Baji Balázs a londoni atlétikai világbajnokságon szerzett bronzérmével nemcsak a 110 méteres gátfutás legszűkebb elitjébe robbant be, a Szerencsejáték Zrt. friss felmérése szerint azon öt hazai férfi sportoló közé is – Berki Krisztián, Cseh László, Gyurta Dániel és Szilágyi Áron mellé –, akikre a legbüszkébb a közvélemény. A magyar futók közül első
A Magyar Olimpiai Bizottság jelezte a téli olimpiai pályázatra készülő osztrák szervezeteknek, hogy Magyarország szívesen adna otthont a korcsolyaszámoknak - mondta Kulcsár Krisztián, a szervezet elnöke.
Nem csak a szurkolók, hanem Soros György is örülhet a Manchester United kiváló szereplésének. Az üzletember még 2012-ben szerzett részesedést az angol klubban.
Egészen elképesztő sportolói tettről tesz tanúbizonyságot Valentino Rossi. A MotoGP királya azok után, hogy összetörte magát egy enduro-viadalon, úgy volt, az egész szezont kihagyja. A hétvégén visszatér...
Győztes meccsének éjjelén örökre elaludt a gyulai Tenisz Szabadidős Sport Klub fiatal játékosa, Tihanyi Tamás. A Borsonline úgy tudja, a 23 éves sportoló gyógyíthatatlan betegségben szenvedett, amelynek nem voltak tünetei.
Hivatalossá vált, hogy a magyar férfi A-válogatott a vb-selejtező sorozat októberi zárását követően idén még két felkészülési mérkőzést játszik: november 10-én Luxemburggal idegenben, négy nappal később Costa Ricával hazai pályán mérkőzik meg - írja az mlsz.hu.
Sallói Dániel rúgta azt a gólt tegnap hajnalban a US Open Kupa döntőjében, amellyel a Sporting Kansas City 2-1-re legyőzte a New York Red Bulls csapatát. A 21 éves csatár a 43. percben állt be az első gól szerzője, a még nála is egy évvel fiatalabb ghánai Latif Blessing helyére, és amikor a 66.
A magyar női röplabda-válogatott pénteken (16.00, M4) megkezdi szereplését Bakuban az Európa-bajnokságon. Először pont a házigazda azeriek a mieink ellenfelei, két éve éppen őket legyőzve sikerült kivívni a továbbjutást.
A szakember augusztus végén távozott az élvonalbeli Haladás csapatától, amely vele a kispadon várakozáson alul szerepelt az NB I 2017/2018-as kiírásában. Jelenleg nincs csapata, szabadidejét hasznosan tölti.
Bernd Storck szövetségi kapitány tizenkét légióst hívott meg a magyar labdarúgó-válogatottba, amely Svájc és a Feröer-szigetek ellen zárja a világbajnoki selejtezősorozatot.