Az orosz Umar Kremljov elnökölte IBA bejelentése szerint a nemzeti szövetség munkájába történő kormányzati beavatkozás váltotta ki a döntést, amely ugyanakkor nem vonatkozik az ország bokszolóira.
Utolsóelőtti Nemzetek Ligája-mérkőzésén lépett pályára a magyar labdarúgó-válogatott péntek este Lipcsében. A „magyar csoda” stílusosan egy csodagólnak köszönhetően folytatódott. Szombat reggel az UEFA honlapja is ezzel a találattal indult.
(MTI) – Hét kategóriában kilenc magyar versenyző vesz részt a második alkalommal sorra kerülő Motorsport Games-en, azaz az “autósport olimpián”, melyet két év kényszerszünet után rendeznek meg október végén a franciaországi Paul Ricard versenypályán és környékén. A Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) szerdai közleménye szerint a Forma-4-esek
Fernando Alonso elmondása szerint a 2022-es szezon elején nem gondolták volna az Alpine-nál, hogy a McLaren csapatával tudnak majd harcolni a konstruktőri bajnokságban. A francia alakulat áll jelenleg jobban a negyedik helyért folytatott küzdelemben, 18 ponttal többet gyűjtöttek eddig. Alonso a Forma-1 hivatalos oldalának adott interjúban kommentál
Álex Palou – Pato O’Ward társaságában – múlt héten tesztelhette a McLaren tavalyi autóját, az élmény pedig teljesen lenyűgözte őt. Álex Palou “tökéletesnek” nevezte azt az élményt, amit a Forma-1-es autó vezetése jelentett számára, és arról is beszélt az F1.com-nak tett interjújában, hogy milyen ambíciói vannak. A teszt után a SoyMotor.com-nak nyil
Nick Cassidy ott kezdte, ahol Spában abbahagyta: a Ferrari DTM pilótája pole-ból simán elhúzott a mögötte csatázóktól, és nem nagyon zavartatta magát a pluszsúly ellenére. Mögötte René Rast is jól rajtolt, a harmadik helyre jött fel, majd csapattársa Ricardo Feller is elengedte. A manőver azonban feltartotta a többieket, akiket a másik Ferrari, Igo
Rendkívül gondosan óvja magánéletét Daniel Ricciardo. Az ausztrálok F1-es pilótája nőügyekben ritkán nyilvánul meg, most végre megerősítette azt, amit már lassan egy éve nyílt titoknak számított. Tavaly ősszel kezdtek el cikkezni arról, hogy a McLaren versenyzője Gerhard Berger lányával, a nála nyolc évvel fiatalabb színésznővel, Heidi Bergerrel já
Rákosmente új sport- és rendezvényközponttal bővült, amelynek szombati megnyitóján a Miniszterelnökséget vezető miniszter azt hangsúlyozta, hogy a sportra a nehéz időkben is érdemes áldozni.
Mintegy 200 millió dollárt kap garantált pénzdíjként az ex-bokszvilágbajnok amerikai Floyd Mayweather Jr. vasárnapi fellépéséért, amelyre a Tokióhoz közeli Szaitama Szuper Arénában kerül sor Aszakura Mikuru japán harcművész ellen.
Juha Ristimaa neve már régóta ismert Európában, ha egyedi kamionokról van szó. Mint kiderült, tavaly egy SCANIA-t mutatott be, melynek minden négyzetcentimétere a 2007 Forma-1-es világbajnokára, Kimi Räikkönenre utal. A téma ötlete 2018-ban született, amikor Juha először látott élőben egy Forma-1-es versenyt az olaszországi Monzában. Az élménytől l
A hét közepén lemondó Tyler Kiel helyére érkezhet a McLaren csapathoz az a Barnhart, aki az Andretti Autosportnál volt versenystratéga. Az Andretti Autosport csapattagjainak McLarenhez való vándorlása folytatódik, mivel az új Arrow McLaren SP pilóta Alexander Rossi mellé a versenystratéga Brian Barnhart csatlakozott, akinek szerepét az Arrow McLare
Jamie Chadwicket nem hatotta meg Stefano Domenicali nemrégiben tett kijelentése. A Forma-1 ügyvezető igazgatója szerint egyik női versenyző sem üti meg jelen pillanatban a királykategória szintjét, azonban a brit hölgy másként gondolja ezt. Domenciali ugyanis azt nyilatkozta, hogy szerinte az elkövetkezendő 5 évben még biztosan nem üdvözölhetünk nő
A Ferencváros házigazdaként 21-20-ra kikapott a francia Brest Bretagne csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton Érden.
A Ferencváros házigazdaként 21-20-ra kikapott a francia Brest Bretagne csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton Érden.
Sebastian Vettel nem titkolja, hogy talán még nem döntött volna a visszavonulás mellett, ha még mindig világbajnoki címekért harcolna a Forma-1-ben. De a valódi okok, amiért a 2022-es szezon végén befejezi pályafutását, mások. “Amikor a dolgok egyáltalán nem mentek jól itt az Aston Martinnál, feltettem magamnak a kérdést: tudom-e még végezni a munk
Bondár Anna és belga társa, Kimberley Zimmermann megnyerte a párosok versenyét a Római Teniszakadémián zajló, 115 ezer dollár (45,4 millió forint) összdíjazású salakpályás női challenger-tornán.
Óriási bravúrt ért el a magyar labdarúgó-válogatott, ugyanis a németek ellen idegenben aratott 1-0-s győzelemnek köszönhetően már biztosan bennmarad a Nemzetek Ligája A-divíziójában. Az is eldőlt, hogy az Eb-selejtezők sorsolásán az első kalapba kerülnek a mieink.
A teniszvilág nagy bánatára Roger Federer betartotta ígéretét, tegnap este Londonban a Laver-kupán, pályafutása legnagyobb riválisa Rafael Nadal oldalán lejátszotta utolsó hivatalos mérkőzését.
A Győri Audi ETO KC házigazdaként meglepetésre 28-24-re kikapott a francia Metz HB csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton.
Ha a pontversenyre nézünk, az látható, hogy idén senki sem tudja tartani a lépést Max Verstappennel, még a csapattársa, Sergio Pérez sem. A mexikói több, mint 100 ponttal áll a holland kolléga mögött az összetettben, pedig az idény elején tartotta vele a lépést, de Baku óta talán valami nem kerek Pérez oldalán. Mindazonáltal Pérez így
A franciaországi Le Mans-ban folytatódik a kamion Európa-bajnokság. A Révész Racing magyar pilótája, a HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. közreműködésével versenyző Kiss Norbert a szombati időmérőn is megállíthatatlan volt, és a leggyorsabb körével megszerezte az első rajtkockát, idén már 12. alkalommal! Egy m
A Nemzetek Ligájában Csehország hazai pályán fogadta Portugália csapatát. A portugálok világsztárját Cristiano Ronaldót az első félidőben lekönyölték, és a támadónak az orra vérre is eleredt.