Teherautó ütközött össze egy személyautóval az 1-es főúton, Almásfüzitő közelében. Mint kiderült: a kocsiba egy ember beszorult, őt a komáromi hivatásos tűzoltók szabadították ki.
1500 forintos órabérrel keresnek éjszakai szakácsot az InterContinental Budapest hotelbe. Többek között szakács végzettséget, ápolt, igényes megjelenést várnak el a pénzért. Az éjszakai munkának ugyanakkor jelentős kockázatai vannak...
Új gépjárműveket adtak át ünnepélyes keretek között 10 büntetés-végrehajtási intézetnek, további 9 darab gépjármű pedig az Országos Parancsnokság használatába került.
Nyolcvan kilónyi volt az első postai küldemény, amely hazánkban a levegőbe emelkedett; nem sokkal később több szerencsétlenség is történt, majd ejtőernyővel „kézbesítették” a küldeményeket – feltéve, hogy nem hordták szét a tolvajok célba érkezés előtt. Száz éves a magyar légiposta.
1500 forintos órabérrel keresnek éjszakai szakácsot az InterContinental Budapest hotelbe. Többek között szakács végzettséget, ápolt, igényes megjelenést várnak el. Az éjszakai munkának ugyanakkor jelentős kockázatai vannak, mutatjuk...
Életének 89. esztendejében elhunyt dr. Halmos Imre fair play-életműdíjas tenisz mesteredző, sportvezető, a Testnevelési Egyetem egykori tanszékvezetője.
Megkezdődött a Vizoviczki László és társai ellen költségvetési csalás és más bűncselekmények miatt indult per másodfokú tárgyalása szerdán a Fővárosi Ítélőtáblán.
Nem mindennapi esethez riasztották a nyergesújfalui hivatásos tűzoltókat kedden: egy közepes méretű kutyusnak volt szüksége segítségre, miután belezuhant egy 10 méter mélységű vízaknába. Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közösségi oldalán számolt be a történtekről.
A független polgármesterjelölt ígéri, nem ír alá kilakoltatási határozatot, ha megválasztják. A Fidesz helyi szervezete szerint Győri hazudik, amikor azt állítja, a fideszes jelölt tömeges kilakoltatásokra készül.
Akár kilométeres sugarú körben is kiüríthetik csütörtökön az Erzsébet híd térségét, amíg kihúzzák és elszállítják a Duna medrében kedden talált II. világháborús bombát.
Magyarország nem tud és nem is akar visszafogadni senkit, de bármikor készen áll segíteni abban, hogy az illegális bevándorlókat visszaszállítsák Görögországba - szögezte le Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Berlinben, a Horst Seehoferrel, a bajor Keresztényszociális Unió (CSU) elnökével, német szövetségi belügyminiszterrel folytatott megbeszélés
Egy plébános ajánlotta iskolai hitoktatónak azt a férfit, aki korábban ült is nevelt fia molesztálásáét. A plébános azt mondja, nem volt oka gyanakodni: a most diákjait zaklató férfi egy hittudományi főiskola hallgatójaként kért tőle támogatást. Az egyházmegye hivatalosan továbbra sem nyilatkozik az ügyben, a Klebelsberg Központ pedig azt állítja,
Befolyásos politikusokkal, német újságok főszerkesztőivel is találkozott Orbán Viktor miniszterelnök Leslie Mandoki világhírű zenész kerti fogadásán – írja az Origo.
Magyarország nem tud és nem is akar visszafogadni senkit, de bármikor készen áll segíteni abban, hogy az illegális bevándorlókat visszaszállítsák Görögországba – szögezte le Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Berlinben a Horst Seehoferrel, a bajor Keresztényszociális Unió (CSU) elnökével, német szövetségi belügyminiszterrel folytatott megbeszélésé
Hétfőn a történeti levéltárban járt Radnai László, és maga kérte: mindenfajta vizsgálatot végezzenek el rajta, hogy kiderüljön: okkal érik-e ügynökvádak Toroczkai László felől. A Jobbik volt kommunikációs igazgatója azt is elmondta: piaci alapú tárgyalásokat bonyolítottak a párt plakátjai körül, ugyanakkor könnyen meglehet, hogy Simicska Lajos poli
Napokon belül hazatérhet az a magyar kisfiú, aki nevelőszülőkhöz került, miután szüleit illegális bevándorlás miatt elfogták a kanadai–amerikai határon. A kétéves Leventéhez kiutazott testvére, Laura (23), aki már kétszer találkozhatott a kisfiúval.
A miniszterelnök Wolfgang Schäuble, a német parlamenti alsóház, a Bundestag elnökével közös fotóját posztolt Facebook-oldalára, amihez nemes egyszerűséggel annyit írt: „egy régi barátság”:
A legfrissebb adatok szerint az ellenzéki pártok – a DK-t kivéve – mind gyengültek. Az MSZP-Párbeszéd a most mért eredmények alapján be sem jutna a parlamentbe.
Akár már 2018 végétől diagnózis lehet Magyarországon a videójáték-függőség. Egy budapesti fiú érettségizni nem ment el a játék miatt, egy britt kislány pedig bepisilt, csakhogy játszhasson. Ezekhez az esetekhez szakember kell. A szenvedélybetegség hivatalos elismerése nagy előrelépést jelent.
Könnyeit nyeldesve állt bíróság elé E. Lajos (50), aki tavaly nyáron agyonlőtte a kislányát, Arankát (†8). A férfit, aki gondatlan emberölés miatt másfél év fogházat kapott, 2 év próbaidőre felfüggesztve, párja, Melinda kísérte el a tárgyalásra.