Julian Nagelsmann, a német labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya november közepén, a Törökország elleni barátságos mérkőzésen ül majd először hazai pályán a nemzeti csapat kispadján.
Miközben a Haas bejelentette, hogy két nagydíjhétvégén Forma–1-es tesztlehetőséget biztosít a Ferrari tehetségének, a McLaren szerződtette a Forma–3 bajnokát.
Különös őszinteséggel mesélt az életéről és a terveiről a teniszező Fucsovics Márton a MOL Pályán kívül podcastjében. A 31 éves sportoló elmondása szerint egyre inkább fárasztónak érzi a folyamatos terhelést és az utazásokat, de még mindig motivált: csak előre tekint, és a világranglista helyét is mindenképp tartani szeretné. Arról, hogy mit tervez
A tavalyi évben magyar bajnoki címet nyert norvég Mads Östberg visszatér Magyarországra a rali Európa-bajnokság (ERC) pénteken kezdődő és vasárnapig tartó idei zárófutamán, a Rally Hungaryn, amelyen a túraautós világkupa-győztes Michelisz Norbert bemutatkozik a kontinensbajnokságban.
Max Verstappen kihangsúlyozta, nagyon is jól emlékszik arra, milyen érzés olyan autóban ülni, amivel nem lehet világbajnokságot nyerni. 2021-ben csak az egyéni bajnoki címet vitte el a csapat a holland révén, míg 2022-ben már mindkét listán az élen végeztek. Idén sikerült még feljebb kapcsolniuk, ugyanis az osztrák istálló a Szingapúri Nagydíjig mi
Az Aston Martin bejelentette, hogy 2025-ben saját hiperautóval fog nevezni a Le Mans-i 24 órás versenyt is magába foglaló hosszútávú sportautó-világbajnokságba.
Szerdán rendezték a Rally Hungary hivatalos tesztjét a Bükkszentlászló-Bükkszentkereszt szakaszon, melyről számtalan videó megjelent, íme néhány közülük.
A labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Újpest terjedelmes intejút készített új szerzeményével, a néhány napja érkezett Milos Kosanoviccsal – a védő elmondta, milyen volt a Galatasaray otthonában játszani, de hozzátette azt is, nagyon várja már az október 29-i, Ferencváros elleni derbit, s annak különleges hangulatát.
A Forma–1 erős helyzetben van a jelenlegi tíz csapatával, így semmi szüksége egy új résztvevőre – jelentette ki az Aston Martin az Andretti-csapat felvételének lehetősége kapcsán.
George Russellt is rádöbbentette ellenfele arra, hogy sokkal jobban kell élveznie az életet. A Mercedes a szezon elején még bocsánatot kért a rajongóitól, amiért nem sikerült versenyképes autót készíteniük. Ám a fejlesztési hajrá kapcsán megerősödtek a csillagosok, és jelenleg a második helyet foglalják el a konstruktőri listán. Mindaddig az egyéni
Kaján Zsanett, a Ferencváros korábbi és a Fiorentina jelenlegi magyar válogatott labdarúgója nagyon jó hangulatú mérkőzésre számít csütörtökön a Konferencia-liga csoportkörének második fordulójában a két csapat között.
Helmut Marko aggasztónak találja az FIA döntését az Andretti-Cadillac pályázattal kapcsolatban, és évekig elhúzódó peres eljárástól tart. Napokkal ezelőtt a Nemzetközi Automobil Szövetség jóváhagyta az amerikai ex-versenyző pályázatát, így hivatalos tárgyalásokat folytathat a sportággal a potenciális csatlakozással kapcsolatban. A Liberty Media fel
A legújabb 40x20 kézilabda podcast fő témája a női kézilabda-válogatott és azon belül elsősorban a kapusposzt: Tatai Péter lett ugyanis az új kapusedző a nemzeti együttes szakmai stábjában.
A Ferencvárosra és éppen egy hónapja kinevezett vezetőedzőjére, Dejan Stankovicra az eddigi legnehezebb mérkőzés vár a Konferencia-liga csoportkörének második fordulójában, ugyanis a tavasszal döntős Fiorentina vendége lesz csütörtökön a magyar bajnok, így a célként megfogalmazott továbbjutás szempontjából a pontszerzés sokat érhet a végelszámolásn
A 2021-es Rally Hungaryn Nikolay Gryazin volt a leggyorsabb, azonban elkövetett egy szabálytalanságot, amiért súlyos büntetést kapott, így végül Mads Ostberg szerezte meg a győzelmet, míg Hadik András dobogón zárt.
A katalán Girona szisztematikusan végigveri a spanyol bajnokságot, amit rövid ideig vezettek is a Real Madrid és a Barcelona előtt. A Real Madrid is csak némi szerencsével tudta legyőzni őket. Mi lehet a csoda titka?
A Magyar Asztalitenisz Szövetség (Moatsz) elnöksége azonnali hatállyal menesztette Bátorfi Zoltánt, a női, valamint Muskó Pétert, a férfi válogatott szövetségi kapitányát.
Negyven fokba érkeztek, mégis takarót kaptak a Katari Nagydíj helyszínén tevékenykedő újságírók a szervezőktől. Az év egyik legforróbb hétvégéje jöhet – még villanyfénynél is.
Szerdán a fradisták két órán át sétáltak az olasz városban, de hiába, az FTC ősi riválisával, az Újpesttel baráti viszonyt ápoló Fiorentina-ultrákkal nem találkoztak.