2017. április 8. szombat

ápr. 8
18:33
Balhés meccset nyert meg a Dunaszerdahely (Infostart)
A DAC hosszabbításban esett góllal 1-0-ra legyőzte a vendég Slovan Bratislavát a szlovák labdarúgó-bajnokság szombati rangadóján.
ápr. 8
18:33
Bundesliga: Bayern München–Dortmund élőben az NSO-n! (She)
A Bayern München vívja a hét nagy rangadóját a Bundesligában: kövesse a Dortmund elleni csúcsmeccset onlive, szöveges közvetítésünk segítségével!
ápr. 8
18:36
Ráadásban verte legnagyobb riválisát a dunaszerdahelyi futballcsapat (Azenpenzem)
ápr. 8
18:36
Ezzel a Remili-bombával vezet a Vasas a Videoton ellen (m4sport.hu)
Az angyalföldiek csapatkapitánya szabadrúgása védhetetlennek bizonyult.
ápr. 8
18:45
A madridiak eredményének Barcelonában örülhetnek (Infostart)
A Real Madrid 1-1-es döntetlent játszott az Atlético Madriddal a spanyol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának rangadóján.
ápr. 8
18:51
Anglia: 6 év után visszajutott a Championshipbe a patinás klub (She)
Az angol harmadosztályban (League One) a Sheffield United 2–1-re nyert a Northampton Town vendégeként, a Fleetwood Town pedig 2–0-ra kikapott az Oldham Athletic otthonában, így biztossá vált, hogy a sheffieldi csapat feljut a Championshipbe.
ápr. 8
18:51
Forma-1: Jöhet a Hamilton-Vettel csata második felvonása (Agroinform)
Két hét szünet után vasárnap reggel a Kínai Nagydíjjal folytatódik a Forma-1-es versenynaptár.
ápr. 8
19:09
Videó: a Bayern 10 perc alatt kettőt rámolt be a Dortmundnak (She)
Franck Ribéry és Robert Lewandowski találatával a Bayern München tíz perc alatt 2–0-s előnyre tett szert a Borussia Dortmund elleni német bajnoki labdarúgó-mérkőzésen.
ápr. 8
19:11
Ligue 1: óriási verést kapott saját stadionjában a Lyon (She)
A bennmaradásért harcoló Lorient nagy meglepetésre 4–1-re győzött a Lyon vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 32. fordulójának szombati játéknapján.
ápr. 8
19:18
Gercsák Szabina ötödik a cselgáncs GP-n (m4sport.hu)
Csoknyai László hetedik lett Antalyában.
ápr. 8
19:27
NB III: megvan a Komló első sikere; otthon kikapott a REAC (She)
Íme, a labdarúgó NB III 26. fordulójának szombati eredményei!
ápr. 8
19:27
Tízezrek a Vivicittán (HírTV)
29 ezren vesznek részt a hétvégi kétnapos budapesti futóversenyen, a 32. Telekom Vivicittá városvédő futáson.
ápr. 8
19:29
Cselgáncs: Gercsák kikapott a bronzmeccsen Törökországban (She)
Gercsák Szabina ötödik, Csoknyai László pedig hetedik lett a cselgáncsozók Antalyában zajló Grand Prix-versenyének szombati napján.
ápr. 8
19:36
Az Újpest mehet az ötödik helyért (m4sport.hu)
A másik párharcban az MTK legyőzte a Gödöllőt.
ápr. 8
19:45
MotoGP: Márquezt az égiek mentették meg a hatalmas bukástól (She)
A MotoGP Argentin Nagydíjának negyedik szabadedzése után – ahogy az lenni szokott – a leintést követően a pilóták rajtgyakorlatot végeztek a pálya erre kijelölt szakaszán. Marc Márquez is így tett…
ápr. 8
19:47
Férfi kézi NB I: a Szeged és a Tatabánya is hozta a kötelezőt (She)
A Szeged és a Tatabánya is hozta a kötelezőt a K&H férfi kézilabdaliga 23. fordulójában: előbbi a Cegléd otthonában aratott magabiztos győzelmet a 10 gólig jutó Mario Sostaric vezérletével, míg utóbbi a Balmazújváros vendégeként tudott nyerni.
ápr. 8
19:54
Hiába az új stadionok, konganak a lelátók (444.hu)
Három találkozó nézőszáma következik az NB1 szombati fordulójából.
ápr. 8
20:00
Döntetlent játszott a Real és az Atlético (ATV)
Döntetlennel zárult a két madridi csapat, a Real és az Atlético rangadója a spanyol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának szombati játéknapján.
ápr. 8
20:00
Pontot vesztett az Érd az MTK ellen (m4sport.hu)
A Békéscsaba tizenkét góllal verte a Kispestet.
ápr. 8
20:02
Győzött a Szeged és a Tatabánya (m4sport.hu)
A Szeged és a Tatabánya is vendégként győzött a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.
ápr. 8
20:03
Női röplabda NB I: az MTK legyőzte a Gödöllőt (She)
Az MTK hazai pályán 3:0-ra legyőzte a Gödöllőt a női röplabda NB I rájátszásában, az 5–8. helyért zajló párharc első, szombati mérkőzésén.
ápr. 8
20:04
Kovács Zsófia és a Dunaferr nyert Kiskunfélegyházán (m4sport.hu)
Egyéni összetettben Kovács Zsófia nyerte a tornászok nemzetközi Matolay-emlékversenyét Kiskunfélegyházán, a női országos csapatbajnokság első fordulóját pedig a Dunaferr SE zárta az élen.
ápr. 8
20:05
NB I: az MTK odahaza győzte le a Mezőkövesdet (She)
A labdarúgó NB I 25. fordulójában az MTK Torghelle Sándor és Baki Ákos góljával 2–0-ra legyőzte a Mezőkövesdet az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.
ápr. 8
20:07
NB I: Mészáros megnyerte a meccset a Debrecennek (She)
A labdarúgó NB I 25. fordulójában a Debrecen és a Gyirmót mérkőzése 2–1-es hazai győzelemmel végződött a Nagyerdei Stadionban.
ápr. 8
20:09
NB I: a Honvéd kiizzadta a győzelmet Sopronban (She)
A labdarúgó NB I 25. fordulójában a Budapest Honvéd egy roppant kevés helyzetet hozó találkozón Eppel Márton hajrában esett góljával 1–0-ra megverte a házigazda Haladást.
ápr. 8
20:11
NB I: hiába a csodacsere, az Újpest nem bírt a paksi kontrákkal (She)
Az Újpest 1–1-es döntetlent játszott a Pakssal a labdarúgó NB I 25. fordulójában.
ápr. 8
20:13
Serie A: 524 perc után kapott gólt otthon az Atalanta (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában az Atalanta hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Sassuolo ellen.
ápr. 8
20:15
Gratulálunk: Füredi Rebeka bronzérmes lett a taekwondo Eb-n (Blikk)
Szófia – Füredi Rebeka révén egy bronzéremmel zárták a magyarok az U21-es tekvondó Európa-bajnokságot Szófiában.
ápr. 8
20:15
NB I: a Vasas idegenben verte meg a Videotont (She)
A kilenc emberrel játszó Vasas a hosszabbítás perceiben szerzett góllal legyőzte a forduló előtt listavezető Videotont Felcsúton. Az angyalföldiek meglepték a fehérváriakat, akik gyorsan hátrányba kerültek, de még az első félidőben egyenlítettek. Az utolsó negyedóra piros és sárga lapokkal tarkított perceiben úgy tűnt, nyerhet a hazai csapat, ám a végén csattant az ostor, mert Murka betalált, így…
ápr. 8
20:18
Emberhátrányban is nyerni tudott a Vasas a rangadón – élre állt a Honvéd (Azenpenzem)
A labdarúgó NB I. 25. fordulójának rangadóján a Vasas egy fordulatos, három gólt és három kiállítás hozó mérkőzésen, a ráadásban született góllal győzött a listavezető Videoton ideiglenes otthonában, Felcsúton. A többi szombat kora esti mérkőzésen az MTK a Mezőkövesdet, a Debrecen a Gyirmótot, a Bp. Honvéd a Haladást győzte le, míg az Újpest-Paks ö
ápr. 8
20:21
NB I: Ferencváros–DVTK élőben az NSO-n! (She)
Ferencváros–DVTK találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 8
20:21
NB I: Előzött a Honvéd, kilenc ember ellen kapott ki a Videoton (Agroinform)
A Honvéd szerencsés körülmények között nyert a Haladás otthonában, míg a Vasas emberhátrányban győzött Felcsúton.
ápr. 8
20:24
Első labdaérintéséből pontot mentett az újpesti csereember (m4sport.hu)
Kétszer is büntetőt rúghatott Bartha László, de a másodikat elpuskázta.
ápr. 8
20:26
Győzelmével a tabella élére ugrott a Honvéd (m4sport.hu)
A kispestiek gólgyárosa Szombathelyen is betalált.
ápr. 8
20:30
A Loki emberhátrányban fordított a Gyirmót ellen (m4sport.hu)
Az egyenlítő gól szerzőjét, Brkovicot kiállították, de ez sem vetette vissza a Debrecent.
ápr. 8
20:32
Gólból és kiállításból is három volt a Vidi-Vasason (m4sport.hu)
A Videoton gólját is angyalföldi játékos szerezte.
ápr. 8
20:33
Élre masírozott a Honvéd (Infostart)
A találkozót kilenc emberrel befejező Vasas az utolsó másodpercekben lőtt góllal legyőzte a tíz emberre fogyatkozó Videotont a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójában. Mivel a Honvéd nyert, így átvette a vezetést.
ápr. 8
20:36
Egy arany- és két ezüstérmet szerzett Hosszú Katinka a stockholmi úszóversenyen (ATV)
Hosszú Katinka egy arany- és két ezüstérmet nyert a stockholmi úszóverseny szombati nyitónapján.
ápr. 8
20:36
Hosszú Katinka három éremmel nyitott Stockholmban (m4sport.hu)
Bernek Péter egy ezüstöt, Verrasztó Dávid egy bronzot szerzett.
ápr. 8
20:39
Bundesliga: a Bayern München négyet vágott a Dortmundnak (She)
Rangadónak indult, hazai jutalomjáték lett a vége: a Bayern München négy gólt vágott odahaza a Borussia Dortmundnak a német labdarúgó-bajnokság, a Bundesliga 28. fordulójának „kiemelt” mérkőzésén.
ápr. 8
20:39
Felcsúton verte a Vasas a Vidit (HírTV)
Az angyalföldi gárda 2-1-re nyert a fehérváriak vendégeként.
ápr. 8
20:41
PL: a Chelsea hozta a kötelezőt, nem csökkent az előnye (She)
A listavezető Chelsea 3–1-re győzni tudott a Bournemouth otthonában az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 32. fordulójában. A londoniak előnye így továbbra is hét pont a táblázaton a Tottenham előtt.
ápr. 8
20:42
Griezmann rontotta el a Real örömét (m4sport.hu)
Egészen a hajráig a hazaiaknak állt a zászló.
ápr. 8
20:43
Női röplabda NB I: súlyos sérülés az MTK–Gödöllő meccsen (She)
ápr. 8
20:44
Nem bírt az Atalanta a Sassuolóval (m4sport.hu)
A bergamói mérkőzésen mindkét oldalon egy gól esett.
ápr. 8
20:45
Úszás: Hosszúnak ezüstből jutott több Stockholmban (She)
ápr. 8
20:45
Négyet vágott a Bayern a rangadón (Infostart)
A címvédő és listavezető Bayern München 4-1-re verte a nagy rivális Dortmundot a német labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szuperrangadóján.
ápr. 8
20:47
La Liga: a Sevilla remek meccsel búcsúztatta a legendát (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában a Sevilla hazai pályán 4–2-re legyőzte a Deportivo La Corunát.