Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) az eredeti terveknek megfelelően, azaz továbbra is nézők előtt kívánja megrendezni a jövő csütörtöki európai Szuperkupa-mérkőzést.
A MOL Fehérvár már nyert az Európa-liga mai játéknapján, pályán a másik magyar csapat, a Bp. Honvéd. Az ellenfél az Új Hidegkuti Nándor Stadionban a svéd Malmö FF