Schobert Norbi

Ez volt az utolsó tévés szereplés: Ifj. Schobert Norbi itthagyja magyarországi életét
2025 november 5.   Médiapiac
Nagy álma teljesült, most mégis továbbáll: ifj. Schobert Norbi a Sztárbox-győzelem után nem vállal több tévés szereplést. Amerikába költözik.
Tavaly beállt tartalékos katonának, most már menne ifj. Schobert Norbi: "Végleg magam mögött szeretném hagyni az itthoni életemet"
2025 november 5.   Sassy
Úgy látszik, gyorsan kiábrándult a katonaságból. De ilyen könnyű leszerelni?
Sztárbox 2025: Íme az évad győztesei súlycsoportonként
2025 november 4.   rtl.hu
Lezárult a Sztárbox 2025. A döntőkben Schobert Norbi Jr., Bódi Bence, Kulcsár Edina és Molnár Gusztáv emelhették magasba az övet. Itt a teljes összefoglaló videókkal, képekkel és elemzéssel.
"Mindenki panaszkodik, hogy drága az élet" – Schobert Norbi videón mutatta meg az árstopos élelmiszereket
2025 november 3.   SzMo
Norbi szerint Magyarországon " 4000 forintból egy nap szuper jól tudok egészségesen táplálkozni".
Ifj. Schobert Norbi nem felejtett: visszavágót követel Istenes Bencétől, mindkét övét el akarja venni
2025 november 3.   naphire.hu
Jön a nagy visszavágó? Ifj. Schobert Norbi kihívta Istenes Bencét a Sztárboxban.
Jön a nagy visszavágó? Ifj. Schobert Norbi a győztes meccse után kihívta Istenes Bencét a Sztárboxban
2025 november 3.   Blikk
Visszavágót követel a 2023-as veresége után ifj. Schobert Norbi Istenes Bencétől, aki több bokszmeccs óta veretlen. Rubint Réka és Schobert Norbi fia szeretne ismét megmérkőzni a műsorvezetővel, hiszen 2025-ben az lett a férfi könnyűsúly bajnoka. Norbi elárulta, Bence mindkét övére fáj a foga.
Sztárbox 2025: Íme az évad győztesei súlycsoportonként
2025 november 3.   rtl.hu
Lezárult a Sztárbox 2025. A döntőkben Schobert Norbi Jr., Bódi Bence, Kulcsár Edina és Molnár Gusztáv emelhették magasba az övet. Itt a teljes összefoglaló videókkal, képekkel és elemzéssel.
Véget ért a 2025-ös Sztárbox! Könnyek és hatalmas pofonok: ők lettek idén a nyertesek!
2025 november 3.   Bank360 blog
A sztárok nem kímélték egymást: Kulcsár Edina visszavágott Gáspár Evelinnek, ifj. Schobert Norbi családi büszkeséget szerzett, Bódi Bence parádézott, Molnár Gusztáv pedig mindent beletett az utolsó menetekbe!
Véget ért a 2025-ös Sztárbox! Könnyek és hatalmas pofonok: ők lettek idén a nyertesek!
2025 november 3.   Sassy
A sztárok nem kímélték egymást: Kulcsár Edina visszavágott Gáspár Evelinnek, ifj. Schobert Norbi családi büszkeséget szerzett, Bódi Bence parádézott, Molnár Gusztáv pedig mindent beletett az utolsó menetekbe!
Ők a 2025-ös Sztárbox bajnokai – Fotókon szuperdöntők legjobb pillanatai
2025 november 3.   Blikk
Elképesztően izgalmas mérkőzésekkel zárult a 2025-ös Sztárbox-évad, amelyben Kulcsár Edina és Gáspár Evelin, ifj. Schobert Norbert és Miller Dávid, Bódi Bence és Sziklai Mátyás, valamint Molnár Gusztáv és Dudás Miki csaptak össze. A mindent eldöntő szuperdöntőkben a nyolc finalista csapott össze vasárnap este.
Felrobbant a ring: elképesztő küzdelmet vívott Miller Dávid és Schobert Norbi Jr.
2025 november 3.   rtl.hu
A Sztárbox férfi könnyűsúlyának Szuperdöntőjében csak úgy repkedtek a pofonok, és minden ütésnek súlya volt. Miller Dávid és Schobert Norbi Jr. mindent beleadtak, és egy pillanatig sem maradt helye kíméletnek. Kattints a videóra, és nézd meg a fantasztikus összecsapást!
Felrobbant a ring: elképesztő küzdelmet vívott Miller Dávid és Schobert Norbi Jr.
2025 november 3.   rtl.hu
A Sztárbox férfi könnyűsúlyának Szuperdöntőjében csak úgy repkedtek a pofonok, és minden ütésnek súlya volt. Miller Dávid és Schobert Norbi Jr. mindent beleadtak, és egy pillanatig sem maradt helye kíméletnek. Kattints a videóra, és nézd meg a fantasztikus összecsapást!
Rubint Réka és Schobert Norbert: "Minden problémánál, konfliktusnál összezártunk"
2025 október 19.   Glamour
Amikor megismerkedtek még nem létezett a közösségi média, mégis nyitott könyv lett az életük. Rubint Réka és Schobert Norbert kapcsolata minden körülmények között kiállta az idők próbáját, pedig nekik sem adták kezükbe a titkos receptet.
Ezt nem láttuk jönni: Rubint Réka és Schobert Norbi új Digitális Polgári Kört alapított
2025 október 16.   naphire.hu
Dopeman után Rubint Réka és Schobert Norbi is új Digitális Polgári Kört alapított.
"Testi egészség nélkül nincs nemzeti felemelkedés" – nagy bejelentést tett a Schobert-házaspár
2025 október 16.   Mandiner
Rubint Réka és Schobert Norbert vezetésével indul útjára a Digitális Polgári Kör, amely az egészség erejében látja a jövőt.
Kőkemény összecsapás a Sztárboxban: Schobert Norbi Jr. és Lencse Laci nem kímélte egymást!
2025 október 13.   rtl.hu
Tombolt a tesztoszteron a Sztárbox ringjében, amikor ifjabb Schobert Norbi és Lencse Laci egymásnak feszült. A két sportoló nem finomkodott: már az első pillanattól izzott a feszültség, csattantak az ütéseik, és a közönség lélegzet-visszafojtva figyelte, ki bírja tovább. A végén Norbi Jr. diadalmaskodott, de férfias csatát vívott Lacival a Szuperdö
Ifj. Schóbert Norbi tavaly még tartalékos katonának állt, most Amerikába készül: "Remélem, Amerikában megtalálom a boldogságomat"
2025 október 11.   Sassy
Ifjabb Schobert Norbi 2005-ben született, idén húszéves, és továbbra is az érettségire készül. Közben viszont már túl van egy kis katonaságon, több közéleti szerepen és egy rakás nyilatkozaton, amelyekből lassan kirajzolódik: ő az a fiatal, aki minden évben új életet kezd.
"Én fogom elhagyni győztesen a mérkőzést" – Lencse László az ifjabb Schobert Norbi elleni Sztárbox csatáról
2025 október 10.   rtl.hu
Lencse László, a labdarúgóként ismert sportoló, első Sztárbox mérkőzésén magabiztosan aratott győzelmet Ördög Tibor Csipa ellen. Most vasárnap új kihívás vár rá: az ifjabb Schobert Norbi lesz az ellenfele a szuperdöntő kapujában. Lencse szerint a box teljesen más világ, mint a futball, hiszen a szorítóban egyedül kell helytállni, és nincs olyan edz
Schobert Norbi fia az USA-ba készül egyetemre – előtte még övet akar nyerni
2025 október 10.   rtl.hu
A Sztárbox újabb fordulója igazi sztárpárbajokat ígér: Lencse László és ifjabb Schobert Norbi a döntőbe jutásért küzd, miközben Árpa Attila és Mészáros András nehézsúlyú gálameccsen találkozik. A versenyzők nemcsak a ringben, hanem lelkileg is csúcsformába hozták magukat – hiszen most már minden ütés számít.
Csaknem negyed évszázada együtt – Így ünnepelt Rubint Réka és Schobert Norbert
2025 október 8.   Blikk
Szinte hihetetlen, de immár közel negyed évszázada házasodott össze Rubint Réka és Schobert Norbi. A házaspár nem is akármilyen helyszínen ünnepelte, hogy 23 éve örök hűséget fogadtak egymásnak.

Celeb