Orbán Viktor ismét interjút adott a Dopeman (Pityinger László) műsorában (DopeRano$). Most a világpolitika került terítékre, hiszen beszéltek Ukrajnáról, az EU-ról és persze, az energiaárakról annak fényében, hogy az Iráni háború komoly kihívások elé állítja az energiaimportőr országokat.
A Nemzeti Nyomozó Iroda századosa arról beszélt, hogy az Alkotmányvédelmi Hivatal nyomására kellett nyomozniuk a Tisza informatikusai után. Az ügyészség "politikai megnyilvánulásnak" nevezte Szabó interjúját.
Közpénzből újítják fel a miniszterelnök apjának hatvanpusztai birtokához vezető utat - ezt állítja Hadházy Ákos. A független országgyűlési képviselő tegnap talált ott útépítő gépeket. Posztja alatt egy kommentelő azt állította: a költségeket az etyeki önkormányzat fedezi. Zólyomi Tamás Fideszes polgármester kérdésünkre egy videóban csak annyit közö
A szövetségi ügyészek 15 évre zárnák rácsok mögé Jasveen Sanghát, akit csak ketaminkirálynőként emlegetnek, és aki beismerte, hogy ő szállította azt a ketamint, amely Matthew Perry halálához vezetett. Az ügyészek szerint a díler hidegvérűsége és az emberi élet iránti tiszteletlensége indokolja a súlyos büntetést, különösen annak fényében, hogy a nő
Úgy került fel a roma nemzetiségi névjegyzékbe egy férfi, hogy soha nem kérte azt - erről beszélt az RTL Híradónak. Erre a Digitális Állampolgárság alkalmazáson keresztül kapott értesítésből jött rá. Azt gyanítja, hogy a Tisza Világ alkalmazás adatszivárgása nyomán élhettek vissza a személyes adataival. A Nemzeti Választási Iroda azt közölte: ha va
A TASZ jogásza szerint a Tisza korábbi informatikusa nem számít közszereplőnek, csak akkor lehetne nyilvánosságra hozni a személyes adatait, ha jogerős bírósági ítéletet hoztak volna ellene.
A Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. (MKIF Zrt.) által kezelt utakon március 26-án megkezdődtek az idei útfelújítások. Hat gyorsforgalmi úton (M1, M3, M30, M35, M7, M70) cserélik előre tervezetten és nagyobb felületen a burkolatot, várhatóan mintegy 630 ezer négyzetméteren. Az utak mellett 3 híd és 5 pihenő is megújul 2026-ban. A munk
A Partizánnak nyilatkozott a volt rendőrszázados, akit sokan hősnek tartanak, miután részletesen beszélt arról, milyen titkosszolgálati akció folyhatott a Tisza ellen.
Havi 1,3 millió forintért dolgozik a Fidesz-frakciónak Tóth Gabi - erről a Partizán számolt be egy általuk megszerzett dokumentum alapján. Aszerint az énekesnő egy képviselő személyi titkáraként adminisztratív és szervezési feladatokat lát el napi 6 órában. A munkáltatója Kocsis Máté frakcióvezető. Tóth Gabit és a Fidesz frakciót is hiába kerestük.
Míg Gulyás Gergely ukrán és tiszás kémekről beszél, Kocsis Máté szerint megható, mégis hamis "a fiatal tiszás rendőr sztorija", és egy nagyszabású kémelhárítási műveletet tettek tönkre a szivárogtatással. A másik oldalon ez a rendszerváltás utáni politika egyik legsötétebb története, ami után a kormánynak azonnal le kellene mondania.
Orbán Viktor mellett Szijjártó Péter volt a pénteki győri Fidesz-nagygyűlés egyik fő szónoka, aki a helyi bencés gimnáziumban érettségizett. A bekiabálásokkal és ellentüntetéssel tarkított győri fórumra a külügyminisztert Gáspár Evelin is elkísérte, aki a színpad mögül videózta az eseményeket.
Orbán nemzetbiztonsági tanácsadója kiváló ütemérzékkel hívta Budapestre türk kollégáit. Biró Marcell előremutató, a közös érdekeket szolgáló eszmecserékről számolt be.
Szavazatokat vásárolnak, embereket fenyegetnek, sőt akár meg is büntetnek, ha nem arra szavaznak, akire mondják nekik: ezt állítják A szavazat ára című dokumentumfilm szereplői. Többen arccal, névvel vállalták az alkotóknak a történetüket. A DE! Akcióközösség - köztük újságíró és filmes szakember hónapokig járta az országot. Volt, aki arról beszélt
"Hogy gondolhatják, hogy aki ennyit szívja a kokaint, az felelős döntést tud hozni az itt élő emberekről?" – borzasztotta el a miniszter a megjelent ibrányiakat a Lázárinfón.
Magyar Péter sárospataki beszédének elején kisebb lökdösődés alakult ki a tömegben, végül egy férfit a biztonsági emberek vezettek ki. Előtte Encsen arról beszéltek az emberek, hogy ezt a térséget elfelejtették, ezért ma már a Sajó mellékfolyóját is megszavaznák a Fidesz ellenében, de találkoztunk olyan fiatallal, aki azt kéri a szüleitől, hogy sza
Az esküvőjére alapvetően mindenki szép emlékként gondol vissza, ám egy fiatal budai férfinak rémálomszerűen indult a menyegző. A kutatómérnökként dolgozó Szabolcs és a párja Las Vegasban tervezték hivatalosan is összekötni az életüket, a nagy út előtt pedig a barátaikkal is tartottak itthon egy ünnepséget még három évvel ezelőtt. Az egész éjszakán
Bár az árak a tavalyi szinten maradtak, a kínálat minden eddiginél bőségesebb a fővárosi piacokon. Idén is a hagyományos füstölt áruk, a kötözött sonka és a különféle kalácsok uralják a terepet, de a prémium finomságok és a friss zöldségek is nagy választékban érhetőek el, így a húsvét előtti nagybevásárlás már gőzerővel zajlik a budapesti csarnoko
Péter, a debreceni családapa fogászati beavatkozásra készült, akit saját kérésére elaltattak a kezelés előtt, azonban többé már nem tudták felébreszteni.
Évezredekig nem jelentett problémát a gyermekszám kérdése. Családonként persze felvetődött, hogy kihalhat a nemzetség, vagy nem születik örökös (királyoknál ez különösen kardinális kérdés volt), de hogy egy nép elfogyjon, ez nem merült fel. Gyerekek születtek bőven – igaz, sokan meg is haltak. Apafi Mihály erdélyi fejedelemnek például tizennégy gye
Új, 50 ezer forintos címlet bevezetését javasolja a Mi Hazánk, mivel a párt szerint a jelenlegi legnagyobb bankjegy vásárlóereje az infláció miatt jelentősen megkopott. Emellett már a 100 ezres lehetősége is szóba került.
Orbán Viktor győri beszéde alatt nyílt konfliktusba került a Tisza Párt szimpatizánsaival. Tudja meg, hogyan reagált Magyar Péter és mit jósol Török Gábor a választási kampány legfrissebb fordulata után.
A parlamenti választások pártok közötti versenyére nem csupán az adott politikai formáció támogatottsága, hanem vezetőik népszerűsége is erős befolyással van.
Jól összeszokott csapat kíséri Orbán Viktort az országjárásán. Úgy tűnik, ők azok, akiket ráállítottak az ellentüntetőkre, Győrben is ott voltak péntek este. Azonosítottuk a főszereplőket, Kubatov Gábor és Lázár János embereire bukkantunk.
Kós Hubert már az előfutamban megúszta minden idők legjobb idejét 100 yardos (91,44 méter) hátúszásban az amerikai egyetemi (NCAA) úszódöntő pénteki napján.
Hallgassa meg a legfrissebb híreket, tényleg csak pár perc! A közélet, gazdaság aktuális híreiről, a társadalmat érintő változásokról röviden szól a friss hírek podcastunk.
Péntek este indította a testvére az adománygyűjtést. Az NNI korábbi nyomozója a héten azt állította, hogy titkosszolgálati eszközökkel próbálhatták bedönteni a Tisza Párt informatikai rendszerét.
A Tisza Párt elnöke arra reagált, hogy Orbán Viktor ukránbarátsággal vádolta meg az ellene tüntetőket Győrben. Az ellenzéki politikus szerint a kormányfő már nem tudja megadni az országnak, amire szüksége van, ezért azt kívánja neki, hogy méltósággal vonuljon vissza a politikai élettől.