2019. május 25. szombat

máj. 25
5:51
Fotók: Räikkönen így szórakoztatta magát pénteken (F1világ)
Mivel a Monacói Nagydíj első szabadedzéseit már csütörtökön megtartották, a péntek jóformán szabad volt a Forma-1-es versenyzőknek. Ezt használta ki Kimi Räikkönen is.
máj. 25
6:27
Belépő a francia prémium világába: itthon a DS 3 Crossback (Autónavigátor)
Újabb modellel bővült a DS kínálata, a DS 3 Crossback ráadásul az első modell a PSA új moduláris platformján, amin idén az Opel Corsa és a Peugeot 208 is érkezik.
máj. 25
7:39
Ekkor lesz az F1-es időmérő Monacóban (F1világ)
A szabadedzéseket már csütörtökön megtartották, így pénteken az F1-es mezőny nem gurult pályára, ma azonban tovább folytatódik a Monacói Nagydíj programja.
máj. 25
8:57
Már lemondhat az idei évről a Ferrari? (F1világ)
A korábbi Forma-1-es versenyző, Mark Webber szerint a Ferrari jobban tenné, ha már most lemondana a 2019-es évről, és elkezdene a következő idényre fókuszálni.
máj. 25
9:33
Érdemes az alapoknál kezdeni? – Kia Ceed kombi 1.0 és 1.4 teszt (Autónavigátor)
Ismét terítéken a szívó vs. turbó téma, ugyanis gyors egymásutánban járt nálam a Kia Ceed kombi az 1,4 literes szívó és az egyliteres turbófeltöltéses benzinmotorral. Nem szeretnék döntőbíró lenni, de azt elmesélhetem, hogy nekem melyik tetszett jobban.
máj. 25
12:27
Gyorshír: Vettel autót tört az időmérő előtt! (F1világ)
Összetörte versenyautóját a Forma-1-es Monacói Nagydíj utolsó szabadedzésén Sebastian Vettel.
máj. 25
13:09
Leclercet beidézték a versenybírák (F1világ)
Charles Leclercet, a Ferrari versenyzőjét beidézték a versenybírák a Monacói Nagydíj 3. szabadedzése után, mivel a monacói túl gyorsan ment a virtuális biztonsági autós periódus után.
máj. 25
13:11
Leclerc az élen a harmadik monacói edzésen (F1világ)
A Ferrari versenyzője, Charles Leclerc volt a leggyorsabb a Forma-1-es Monacói Nagydíj utolsó szabadedzésén. A monacóit a két Mercedes követte, míg Sebastian Vettel a gumifalnak csapta autóját.
máj. 25
13:39
Még a roller is hátsókerekes a BMW-nél (Autónavigátor)
Ma már messze nem csak autógyártókról és közlekedő eszközökről beszélünk, pláne prémium gyártókkal kapcsolatban. Életstílust árulnak és ehhez szükséges kiegészítőket is, a BMW-nél a legkisebbekre is gondolnak.
máj. 25
14:15
Döntöttek Leclerc szabályszegéséről a versenybírók (F1világ)
Megúszta a rajtbüntetést a Forma-1-es Monacói Nagydíjon a Ferrari ifjú titánja, Charles Leclerc.
máj. 25
15:33
Újabb hiba a Ferraritól, Leclerc hátulról rajtol Monacóban (F1világ)
Hatalmasat hibázott a Forma-1-es Monacói Nagydíj időmérő edzésén a Ferrari csapata – ifjú versenyzőjük, Charles Leclerc emiatt a mezőny hátsó feléből rajtol vasárnap.
máj. 25
16:09
Hamiltoné a pole Monacóban, csúnyán lemaradt a Ferrari (F1világ)
A világbajnoki éllovas Lewis Hamilton volt a leggyorsabb a Forma-1-es Monacói Nagydíj időmérő edzésén. A brit 86 ezreddel utasította maga mögé csapattársát, Lewis Hamiltont, miközben a Ferrarinak esélye sem volt.
máj. 25
16:15
Leclerc: Lehet, hogy autót török vasárnap… (F1világ)
Rendkívül csalódottan nyilatkozott a Forma-1-es Monacói Nagydíj időmérő edzését követően Charles Leclerc, aki a Ferrari hibájából nem tudott jól szerepelni a szombati kvalifikáción.
máj. 25
16:15
Dögös és hasznos kiegészítőket kapott a Supra (Autónavigátor)
A Gazoo Racing első önálló modelljeként meghirdetett új Toyota Suprához a TRD készített tuningcsomagot, ami nagyon jól néz ki, mellette még hasznos is.
máj. 25
17:27
Hamilton: Mélyebbre kellett ásnom, mint valaha! (F1világ)
Forma-1-es pályafutása 85. rajtelsőségét szerezte szombaton, Monacóban a Mercedes világbajnok versenyzője, Lewis Hamilton.
máj. 25
18:21
Vettel: El kell fogadnunk, akkor is, ha nem akarjuk (F1világ)
Sebastian Vettel a 4. rajtpozíciót szerezte meg a két Mercedes és Max Verstappen mögött Monacóban, ám a németnek egyáltalán nem volt izgalommentes időmérője.
máj. 25
18:45
Verstappen: A 3. hely volt a maximum (F1világ)
Kiválóan szerepelt a Forma-1-es Monacói Nagydíj időmérő edzésén Max Verstappen – a holland a Mercedes legfőbb kihívója volt szombaton, így a versenyt a 3. helyről kezdheti majd meg.
máj. 25
18:57
Ketten is rajtbüntetést kapnak Monacóban (F1világ)
Két versenyző is rajtbüntetést kapott a Monacói Nagydíj időmérőjét követően: Antonio Giovinazzi és Pierre Gasly is háromhelyes rajtbüntetésben részesült feltartás miatt.
máj. 25
19:15
Szintet lép a Mercedes a biztonság terén (Autónavigátor)
A távolabbi jövő megoldásai és a hamarosan szériaérett biztonsági berendezések is megtalálhatók a Mercedes-Benz GLE tanulmányautóban
máj. 25
21:27
Magyarázatot adott a Ferrari-főnök: „Nem érte meg kockáztatni…” (F1világ)
A Ferrari Forma-1-es csapatát irányító Mattia Binotto elárulta, nagyot hibáztak a Forma-1-es Monacói Nagydíj időmérő edzésén, és nem érte meg ekkorát kockáztatni Charles Leclerc esetében.
máj. 25
22:03
Képgaléria – Monacói Nagydíj 2019 – Szombat (F1világ)
Kibérelte az első rajtsort a Monacói Nagydíj szombati időmérő edzésén a Mercedes csapata, így Lewis Hamilton rajtolhat a pole-ból, a legfőbb beszédtémát azonban kétségkívül a Ferrari taktikai hibája, illetve Charles Leclerc 15. rajthelyet szolgáltatja Monte-Carlóban. A nyilatkozatok helyett azonban ezúttal beszéljenek a képek: meghoztuk a szombati