A BL-sorsolás 7 legnagyobb nyertese (m4sport.hu)
Gulácsi csapatának és a Liverpoolnak is kedvezett a szerencse, az MU-t egy 2011-es csoport kísértheti.
Két magyar az öttusa-vb kairói döntőjében (m4sport.hu)
A 77 fős mezőny csütörtökön három csoportban kezdte meg a selejtezőt.
aug. 24
21:48
Ezüstérmet szerzett Márton Anita súlylökő Zürichben (444.hu)
Csak a londoni világbajnokság győztese, a kínai Kung Li-csiao tudta megelőzni a Gyémánt Liga-sorozat döntőjében.
aug. 24
21:51
Európa Liga: A szerbek és a bíró egy félidő alatt kivégezte a Vidi-álmokat (Agroinform)
A Videoton gyenge védekezése mellett az angol játékvezető is borzolta a fehérváriak idegeit.
aug. 24
21:54
Továbbra is totálisan súlytalan a magyar foci Európában (444.hu)
Hiába ez Orbán Viktor kedvenc hobbija, és vannak szinte már állami csapatok, ez a határon túl édeskevés. Videoton-Partizan Belgrád 0-4.
aug. 24
21:57
El: a Partizan négyet rúgott Felcsúton, kiesett a Videoton (She)
A belgrádi 0–0 után Felcsúton a Partizan az első félidőben három gólt rúgott, és ezzel eldöntötte az Európa-liga csoportkörébe jutásért vívott párharcot a Videoton ellen. A magyar bajnoki ezüstérmesből a második játékrész elején kiállították Juhász Rolandot, a szerbek lőttek még egy gólt, és 4–0-s összesítéssel léptek fel a főtáblára.
aug. 24
22:00
A Partizan kíméletlenül tépte szét a Videoton európai álmait (m4sport.hu)
Csúfos vereséggel ért véget a magyar csapatok nemzetközi kupaszereplése.
aug. 24
22:03
Vesztett a Videoton: Az utolsó magyar csapat is kiesett az európai kupákból (ATV)
A Videoton az idegenben elért gól nélküli döntetlen után Felcsúton 4-0-ra kikapott a szerb Partizan Beogradtól a labdarúgó Európa Liga-selejtező negyedik fordulójának csütörtöki visszavágóján, így nem jutott a sorozat csoportkörébe.
aug. 24
22:06
Mint az óvodások, úgy esett ki a Videoton. Ezt komolyan gondolták? (Ripost)
Percek alatt kivégezte a Partizan a magyar csapatot. Ilyen buta játékkal nincs is helyünk a főtáblán.
aug. 24
22:12
Kiütötte a Videotont a Partizan Beograd (Infostart)
Vége a magyar kupaszezonnak, nem lesz magyar csapat az Európa Liga főtábláján.
aug. 24
22:15
BL: Barcelona–Juventus az első napon – íme, a teljes menetrend! (She)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyilvánosságra hozta a 2017–2018-as Bajnokok Ligája-szezon csoportkörének pontos menetrendjét.
aug. 24
22:15
4-0-ra kikapott a Videoton a Partizantól - képek (Blikk)
Felcsút - Nagy pofontól ébredt fel Európa-liga-álmából a Videoton labdarúgócsapata, amely a playoff-kör visszavágóján a felcsúti Pancho Arénában 4-0-ra kikapott a szerb Partizan Beogradtól. A belgrádi klub 4-0-ás összesítéssel jutott be a sorozat csoportkörébe.
aug. 24
22:18
Taroltak a japánok Párizsban (m4sport.hu)
Péntektől a szabadfogású férfiak szerepelnek a világbajnokságon.
aug. 24
22:24
Partizan-akció sújtotta a leblokkolt Videotont (Azenpenzem)
Megint nem sikerült, pedig nehéz elképzelni annál kedvezőbb helyzetet, mint amelyben a Videoton várta a Partizan Beograd elleni Európa-liga rájátszás-visszavágót. A kinti 0-0 után a fehérváriaknak állt a zászló, de nem sokáig: a fantasztikusan kontrázó ellenfél 35 perc leforgása alatt lerendezte a továbbjutás kérdését. Nekünk csak a keserűség marad
aug. 24
22:24
Huszonkét játékossal utaznak a lettek Budapestre (m4sport.hu)
A lettek augusztus 31-én lépnek pályára a magyar labdarúgó-válogatott ellen.
aug. 24
22:54
Búcsúzik az El-től a Videoton (HírTV)
Idén sem érte meg egy magyar klubcsapat sem az őszt a nemzetközi labdarúgókupákban.
aug. 24
23:00
Nikolic: Nem volt erőnk, hogy befejezzük, amit elkezdtünk (m4sport.hu)
A Videoton edzője szerint ajándékba adták a Partizannak az Európa Liga főtábláját.
aug. 24
23:06
Győzelemmel búcsúzott Mo Farah a pályaversenyektől (m4sport.hu)
A jövőben maratoni versenyeken indul.
aug. 24
23:09
Gyémánt Liga: Márton Anita ezüstérmes a zürichi döntőben (She)
A súlylökő Márton Anita ezüstérmet szerzett csütörtökön a Gyémánt Liga-sorozat zürichi döntőjében, amelyben győzelemmel búcsúzott az atlétikai pályaversenyektől Mo Farah, aki 5000 méteren nyert.
aug. 24
23:11
Kosárlabda: Hanga játéka sem segített a britek ellen (She)
A magyar férfi kosárlabda-válogatott lejátszotta első mérkőzését csütörtök este Varsóban, a négycsapatos felkészülési tornán. A mieink 82–64-re kikaptak Nagy-Britanniától.
aug. 24
23:27
Európai kupák: 36 ország adott főtáblást, amióta nincs magyar (She)
A Videoton FC Partizan Beograd elleni vereségével véget ért a magyar csapatok európai kupaszezonja a 2017–2018-as idényben. Ezúttal augusztus 24. az utolsó kupameccsünk dátuma – 2006 óta legtöbbször augusztus végén búcsúzott az utolsó talpon maradt hazai klub. Az idei sorozat legnagyobb magyar bravúrja a Videoton Girondins Bordeaux elleni továbbjutása.