infostart
Mintegy 45 ezer ember váltott jegyet Paul McCartney tel-avivi koncertjére. A zenészt izraeli tartózkodása alatt brit és helyi katonák, rendőrök és ügynökök védték, tekintettel az őt ért palesztin fenyegetésekre.
McCartney-t megfenyegették
2008 szeptember 19.   Blikk
Jövő heti koncertjének lemondására akarják rávenni terroristák Paul McCartney-t, aki a "a békét, barátságot" szeretné hirdetni tel-avivi fellépésén.
John Lennon szerelmes volt Paul McCartney-ba?
2008 szeptember 15.   Infostart
Mélységesen felháborította Paul McCartney-t és Yoko Onót az a könyv, amely most jelent meg John Lennon életéről. A Beatlesszel régóta foglalkozó szerző azt állítja, hogy a legendás énekes homoszexuális kapcsolatra vágyott McCartney-val, és arról is ábrándozott, milyen lenne lefeküdni a saját édesanyjával.
Botrányos könyv jön Lennonról
2008 szeptember 13.   Blikk
Paul McCartney-t és az anyját is megkívánta
"Ez egy beteges hazudozó, a föld legnagyobb szajhája"
2008 szeptember 10.   Infostart
Sir Paul McCartney "hazudós" exfelesége hiába ígért milliókat egy jótékonysági szervezetnek, a pénz még mindig nem érkezett meg.
McCartney elfogadta Izrael bocsánatkérését
2008 augusztus 28.   Infostart
Fellép Tel Avivban Paul McCartney; a zenész 43 évvel az után áll színpadra Izraelben, hogy az ország vezetői lefújták a Beatles ottani koncertjét. Attól tartottak, hogy a gombafejűek dalai erkölcsi romlásba döntik az ifjúságot.
Nősül Paul McCartney?
2008 augusztus 22.   Blikk
Még ki sem fizette Heather Mills-t, újra nősülne a volt Beatle
Paul McCartney újra nősül?
2008 augusztus 11.   Blikk
Úgy érzi, Nancy Shevell az igazi
Elkelt a vicces Beatles-szalag
2008 augusztus 6.   HírTV
9800 fontért (közel 2,8 millió forintért) kelt el a Cameo aukciósház árverésén az a magnószalag, amely egy Beatles-dal felvételén készült és hallható rajta John Lennon és Paul McCartney viccelődése és kuncogása. A szerencsés vevő az interneten licitált.
Szerelmes dalt írt volt feleségéhez Paul McCartney
2008 augusztus 6.   Infostart
Gyöngéd szavakkal szól volt feleségéhez új dalában Paul McCartney. A zenész 2006-os válása óta hallgatásba burkolózott Heather Millsszel kapcsolatban. A szám egy elektronikus zenei guru, Nitin Sawhney októberi lemezén jelenik meg.
A brit trónörökös és McCartney ügyvédje segíti Madonnát
2008 június 25.   Gondola
Egymásra talált a showbiz és a londoni ügyvédi ipar két legnagyobb szupersztárja: az állítólag válófélben lévő Madonna a brit trónörökös és Sir Paul McCartney egykori válóperes ügyvédjéhez fordult...
McCartney "vegetáriánus hétfőket" javasol a széndioxid-kibocsátás ellen
2008 június 24.   Gondola
Sir Paul McCartney "vegetáriánus hétfőket" javasol a klímaváltozás legfőbb felelőse, a széndioxid-kibocsátás ellen. A világhírű egykori Beatle a The Grocer című brit gasztronómiai...
Paul McCartney jótékonysági koncertje
2008 június 15.   Blikk
Ingyenes McCartney-koncert Kijevben
2008 június 15.   Gondola
Közel 200 ezren - közöttük Leonyid Kucsma ukrán exelnök és Mihail Szaakasvili grúz államfő - hallgatták szombat este Kijevben a zuhogó esőben Paul McCartney koncertjét, aki egy ukrán milliárdos...
Paul McCartney felvállalta szerelmét
2008 május 29.   Blikk
Először mutatta meg a nyilvánosságnak új szerelmét
Ami még McCartney-t is sokkolta: kapott is ajándékot, meg nem is
2008 május 16.   Infostart
Igen csak meglepődött a napokban az egykori Beatles-sztár. Paul McCartney-nak egy környezetbarát autót ígért a gyártó, ám azt úgy juttatja el az énekeshez, hogy azzal jócskán károsítja a környezetet.
Paul McCartney szabad ember
2008 május 14.   Blikk
Ingyenkoncertet ad Paul McCartney
2008 április 29.   Blikk
Heather Mills prosti volt?
2008 április 24.   Blikk
Egyre mocskosabb dolgok derülnek ki Heather Millsről (40), a Beatles alapító tagja, Paul McCartney (65) volt feleségéről
Volt feleségét is elvinné világ körüli turnéjára Paul McCartney
2008 április 21.   Infostart
Hiába váltak el zajos botrányok közepette, volt feleségét is elvinné világ körüli turnéjára Sir Paul McCartney, ugyanis csak így lehetne együtt kislányával.

Celeb