2018. november 18. vasárnap

nov. 18
0:00
NL: Idegenbeli iksszel csoportgyőztes lett Portugália, Románia a feljutás küszöbén – eredmények, videó (Hírstart)
A portugálok gól nélküli döntetlent játszott az olaszokkal, amivel csoportgyőztesként végeztek az A-divízióban, a románok pedig 3-0-ra ütötték ki a litvánokat, amivel megőrizték esélyüket a feljutásukat a B-ligába.
nov. 18
0:06
Kis Máté egyhangú pontozással lett a WBO interkontinentális bajnoka (M4 Sport)
A magyar ökölvívó ezzel bekerült a top 15-be a világon.
nov. 18
0:12
Magyar bokszoló a nagyközépsúly bajnoka (Hírstart)
Kis Máté nagyközépsúlyú interkontinentális bajnok, bekerült a legjobb 15 ökölvívó közé is.
nov. 18
0:24
NL: csak történelmi vereséggel eshet ki a magyar válogatott (NSO)
A magyar labdarúgó-válogatott még lehet második is a négyesében, de ha csoportharmadikként végez, elméletileg ki is eshet a Nemzetek Ligája C-divíziójából. Nos, ez utóbbi szomorú forgatókönyv aligha kel életre – legalábbis az albánok szombat esti súlyos hazai veresége (Skócia, 0–4) erre enged következtetni.
nov. 18
2:00
Kis Máté remek mérkőzésen lett a WBO interkontinentális bajnoka (Monokli)
Kis Máté hazahozta a WBO övet.
nov. 18
2:06
WTCR: Vervisch nyert, Michelisz és Tarquini nullázott a 2. versenyen (NSO)
Nagy bajba került Gabriele Tarquini a túraautó-világkupa (WTCR) makaói szezonzárójának utolsó futama előtt. A bajnoki éllovas pilóta rajtbalesetbe keveredett, és hamar feladta a második versenyt, amelyet Frédéric Vervisch nyert meg, miután a negyedik körben átvette a vezetést a pole pozícióból rajtoló Timo Sheidertől. Yvan Muller a harmadik helyen
nov. 18
3:30
Először győzött az élvonalban az újonc Eger (Hírstart)
Hazai pályán nyert a Fehérvár.
nov. 18
4:45
Dobrovitz harmadik lett a stuttgarti vk-fordulón (MaHu)
Dobrovitz József harmadik lett szombaton a négyesfogathajtók stuttgarti világkupaversenyén.
nov. 18
5:00
WTCR: Guerrieri nyerte az utolsó versenyt, Tarquini a bajnok! (NSO)
Az első versenyhez hasonlóan a zárófutamon sem sikerült győzelemre váltania Rob Huffnak a pole pozícióját a túraautó-világkupa (WTCR) makaó hétvégéjén. A győzelem végül Esteban Guerrierié lett Huff előtt, a dobogó harmadik fokára Michelisz Norbert állhatott fel, aki így a vk-összetett negyedik helyén zárta a szezont. A bajnoki cím csapattársáé, Gab
nov. 18
6:00
Tarquini a 2018-as Wtcr-bajnok, Michelisz dobogóval zárta az évet (Hírstart)
A harmadik versenyen így festett a rajtrács első fele: Huff, Guerrieri, Michelisz, Vernay, Ehrlacher, Muller, Oriola, Vervisch, Ceccon, Scheider. Tarquini-nek 18 pont volt az előnye Mullerrel szemben az idei utolsó verseny előtt (305 vs. 287), a harmadik Vernay 245 pontot szerzett eddig, ezért ő már nem vett részt a bajnoki küzdelemben. Tarquini te
nov. 18
6:18
Kiütötte ellenfelét, hibátlan a Győr (HVG)
A címvédő Győri Audi ETO KC húsz góllal legyőzte otthon a horvát Podravka Koprivnica csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában.
nov. 18
6:48
Férfi kézi EHF-kupa: Füreden és Tatabányán is óvatosak az esélyekkel (NSO)
A férfi kézilabda EHF-kupában a Balatonfüred és a Tatabánya dolga nem egyszerű, mégis mindkettőnek a 16 között a helye: előbbire a cseh Karvina, míg utóbbira a holland Limburg vár.
nov. 18
6:54
Megköszönhetjük a skótoknak a szombat estét (24.hu)
Portugália az első az A osztály négyes döntőjében, pedig még van egy meccse.
nov. 18
6:57
Torna ob - Kardos Botond újabb három érmet nyert (MaHu)
Kardos Botond az egyéni összetett megnyerése után újabb három érmet szerzett a tornászok mesterfokú országos bajnokságán, Győrben.
nov. 18
7:06
Bemutatták mit tudnak a terrorelhárítók (Hírstart)
Hatalmas részvételi rekord a TEK budo- és küzdősportgálán.
nov. 18
7:06
Bemutatták mit tudnak a terrorelhárítók (HírTV)
nov. 18
7:24
Húsz góllal verte a Győr a Podravkát (Hírstart)
Maximális pontszámmal jutott tovább a Győr.
nov. 18
7:24
Húsz góllal verte a Győr a Podravkát (HírTV)
nov. 18
7:30
112(!) ponttal verte ellenfelét a női kosárlabda-válogatott (HVG)
Az együttes az albán válogatottat mosta le idegenben az Európa-bajnoki selejtezősorozat ötödik fordulójában, ezzel nagy lépést tett a kijutás felé.
nov. 18
7:36
Idén utoljára láthatod a magyar fociválogatottat (Rangadó)
Angol–horvát rangadó nyitja, magyar–finn zárja a hazai közvetítéseket.
nov. 18
7:54
NHL: a Flyers 1–5-ről egyenlített, de a ráadásban kikapott (NSO)
Az észak-amerikai profi jégkorongliga legutóbbi játéknapján 11 meccset rendeztek. Az egyik legjobb mérkőzést a Tampa Bay philadelphiai vendégjátéka hozta. A Lightning már 5–1-re is vezetett a harmadik harmadban, ám a Flyers egyenlíteni tudott, és végül csak hosszabbításban győztek a vendégek 6–5-re, ezzel vezetik a Keleti főcsoportot. Nyugaton a Lo
nov. 18
8:06
Kimondja, amit gondol (Magyar Idők)
A szöuli olimpia öttusabajnoka, Mizsér Attila a Sportháromság című könyvvel jelentkezett a héten. Eleve nem túl gyakori, hogy korábbi élsportoló interaktív tréningeket akar tartani.
nov. 18
8:06
30 éve nem látott pozitív sorozatot hozna a finnek legyőzése (M4 Sport)
Tudja, mikor volt legutóbb három veretlen meccse a válogatottnak? Közel van, mégis oly távol...
nov. 18
8:12
WBO interkontinentális bajnoki címet ünnepelhetünk (Hírstart)
Kis Máté egyhangú pontozással nyert.
nov. 18
8:12
Megvan, hol rendezik az NL első döntőjét (Rangadó)
Négy csapat, nagy meccsek. Döntött az UEFA.
nov. 18
8:14
Djokovic könnyed győzelemmel vb-döntős (Hírstart)
A szerb sorozatban hatodik döntőjére készül.
nov. 18
8:18
Nézzen be a Vidi új, 14 milliárdos stadionjába (HVG)
Szerdán avatják az új Sóstói Stadiont, de már most meglesheti, milyen lett.
nov. 18
8:18
Összetört Michelisz autója, de így is dobogóval zárta a szezont (Hírstart)
Makaóban zárult a WTCR 2018-as szezonja, Michelisz Norbert pedig az összetett dobogóért volt satában. Az első futam első körében volt egy nagy baleset
nov. 18
8:24
NBA: 60 pontos karriercsúcs vereséggel, elbukott a GSW is (NSO)
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján elszenvedte szezonbeli ötödik vereségét a bajnoki címvédő és a Nyugati főcsoportot jelenleg is vezető Golden State Warriors, amely Dallasban kapott ki 112–109-re. A Charlotte Hornetsben Kemba Walker karriercsúcsot és franchise rekordot jelentő 60 pontot dobott a  Philadelphia
nov. 18
8:36
Légiósok: Még mindig többet nézem a Vasas honlapját, mint bármi mást – Vida M. (NSO)
Vida Máté a nyáron szerződött az NB I-ből kiesett Vasastól a DAC csapatához, s eddig a dunaszerdahelyiek mind a tizennégy szlovák bajnoki mérkőzésén pályára lépett, emellett a kupában és az Európa-ligában is számított rá Peter Hyballa vezetőedző. Mint azt a Sepsi OSK elleni gálameccs után az NSO Tv-nek elmondta, nem gondolta volna, hogy ilyen gyors
nov. 18
8:36
Ismét Rossi posztjától izzik az internet (Rangadó)
A kapitány reméli, hogy sokakkal találkozik a Groupama Arénában.
nov. 18
8:48
Vida Máté – Még mindig többet nézem a Vasas honlapját, mint bármi mást (NSO)
.
nov. 18
8:48
Finnország ellen játszanak tétmeccset a magyarok (HírTV)
Finnország ellen játssza idei utolsó mérkőzését a magyar labdarúgó-válogatott 20.45-kor a Groupamában.
nov. 18
8:48
Kis Máté a WBO interkontinentális bajnoka (Propeller)
Kis Máté szombaton az Aradon megrendezett Magyar Ring ökölvívógálán megszerezte a Bokszvilágszervezet (WBO) nagyközépsúlyú interkontinentális bajnoki címét. A szervezők tájékoztatása szerint a telt házas eseményen Kis egyhangú pontozással diadalmaskodott a finn Timo Laine fölött, sikerével pedig bekerül a top 15-be a világon. A programban helyet ka
nov. 18
8:54
Kis Máté a WBO interkontinentális bajnoka (Hírstart)
nov. 18
8:54
Simán lefejelte riválisát a csapatkapitány (Rangadó)
Mergim Mavraj esetében azonnal villant a piros.
nov. 18
8:54
Nemzetek Ligája: a skótok sima győzelmével a magyarok helye szinte garantált a C osztályban (Propeller)
A skót labdarúgó-válogatott fölényes, 4-0-ás győzelmet aratott Albánia vendégeként szombaton a Nemzetek Ligája C osztályának 1. csoportjában. Mindez azt jelenti, hogy a C osztály 2. csoportjában szereplő magyar csapat bennmaradása szinte biztos, ugyanis csak abban az esetben búcsúzik legrosszabb harmadik helyezettként, ha vasárnap este hazai pályán
nov. 18
8:56
Szédítő kezdőcsapattal lepi meg Rossi a finneket (Hírstart)
Kleinheisler László és Dzsudzsák Balázs is kezdhet a finnek ellen.
nov. 18
9:06
Sterbik bravúrjain ámul Európa (24.hu)
Veszprémben a BL-győzelem olyan, mint egy nagy tábla csoki.
nov. 18
9:06
Egy pontot hozott el a Rákosmentétől a KTE (Hírstart)
Szombaton délután az őszi utolsó fordulót játszották az NB III. Közép csoportjában a csapatok, a Kecskeméti TE a Rákosmenti TK vendége volt.
nov. 18
9:12
FIFA: Infantino riasztó terveivel foglalkozik a német sajtó (NSO)
A német Süddeutsche Zeitung és a WDR csatorna szerint nagyszabású és tulajdonképpen riasztó  terveket szövöget Gianni Infantino FIFA-elnök, aki minden értékes jogot befektetők kezébe adna.
nov. 18
9:12
Korántsem tét nélküli az esti magyar-finn (Infostart)
Utoljára lép pályára a Nemzetek Ligája első kiírásában a magyar labdarúgó-válogatott, a finnek elleni meccs 20.45-kor kezdődik (közvetítés 20.30-tól); a NL-közvetítések sorát az angol-horvát nyitja. A kézilabda-kedvelőket a Sport 1 ragaszthatja ma a tévé elé.
nov. 18
9:18
Hozta Sümegen a kötelezőt a KRC (Hírstart)
A HÉP-Kecskeméti RC Sümegen győzött 3:1 arányban, bár a vendéglátó némi meglepetésre nagy csatában behúzta a nyitó játszmát.
nov. 18
9:24
A 60 pontos karriercsúcs is kevés volt a győzelemhez (Hírstart)
A Golden Statet Dallasban kapott ki, Anthony Davis pedig megint elérte a 40 pontot.
nov. 18
9:24
A Juvének ajánlotta kapusát a Real Madrid (Rangadó)
A Real Madrid kapusa is Torinóban köthet ki.
nov. 18
9:30
MotoGP: Márquez bukott és ismét kiugrott a válla (NSO)
Eső, eső és még több eső. Ez a válasz, ha össze akarjuk foglalni a MotoGP-depóban leggyakrabban felmerülő témát a hétvégi szezonzáró helyszínén, Valenciában, ami egyáltalán nem megszokott.