2019. május 26. vasárnap

máj. 26
6:09
Az F1-es Monacói Nagydíj rajtrácsa (F1világ)
A Mercedes ötszörös világbajnoka, Lewis Hamilton rajtolhat majd a pole pozícióból a 2019-es Forma-1-es szezon 6. versenyén, a Monacói Nagydíjon.
máj. 26
6:15
Őszintén és tisztán – Mazda MX-5 RF G184 (Autónavigátor)
A biztos pont, az autózás színtiszta öröme, mindig piros betűs ünnep, amikor MX-5 érkezik a naptárba. És most erősebb is lett, hurrá! Ja, hogy ez csak a mézes madzag…
máj. 26
9:15
Kinek higgyünk, az autószerelőnek vagy a kézikönyvnek? (Autónavigátor)
A Suzuki utolsó felső-középkategóriás autója volt a Kizashi, ami Európában is szerencsét próbált, sokan nem találkoztak vele, most viszont motorolaj témában került elő.
máj. 26
10:09
Hamilton Laudának ajánlotta pole-ját (F1világ)
Lewis Hamilton, a Mercedes versenyzője Niki Laudának ajánlotta pole pozícióját, és elmondta, erőt adott neki az, hogy átgondolta, a legendás pilóta mit kért volna tőlük itt, Monacóban.
máj. 26
10:33
Ekkor rajtol az F1-es Monacói Nagydíj (F1világ)
A 2019-es Forma-1-es szezon 6. versenyét rendezik ma délután: a száguldó cirkusz mezőnye Monacóban vendégszerepel.
máj. 26
12:21
Pocsolyába való ez a Honda Civic Type R (Autónavigátor)
Az angol Honda mutatott be két módosított változatot a Civic izmos kiadásából, két igen eltérő karakter lett a végeredmény.
máj. 26
13:45
A Ferrari változtat időmérős procedúráin (F1világ)
A következő versenyhétvégére változtat időmérős stratégiáján a Ferrari Forma-1-es csapata azok után, hogy Charles Leclerc a monacói kvalifikáción már a Q1-ből sem jutott tovább.
máj. 26
13:57
Leclerc: Kockáztatni fogok a jó eredményért! (F1világ)
Kockáztatni fog a délutáni Monacói Nagydíjon a Ferrari Forma-1-es csapatának ifjú titánja, Charles Leclerc.
máj. 26
14:09
Fotó: Tortával várták Räikkönent a bokszban (F1világ)
300. versenyét futja vasárnap, Monacóban az Alfa Romeo finn versenyzője, Kimi Räikkönen.
máj. 26
14:15
Vettel reméli, lesz esélye a dobogóra Monacóban (F1világ)
Nem lesz könnyű dobogón végeznie a vasárnapi Monacói Nagydíjon Sebastian Vettelnek – a négyszeres világbajnok reméli, a Ferrari tempója egy kicsit jobb lesz a versenyen.
máj. 26
14:21
Räikkönennek így szurkolnak gyerkőcei Monacóban (F1világ)
Gyermekei is szorítanak Kimi Räikkönenért a mai Monacói Nagydíjon – a finn 300. versenyét futja, a 14. helyről rajtol.
máj. 26
14:39
Hamilton is Lauda sisakfestését használja Monacóban (F1világ)
Sebastian Vettelhez hasonlóan a világbajnoki címvédő Lewis Hamilton is olyan sisakkal áll rajthoz a vasárnapi Monacói Nagydíjon, mellyel a héten elhunyt Niki Lauda emléke előtt tiszteleg.
máj. 26
15:45
82 luxusautót árverezett el a szegények javára egy kormány (Autónavigátor)
A rendőrség által lefoglalt luxusautókat árverezték el, az így befolyt összeget a leszakadó települések kapják majd meg.
máj. 26
17:03
Hamilton óriási csatában győzött Monacóban! (F1világ)
A világbajnoki címvédő Lewis Hamilton nyerte a 2019-es Forma-1-es világbajnokság hatodik versenyét, a Monacói Nagydíjat. A brit óriási csatában utasította maga mögé a 2. helyen befutó Max Verstappent, akit azonban időbüntetése miatt a 4. helyre soroltak hátra. A dobogóra így Sebastian Vettel és Valtteri Bottas állhatott még fel.
máj. 26
17:45
Hamilton: Büszkévé akartam tenni Laudát (F1világ)
Lewis Hamilton, a Mercedes versenyzője nem gondolta, hogy végig tud menni és meg tudja őrizni az első helyet Monacóban – azonban sikerült, így bezsebelte az idei 6. Mercedes-győzelmet.
máj. 26
18:39
Verstappen: Szórakoztató futam volt (F1világ)
Max Verstappen, a Red Bull versenyzője sajnálja, hogy nem állhatott fel a dobogóra azok után, hogy remek show-t szolgáltattak Lewis Hamiltonnal a Monacói Nagydíjon.
máj. 26
19:09
Csak a szokásos: Mercedes győzelem a Monacói Nagydíjon (Autónavigátor)
Lewis Hamilton behúzhat egy újabb strigulát a győzelmei listáján.
máj. 26
20:33
Leclerc: Először jó móka volt, aztán katasztrófa (F1világ)
Charles Leclerc rendkívül csalódottan nyilatkozott a Monacói Nagydíjat követően, miután hiába akart küzdeni hazai közönsége előtt, feladni kényszerült a futamot.
máj. 26
21:03
Perez majdnem elütötte a pályabírókat Monacóban (F1világ)
Sergio Perez, a Racing Point versenyzője szerint óriási szerencse, hogy senki nem sérült meg abban az incidensben amikor két pályabíró átszaladt előtte a pályán a Monacói Nagydíj versenyén.
máj. 26
22:03
Vettel azt hitte, megnyerheti a futamot (F1világ)
Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője elárulta, volt a Monacói Nagydíjnak olyan pontja, amikor azt hitte, megnyerheti a futamot.