2018. július 26. csütörtök

júl. 26
19:02
A kényszercsatár gólja döntött, a Honvéd kiszenvedte a győzelmet (She)
A labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörében, a párharc első felvonásán a Budapest Honvéd Baráth Botond góljának köszönhetően 1–0-ra legyőzte a Progres Niederkornt a Bozsik-stadionban. A visszavágót augusztus 2-án 19 órától rendezik meg Luxemburgban.
júl. 26
19:04
Kosár: Allen Rosco a japán másodosztályban folytatja (She)
A japán másodosztályú kosárlabda-bajnokságban szereplő Simane Szuszanoo Magic színeiben folytatja pályafutását a magyar válogatott Allen Rosco – adta hírül a kezdő5.hu.
júl. 26
19:06
Montenegrótól is kikapott, csak a 7. helyért játszhat a magyar férfi vízilabda-válogatott (Blikk)
A magyar férfi vízilabda-válogatott 7-6-ra kikapott Montenegró csapatától a Barcelonában zajló Európa-bajnokság csütörtöki mérkőzésén, így szombaton a hetedik helyért játszhat.
júl. 26
19:06
Az összetett éllovasok együtt értek a célba a Touron (m4sport.hu)
A mezőnyhajrát a sprinter Demare nyerte.
júl. 26
19:08
Főnöke szerint rizikós lenne Leclerc váltása (m4sport.hu)
Főleg, ha megkapja az első igazán komoly fizetést…
júl. 26
19:12
El: Eppel csereként vette ki a részét az AZ legyőzéséből (She)
Az Európa-liga 2. selejtezőkörének első mérkőzésén az Elek Ákost és Eppel Mártont foglalkoztató kazah Kajrat Almati 2–0-s győzelmet aratott a holland AZ Alkmaar ellen hazai pályán. A kora esti meccseken nem futottak túl nagy formát a holland együttesek: a Vitesse a román Viitorul otthonában 2–2-es döntetlent játszott – 2–0-s hátrányból egyenlí
júl. 26
19:14
Férfi vízi Eb: Ez volt a legjobb mérkőzésünk – Märcz Tamás (She)
Märcz Tamás, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya a Montenegrótól elszenvedett vereséget követően arról beszélt, hogy a csapat játéka sokat javult az előző mérkőzésekhez képest, de természetesen nem boldog, hogy a talán legjobb meccsünkön nem sikerült nyerni.
júl. 26
19:18
Bíró Attila: egységes, jó csapatunk van (Azenpenzem)
A magyar női vízilabda válogatott pénteken 20.30-tól játszik a házigazda spanyolokkal az európa-bajnoki bronzéremért.
júl. 26
19:18
Hamilton: Csapatutasítás nélkül is én nyertem volna (m4sport.hu)
Nem érezte szükségét a Mercedes közbeavatkozásának, mert szerinte Valtteri Bottastól nem futotta volna jobb támadásra az elsőnél.
júl. 26
19:24
Haladás: visszavásárolták a 27 éves támadót (She)
A Haladás labdarúgócsapata visszavásárolta a Vasastól Gaál Bálintot.
júl. 26
19:30
Megható videó: agyvérzése után újra nyilvánosság elé állt a legenda (Ripost)
Sir Alex Ferguson mindenkinek megköszönte a támogatást. Hamarosan visszatér az Old Traffordra.
júl. 26
19:36
Roma: „Csak akkor bocsátanék meg, ha Messit küldenék nekünk” (She)
Az AS Roma elnöke, James Pallotta megerősítette, hogy az FC Barcelona bocsánatot kért tőlük a nagy port kavaró Malcom-transzfer kapcsán. Mint ismert, a brazil labdarúgó szóban már mindenben megegyezett az olaszokkal, amikor befutott a katalánok ajánlata – és Malcom végül a Barcelona játékosa lett. Pallotta azt is elárulta, mivel lehetne kiengesztel
júl. 26
19:38
Férfi vízi Eb: nem jött össze az orosz csoda, ellenünk folytatják (She)
A görög válogatott játszhat az ötödik helyért a barcelonai férfi vízilabda Európa-bajnokságon, mivel 12–11-re legyőzte Oroszországot. A meccs a hajráig sokkal simábbnak tűnt, a hét gólig jutó Jannisz Funtulisz vezérletével a görögök a második negyed elején már 6–1-re vezettek, de még a szünet előtti másodpercekben is 9–4 volt az állás. Az oroszok a
júl. 26
19:48
Szomorú döntés előtt áll Cseh László (Infostart)
A világbajnok úszó a kemény munka után eredményeket remél a glasgow-i Európa-bajnokságon, ha azonban nem felel majd meg a saját elvárásainak, akkor el kell gondolkodnia a folytatáson.
júl. 26
19:48
Vitorlázás: svájci diadal az 50. Kékszalag-versenyen (She)
A Christophe Péclard kormányozta, Safram névre keresztelt svájci katamarán nyerte meg az 50. Kékszalag Erste Nagydíjat.
júl. 26
20:00
Mbappé nagy döntést hozott (Infostart)
A 19 éves francia világbajnok eddig a Paris Saint-Germain 29-es mezét viselte, de most előbbre lép.
júl. 26
20:00
El: Holmanék kellemetlen zakóba futottak bele Máltán (She)
Holman Dáviddal a kezdőjében állt fel Máltán a Balzan otthonában a pozsonyi Slovan az Európa-liga második selejtezőkörének első mérkőzésén, ám a magyar középpályást a szünetben lecserélte edzője.
júl. 26
20:06
A vívószövetség sajnálja, hogy félretájékoztatták Szilágyi Áront a 2Rule reklám ügyében (444.hu)
Mészáros Lőrinc sportmárkájával már megállapodott a szövetség, ezért szerintük nem probléma, hogy az olimpiai bajnok 2Rule mezben feszített.
júl. 26
20:12
Spanyolország: Cristiano Ronaldo 19 millió eurót fizet (She)
Várhatóan hamarosan lezárul Cristiano Ronaldo régóta húzódó adóelkerülési ügye Spanyolországban, mivel a néhány hete a Real Madridtól a Juventushoz igazoló sztárfutballistának sikerült megállapodnia a helyi adóhatóságokkal is.
júl. 26
20:12
Karosszériát cseréltek Vandoorne autóján (m4sport.hu)
Most kiderül, ez okozta-e a szenvedést.
júl. 26
20:24
Peruban bemutatták a videóbíró kézműves változatát (444.hu)
Ezt neked, VAR!
júl. 26
20:36
Serie A: a Juventus Veronában kezdi az új idényt (She)
Elkészítették az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2018–2019-es idényének sorsolását.
júl. 26
20:38
El: Gulácsiék könnyedén legyőzték svéd ellenfelüket (She)
Gulácsi Péterrel a kapujában fogadta a német RB Leipzig a svéd Häckent az Európa-liga 2. selejtezőkörének első mérkőzésén, és aratott magabiztos, 4–0-s győzelmet. A lipcseiek mindkét félidőben két gólt szereztek, ráadásul negyedik találatuk idején már emberhátrányban voltak, mert Stefan Ilsanker a 81. percben megkapta a második sárga lapját, s vele
júl. 26
20:48
F1: a pilótakeringő árnyékában Räikkönen hiányzott a sajtótájékoztatóról (She)
A megszokottakkal ellentétben nem négy, hanem három versenyző nézett szembe a média munkatársaival a Magyar Nagydíj csütörtöki sajtótájékoztatóján. A hiányzó a Ferrari finn pilótája, Kimi Räikkönen volt, akit Sergio Marchionne szerdai halálhírét követően mentett fel az FIA a kötelezettség alól. A megjelentek eközben többnyire az idei pilótakeringőv
júl. 26
20:48
Felfüggesztettet kaphat Cristiano Ronaldo (m4sport.hu)
Bűnösnek vallja magát adócsalási ügyében.
júl. 26
20:50
James Rodrígueznek téves adóbevallás miatt kell komoly összeget fizetnie (m4sport.hu)
Közel 4 milliárd forinttal lesz karcsúbb a bankszámlája.
júl. 26
20:52
Schuch: Pikáns lesz Fradi-játékosként ott állni a Veszprém Arénában (m4sport.hu)
A Ferencváros férfi kézicsapata 2-3 éven belül a BL-ben vitézkedne.
júl. 26
21:00
Videó: City-mezben „hajrá, United!” a híres színésztől (She)
A helyszínen szurkolt a Manchester City Liverpool elleni Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC)-meccsén a többek között a Csillagközi invázióból és az Így jártam anyátokkal című sorozatból ismert amerikai színész, Neil Patrick Harris. Csupán egy volt a gond: amikor Instagram-sztoriban közzétette, hogy a helyszínen nézi meg a mérkőzést, a Manchester City-
júl. 26
21:00
A német labdarúgó szövetség elnöke sajnálja az Özil-ügyet (HírTV)
Közleményében elítélte, hogy rasszista szlogenekre használták fel a szervezet bírálatát.
júl. 26
21:06
Soványka előnnyel utazhat a luxemburgi EL-selejtezőre a Honvéd (m4sport.hu)
Csereként beállt védőjüknek köszönhetik a győzelmet a kispestiek.
júl. 26
21:12
El: Sallai Roland góllal járult hozzá az észtek kiütéséhez (She)
Az Európa-liga második selejtezőkörének első mérkőzésén a Sallai Rolanddal a kezdőjében felálló APOEL 5–0-ra legyőzte az észt Flora Tallinnt. Sallai végigjátszotta a meccset, és csapata negyedik gólját ő szerezte a találkozó 73. percében.
júl. 26
21:14
El: Jesús Navas, Nolito és Ben Yedder is kezd az Újpest ellen (She)
Pablo Machín és Nebojsa Vignjevics is kijelölte a kezdőcsapatát a Sevilla–Újpest Európa-liga-selejtezőre.
júl. 26
21:16
El: a Honvéd odahaza egy góllal nyert a Niederkorn ellen (She)
A labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörében, a párharc első felvonásán a Budapest Honvéd Baráth Botond góljának köszönhetően 1–0-ra legyőzte a Progres Niederkornt a Bozsik-stadionban. A párharc visszavágóját augusztus 2-án 19 órától rendezik meg Luxemburgban.
júl. 26
21:18
Egygólos előnyt szerzett a Honvéd (Azenpenzem)
A Budapest Honvéd hazai pályán 1-0-ra legyőzte a luxemburgi Progrés Niederkornt a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójának első felvonásán.
júl. 26
21:36
Vért izzadt a luxemburgi élvonal ezüstérmese ellen a Honvéd az EL-selejtezőben (Blikk)
A Honvéd hazai pályán 1-0-ra legyőzte a luxemburgi Progrés Niederkornt a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójának első, csütörtöki felvonásán.
júl. 26
21:48
Egygólos előnyt szerzett a Honvéd (Infostart)
A Budapest Honvéd hazai pályán 1-0-ra legyőzte a luxemburgi Progrés Niederkornt a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójának első, csütörtöki felvonásán.
júl. 26
21:48
Más szint… Az Újpest négyet kapott Sevillában (She)
Az Újpest a Sevilla otthonában kezdte meg az Európa-liga második selejtezőkörét, és a lila-fehérek sokáig emberhátrányban játszva 4–0-ra kikaptak.
júl. 26
22:00
Férfi vízi Eb: kíméletlen csata után Szerbia az első döntős (She)
Kíméletlen harcot vívott egymással a férfiaknál Szerbia és Horvátország a barcelonai vízilabda Európa-bajnokság első elődöntőjében, a címvédő szerbek végül 9–7-es sikerrel léptek a fináléba.
júl. 26
22:00
A Sevilla sportigazgató-helyettese igyekszik követni a magyar foci fejlődését (m4sport.hu)
A spanyol szakember szép emlékeket őriz Magyarországról.
júl. 26
22:00
Vereség Montenegrótól, 7. helyért játszik a férfi vízilabda-válogatott (BorsOnline)
A magyar férfi vízilabda-válogatott 7-6-ra kikapott Montenegró csapatától a Barcelonában zajló Európa-bajnokság csütörtöki mérkőzésén, így szombaton a hetedik helyért játszhat. Märcz Tamás együttes a görög-orosz párharc vesztesével találkozik majd. A magyar férfiválogatott az Eb-k történetében hetediknél csak egyszer végzett rosszabb helyen, amik
júl. 26
22:12
Honvéd: a korábbi Újpest- és Vidi-játékos érkezhet (She)
A Nemzeti Sport információja szerint van rá esély, hogy a Honvéd labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Nikola Mitrovics.
júl. 26
22:14
El: Gyurcsó Ádám győztes csapat tagja volt (She)
Az Európa-liga második selejtezőkörének első mérkőzésén a Hajduk Split 1–0-ra legyőzte legyőzte a bolgár Szlavija Szófiát. A találkozót Gyurcsó Ádám végigjátszotta, a 87. percben sárga lapot kapott. A spliti csapat nem nevezte a meccsre másik magyar légiósát, Futács Márkót.
júl. 26
22:16
El: Nem fogjuk őrizni az eredményt a visszavágón – Supka Attila (She)
A Budapest Honvéd 1–0-ra nyert a Progres Niederkorn ellen az Európa-liga-selejtező második körében a Bozsik-stadionban. A párharc első meccse után a két vezetőedző, illetve két játékos értékelt a sajtótájékoztatón.
júl. 26
22:24
Darts: parádés kilencnyilas után drámai siker Andersontól (She)
Elképesztő teljesítménynek lehettünk szemtanúi a világbajnokság utáni második legrangosabb dartsversenyen, a World Matchplayen. A Joe Cullen elleni mérkőzésen a kétszeres világbajnok Gary Anderson megcsinálta az úgynevezett kilencnyilas leget – vagyis kilenc dobással 501-ről kiszállt. Ezért a kilenc hibátlan dobásért 45 ezer fontot, átszámítva csak
júl. 26
22:30
Svájci siker az 50. Kékszalagon (m4sport.hu)
A gyenge szél nehezítette a versenyzők napját.
júl. 26
22:36
Befutott a Kékszalag győztese (Infostart)
A Christophe Peclard kormányozta svájci Safram nyerte a jubileumi vitorlásversenyt.
júl. 26
22:48
Dia Euro 2018: 19 gólt vágtak a magyarok Kirgizisztánnak (She)
Több mint kiütéses győzelmet ért el a magyar válogatott Kirgizisztán ellen acukorbetegek futsal Európa-bajnokságának csütörtöki mérkőzésén a 9–16. helyért. A botrányosan, és a magyar csapat számára szomorún véget érő csoportkör után fontos volt ez a siker. A csapat nagyon odatette magát, és 19–1-re (!) nyert.
júl. 26
23:06
Harmadik góljánál a Sevilla oktatófilmbe illően mattolta az Újpestet (m4sport.hu)
Mekkora labdát adott Pareja?!
júl. 26
23:12
El: kétgólos vereséget szenvedett otthon a DAC (She)
Az Európa-liga második selejtezőkörének első mérkőzésén a Bogdán Ádámmal a kapuban felálló skót Hibernian 2–0-s hátrányt szedett össze a 35. percre, de a második félidőben három gólt szerezve fordítani tudott, és 3–2-re nyert az Aszterasz Tripolisz ellen, így minimális előnnyel várhatja a jövő heti görögországi visszavágót. Az ír Dundalk nem nevezt
júl. 26
23:24
Férfi vízi Eb: elképesztő fordulatok után a spanyolok jutottak döntőbe! (She)
A szerb után a spanyol válogatott jutott be a barcelonai férfi vízilabda Európa-bajnokság döntőjébe, mivel fordulatos meccsen 8–7-re legyőzte Olaszországot