A mérkőzés előtt egy perc néma csenddel emlékeztek meg az ausztrálok a múltheti terrortámadás áldozataira. A szaúdi játékosok nem csatlakoztak hozzájuk.
Egy szem magyarként indul a férfi szinkronúszók között Goschy Miklós (32). A sportoló a vizes világbajnokságot követő mastersvébén Radványi Dórával (29) együtt igyekszik majd minél jobb eredményt elérni vegyes párosban, Hevesi Réka pedig tartalékként lehet a duó segítségére.
Felforgatott csapattal is kötelező legyőznie Andorrát a magyar labdarúgó-válogatottnak, hogy maradjon matematikai esélye a 2018-as világbajnoki szereplésre.
A Videotonnál eddig tartott a nyári szünet, a labdarúgó-NB I-ben második helyen végző fehérvári klub csütörtökön elkezdte a felkészülést a 2017–18-as szezonra.
Szombat este 21.40-es kezdéssel az M4 Sport csatornán láthatják a nézők az évtized legjobban várt magyar–magyar profiboksz-összecsapását: Bacskai Balázs (29) és Harcsa Norbert (29) méri össze erejét a középsúlyú trónért.
Amit a nemzetközi kupákban meg lehetne keresni, azt állami vagy közbeszerzéseken jól futó cégek pótolják ki a magyar fociban. A Videoton összebevételének 1 százaléka sem jön be jegyeladásból, Leisztinger óriásit bukott a Diósgyőrrel.
Bernd Storck szövetségi kapitány szerint nyugodtan kell játszania a magyar labdarúgó-válogatottnak pénteken a házigazda Andorra elleni világbajnoki selejtezőn.
Dagad a bundabotrány a kézilabdában, a i Nyomozó Ügyészség hat személyt hallgatott ki gyanúsítottként. A sportágat sokkolták a történtek, amely a hírek szerint a női élvonalat és a játékvezetést érinti.
Szolnok – A Szolnok BL-győztes és magyar bajnok szerb vízilabdázója, Zsivko Gocics (34) hazája junior-válogatottjának edzői stábjában fog tevékenykedni.