A Ford egyértelmű választ adott a címben feltett kérdésre: Igen.
aug. 4
6:27
Exkluzív: Hamarosan bejelentik, Hülkenberg a Renault-nál marad! (F1világ)
A Renault versenyzője, Nico Hülkenberg az F1VILÁG.HU-nak adott interjújában nemrég elárulta, várhatóan hamarosan bejelentik, hogy 2020-ban is a francia istállónál folytatja Forma-1-es pályafutását.
aug. 4
7:09
Bottas: A 2. helyről is tudunk nyerni (F1világ)
Valtteri Bottas, a Mercedes versenyzője úgy érzi, a második helyről is bőven van esélyük a győzelemre az F1-es Magyar Nagydíjon, így készen áll a vasárnapi harcra.
aug. 4
8:21
Az F1-es Magyar Nagydíj rajtrácsa (F1világ)
34. alkalommal rajtol el a Forma-1-es Magyar Nagydíj vasárnap a Hungaroringen! A rajtelsőséget a szombati időmérő edzésen Max Verstappen szerezte meg Valtteri Bottast és Lewis Hamiltont megelőzve.
aug. 4
8:39
Grosjean is Ricciardót kritizálja (F1világ)
Sergio Perez után Romain Grosjean, a Haas versenyzője is kritikával illette Daniel Ricciardót, miután az ausztrál versenyző az időmérőn gyorsköre előtt megelőzte őt.
aug. 4
9:30
Milyen olajat kapjon a Sport Swift? (Autónavigátor)
Olvasónk birtokában egy irigylésre méltó autó van: szívómotoros, 1,6-os Swift Sport, ráadásul 100 ezer kilométer alatti futással. Egy ilyen kincs esetén különösen fontos, hogy megfelelő kenőanyaggal fusson.
aug. 4
9:45
Verstappen megint beszólt a Renault-nak (F1világ)
Szombati rajtelsőségét követően ismét beszólt a Renault-nak a Red Bull Forma-1-es csapatának versenyzője, Max Verstappen.
aug. 4
9:47
Ekkor rajtol a 34. F1-es Magyar Nagydíj (F1világ)
Max Verstappen rajtolhat az élről a 2019. évi Forma-1-es világbajnoki sorozat 12. versenyén, a Magyar Nagydíjon. A holland versenyző F1-es pályafutása első pole pozícióját szerezte szombaton.
aug. 4
9:51
Hamilton elárulta, betegsége után hogyan készült a Magyar Nagydíjra (F1világ)
Egy héttel ezelőtt, Németországban még betegséggel küszködött, a Hungaroringen viszont már teljesen egészséges Lewis Hamilton.
aug. 4
10:15
Mercedes: Verstappen valódi fenyegetés a vb-harcban (F1világ)
Toto Wolff, a Mercedes csapatfőnöke elárulta, valódi veszélyként tekint Max Verstappenre, ami az idei F1-es világbajnoki küzdelmet illeti.
aug. 4
10:17
A Magyar Nagydíj eddigi győztesei (F1világ)
Ezen a hétvégén ismét a Mogyoródon elterülő Hungaroringen száguld a Forma-1 mezőnye: a királykategória 1986-ban látogatott először hazánkba, a mostani lesz a 34. verseny a magyar aszfaltcsíkon.
aug. 4
10:27
Vettel reméli, forró és nehéz futam lesz a Hungaroringen (F1világ)
Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője már a Magyar Nagydíj előtt tudta, hogy a Hungaroring sem az ő pályájuk lesz, hiszen az idei évben a sok kanyar nem fekszik az autójuknak.
aug. 4
10:39
Anno: Ilyen volt az első F1-es Magyar Nagydíj (F1világ)
34. alkalommal rendeznek Forma-1-es versenyt ezen a hétvégén. A Hungaroring 1986-ban látta először vendégül a száguldó cirkusz mezőnyét, ezzel a mogyoródi helyszín a Monaco és Monza után a harmadik olyan helyszín, mely megszakítás nélkül ennyi versenynek adhatott otthont.
aug. 4
11:27
Novemberben tér vissza a Ferrari kulcsembere (F1világ)
A Ferrari Forma-1-es csapata vasárnap megerősítette, Simone Resta hamarosan visszatér az olasz istállóhoz – a szakember vezető technikai pozícióban tevékenykedik majd november elejétől.
aug. 4
12:30
Porsche áron kínálják ezt a Renault Megane-t (Autónavigátor)
A világ leggyorsabb elsőkerékhajtású autójának serlege jelenleg a Renault Megane RS Trophy R kezében van, nemrégiben a Honda Civic Type R-től csente el az elsőséget a Nürburgringen.
aug. 4
12:39
Mick Schumacher győzött a Hungaroringen! (F1világ)
A hétszeres világbajnok Michael Schumacher fia, Mick Schumacher nyerte a Forma-2-es sorozat második versenyét a Hungaroringen – ez a német első győzelmet a száguldó cirkusz előszobájának számító sorozatban.
aug. 4
14:27
22 versenyből áll majd a 2020-as F1-es naptár (F1világ)
A Forma-1 csapatai támogatásukat adták ahhoz, hogy 22 versenyből álljon a 2020-as világbajnoki sorozat – árulta el Toto Wolff, a Mercedes motorsport-igazgatója.
aug. 4
14:39
Változik a Magyar Nagydíj rajtrácsa (F1világ)
A mezőny végéről, az utolsó helyről vág neki a Forma-1-es Magyar Nagydíjnak Daniel Ricciardo, miután versenyautójának motorkomponenseit kicserélték a szombati, kiábrándító időmérő után.
aug. 4
15:30
Nem minden nap jön szembe veled az utcán: íme, az Acura NSX (Autónavigátor)
Egy első generációs Acura NSX került kalapács alá, mindössze 40.000 mérfölddel a háta mögött.
aug. 4
16:51
Hamilton taktikus győzelmet aratott a Hungaroringen! (F1világ)
A világbajnoki pontversenyben élen álló Lewis Hamilton taktikus győzelmet aratott a 34. Forma-1-es Magyar Nagydíjon, így tovább növelte összetettbeli előnyét. A második helyen a versenyben sokáig vezető Max Verstappen végzett, míg a dobogó legalsó fokára Sebastian Vettel állhatott fel, aki a futam utolsó köreiben előzte meg csapattársát, Charles Le
aug. 4
18:30
Mercedes győzelem a Hungaroringen – Magyar Nagydíj (Autónavigátor)
Max Verstappen néhány körrel a verseny vége előtt bukta a győzelmet a Hungaroringen.
aug. 4
18:39
Bár elbukta a győzelmet, Verstappen nem csalódott (F1világ)
Bár sokáig az élen állt, végül nem sikerült megnyernie a Forma-1-es Magyar Nagydíjat a Red Bull ifjú versenyzőjének, Max Verstappennek.
aug. 4
18:45
Bottas: Az 1-es kanyarban csúszott félre minden… (F1világ)
Kiábrándító eredménnyel zárult a Forma-1-es Magyar Nagydíj a Mercedes versenyzője, Valtteri Bottas számára: miközben csapattársa, Lewis Hamilton újabb győzelmet szerzett, ő csak a 8. helyen fejezte be a mogyoródi futamot.
aug. 4
18:51
Mercedes: Tudtuk, hogy Hamilton meg tudja csinálni (F1világ)
Toto Wolff, a Mercedes motorsport-igazgatója nagyon büszke csapatára, amiért egy remek taktikai húzással Lewis Hamiltonnak sikerült megnyernie az F1-es Magyar Nagydíjat.
aug. 4
19:27
Sokáig Hamilton sem hitt a Mercedes taktikájában (F1világ)
Lewis Hamilton stratégiai csatában tudott diadalmaskodni a pole-ból induló Max Verstappennel szemben. A brit versenyző sokat köszönhet a csapatának, akik jól reagáltak a gumik kopására. A Mercedes pilótája bevallotta, ő maga sem tartotta elsőre elérhetőnek a hollandot a boxkiállás után, és mindent bele kellett adnia a verseny azon szakaszában.
aug. 4
20:03
Vettel: Nem lepődtünk meg a hungaroringi teljesítményen (F1világ)
Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője nagyon nehéz versenyen van túl a Hungaroringen – az autójuknak egyáltalán nem fekszik a magyar versenypálya, de erre számítottak is.
aug. 4
20:05
Leclerc: Vettel jobban bánik a gumikkal, ezért maradtam alul (F1világ)
A nem megfelelő gumikezelés miatt nem tudott jó eredményt elérni a Forma-1-es Magyar Nagydíjon a Ferrari ifjú titánja, Charles Leclerc.
aug. 4
20:09
Gasly: Újabb kudarc és tanácstalanság (F1világ)
Pierre Gasly egy rosszul sikerült rajtot követően egészen a kilencedik helyig esett vissza. A közepes keveréken rajtoló franciának azonban a lágyabbra váltás sem segített, végül Carlos Sainz Jr. is előtte végzett. A Red Bull versenyzője nem érti, hogy miért volt ennyire lassú.