Ő hozott egy román válogatott csatárt Felcsútra. Teljesen el van ájulva attól, hogy a klubokhoz áramló pénzek hetven százaléka érkezhet a kormánytól, és csak a maradék rész a privát szektorokból.
Az újonc együttes pénteken játszott bajnokit a MOL-Pick Szeged otthonában, a hét elején viszont kiderült, hogy a Tisza-partiak keretében többen is megfertőződtek.