Hét szűk esztendendő után tért vissza A szökés című sorozat a képernyőre. A rajongók már nagyon várták a folytatást. A régi kedvenc új részei csütörtök esténként a Prime csatornán láthatók. Az izgalmakkal teli történet egy testvérpár körül forog. Ismerkedjünk meg velük közelebbről!
Miklósa Erika Kossuth-díjas operaénekes-nő koncertjével kezdődött hétfőn a 43. Budafok-tétényi tavaszi művészeti fesztivál. A két héten át, május 21-ig tartó, kulturális rendezvénysorozaton olyan művészek lépnek fel, mint például Hernádi Judit, Kamarás Iván, Tátrai Tibor és Román Sándor.
Számos aggályt fogalmazott meg, illetve lehetséges veszélyt tárt fel az RTL Klubon futó Éjjel-nappal című sorozattal kapcsolatban a kutatás, amelynek összegző tanulmányát e heti ülésén fogadta el a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa.
A Hitel folyóirat szerda este 18 órakor a MOM Kulturális Központ kupolatermében kezdődő rendezvénye három izgalmas programot is kínál az igényes publikumnak.
Műfajt teremtenének ötletükkel a Film Farm projekt megalapítói: két órába sűrített rövidfilmek egész estés vetítését szervezték meg, és terveik szerint országszerte eljuttatják azokat a hazai mozikba. Borsos Miklós rendező, ötletgazda úgy látja, hogy a közönségorientált kisfilm fogalma ismeretlen még a hazai nézőknek, hiszen azok inkább a fesztivál
Negyvenhét évesen elhunyt Robert Miles svájci-olasz zeneszerző, zenész, lemezlovas és zenei producer, a Children című elektronikus zenei világsláger szerzője.
Kedd este tapsolhattunk a Szegedi Kortárs Balett és a Müpa közös produkciójának, amely a Gluck: Don Juan/Vivaldi: A négy évszak – Feminizma címet viseli. Az előadás ma 19 órától ismét látható.
Idén töltötte volna be a hetvenediket Tunyogi Péter, Magyarország egyik legkiválóbb rockhangja. Három gyermeke közül a családi hagyományokat folytatva lányai előbb háttérvokalisták lettek, később az énekesi pálya mellett döntöttek. A P. Mobil, majd a T. R. B. frontemberének zenei örökségéről, valamint saját művészi pályájának beteljesedéséről, terv