Ha extrém sportokról van szó, Travis Pastrana talán a legnagyobb név a szakmában, 2023 elején azonban egy régen dédelgetett álom nyomában régi-új irányban indult el.
Katherine Legge tíz év után újból rajthoz áll májusban a legendás versenyen, a Rahal Letterman Racing biztosít számára autót. A 42 éves versenyzőhölgy elsősorban a Hendrickson cég támogatásával vehet részt újra rajta. Legge jelenleg az IMSA, az amerikai sportautózás hosszú távú bajnokságában állandó tag, a Daytonai 24 óráson is ment januárban. 2005
Rekordbevételeket hozhat 2023-ban amerikai sportgazdaság legnagyobb súlyú eseménye, az amerikaifutball-bajnokság döntője vasárnap, a Super Bowl dollármilliárdokat mozgat meg egyetlen nap alatt.
Gyenge szezon után nem csak a McLarennél, hanem az F1-ben is elveszítette a helyét Daniel Ricciardo. E tekintetben hasonlít a helyzete Alex Albonéhoz. A brit-thai versenyző a 2020-as év végén veszítette el a helyét, majd a következő évben a Red Bull tartalékversenyzőjeként maradt a tűzközelben. A türelme végül kifizetődött, hiszen tavaly a Williams
Az IndyCar előszobájának számító sorozat előző évi bajnokának, Linus Lundqvistnek nem jutott ülés idénre sem a legnagyobb presztízsű amerikai formaautós sorozatban, sem máshol. Ez annak fényében különösen zavaró, hogy az értékelésben mögötte végzők közül másoknak összejött az előrelépés. Úgy tűnik, Lundqvist idén jobb híján alkalmi szereplésekkel v
A Mezőkövesd a 93. percben, büntetőből szerzett góllal 2-1-re legyőzte a vendég MOL Fehérvárt a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának nyitómérkőzésén.
A Mahindra Racing egyike azoknak a csapatoknak, akik a kezdetektől fogva a széria részét képezik, s ezzel együtt eljött a nagy pillanat számukra is, amikor a saját hazai versenyükön vehetnek részt, indiában, pontosabban Hyderabad-ban. A 2014-es kezdet óta 5 győzelmet és 24 pódiumot szereztek a teljesen elektromos autókkal hajtott szezonok során. Az
Rekordbevételeket hozhat 2023-ban amerikai sportgazdaság legnagyobb súlyú eseménye, az amerikaifutball-bajnokság döntője vasárnap. A Super Bowl dollármilliárdokat mozgat meg egyetlen nap alatt.
Sokan nem is gondolnak rá, hogy a képernyő előtt töltött idő hasznossá is tehető, sőt, kiváló megélhetőségi lehetőséget is jelent annak, akit valóban érdekel az IT világa. Aki ezen a területen alapdiplomát szerez vagy tovább haladva mesterképzésen vesz részt, biztosan jó állást kap, hiszen 15-20 ezer IT szakember hiányzik a magyar munkaerőpiacról.
Egyhetes kényszerpihenő után újra elkezdte az edzéseket Piros Zsombor, a magyar tenisz Davis Kupa-válogatott tagja, akinek a felkészülését immár nem Noszály Sándor irányítja.
Craig Breen növelni tudta előnyét a Svéd Rally első két szombati szakaszát követően Ott Tanak és Esapekka Lappi előtt, míg a negyedik helyre Kalle Rovanpera lépett. A Hyundai jóval nagyobb tempóval rendelkezik, mint riválisai.
A Super Bowl az amerikaifoci-bajnokság (NFL) döntője. A hatalmas eseményt a világ minden tájáról figyelemmel szokták követni. A kereskedelmi márkák számára pedig presztízs értékkel bír, ha az eseményen megjelenik a hirdetése. Ezért a Super Bowlra igyekeznek igazán emlékezetes és/vagy vicces reklámfilmet készíteni azok a márkák, melyek kifizetik a r
A DS Penske pilótája, Jean-Éric Vergne nyerte a Formula E vadonatúj versenyét Hyderabadban. A francia bajnok többek között a két Jaguár drámájának és a zseniális energiabeosztásának köszönhetően szerezhette meg Penske első sikerét 2016 óta. A pole-ból rajtoló Mitch Evans meg tudta tartani a vezető pozícióját a mellőle rajtoló Jean-Éric Vergne-nyel
Szombat délelőtt ugyan újabb három szakaszt teljesített a Svéd Rally mezőnye, azonban ez meg sem látszik Craig Breen és Ott Tanak közti különbségen. Az ír és észt versenyző ugyanakkor kissé ellépett Esapekka Lappitól.
Kiderült, hogy a Red Bull folytatott tárgyalásokat a Hondával az együttműködésük folytatásáról. A beszélgetések a Porsche üzlet meghiúsulását követően történtek meg, de miután „túlságosan komplikálttá” váltak a dolgok, így a két fél végül nem egyezett meg egymással. A Milton Keynes-i istálló először a Volkswagen konszernhez tartozó Porschéval tárgy
Habár még van néhány év 2026-ig, Valtteri Bottas elismerte, hogy már elkezdett gondolkodni, mi lesz majd, ha az Audi csatlakozik csapatához motorszállítóként. A korábbi Mercedes pilóta a második évét kezdi az Alfa Romeónál, és már az idei év elején szeretne a szerződéshosszabbításról tárgyalni. Ugyanakkor állítólag a 33 esztendős versenyző szerződé
A százszázalékos teljesítménnyel listavezető, címvédő Ferencváros az utolsó két negyedben 13 gólt szerezve nyert a BVSC ellen a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján, a Komjádi Uszodában.
Fred Vasseur reméli, hogy a Ferrari maga mögött hagyta a tavaly őket sújtó megbízhatósági gondokat, és a Forma-1 holtszezonjában kijavították azokat. Charles Leclerc és Carlos Sainz is problémákkal küszködött, miközben remek pozíciókban futottak. Előbbi esetében kétszer is az élen állt egy nagydíjon -, ami sokba került az olasz márkának és a monacó
Komoly drámákkal folytatódott a Svéd Rally szombat délután, hiszen előbb Elfyn Evans, majd Kalle Rovanpera, Esapekka Lappi és Craig Breen is bajba került.
A második helyen álló Kecskemét hazai környezetben 2-2-es döntetlent játszott a bennmaradásért küzdő Budapest Honvéddal a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának szombati játéknapján. A négy kör óta nyeretlen kispesti csapat története során másodszor szerzett pontot Kecskeméten, legutóbb 2010 áprilisában ért el döntetlent a hírös városban. A lila-
Már számos autóbemutatón túl vagyunk, és hamarosan felébred a téli álmából a Forma-1 mezőnye. Eddig a 10 csapatból 3, egészen pontosan a Red Bull, az Alfa Romeo és a Haas tesztelte már éles körülmények között az idei konstrukcióját. Red Bull A bajnoki címvédő gárda a pénteki nap folyamán egy forgatási napot tartott, ahol a kétszeres
Az FTC-Telekom Waterpolo idegenbeli kétgólos vereségét követően hazai medencében 14-9-re győzte le a spanyol CN Terrassa együttesét a női vízilabda Eurokupa negyeddöntőjének szombati visszavágóján, így négy közé jutott.
Fernando Alonso számos nagyszerű pilóta ellen küzdött már a Forma-1-ben, ám számára mindenki közül Michael Schumacher emelkedik ki. Az Aston Martin weboldalán olvasható interjúban fejtette ki, hogy mennyi mindent tanult tőle. Schumacher első két bajnoki címét még 1994-ben és ’95-ben nyerte meg, viszont inkább a 2000-es évek eleje szült az ő dominan
A brazil csapat kihasználta, hogy a második félidő közepén emberelőnybe került az egyiptomi al-Ahli ellen a Marokkóban zajló klubválágbajnokságon. Végül 4-2-re nyert.
A Ferrari alkalmazottai 13 500 dolláros bónuszt kapnak a 2022-es szezonban játszott szerepükért. A teljes maranellói szervezet, – de nem az F1-es csapat – mintegy 5000 munkatársa kap jutalmat, írja a Bloomberg. Ez az összeg 12,5%-kal magasabb, mint a 2021-es jutalmuk. Benedetto Vigna vezérigazgató ezzel magyarázta: “Az adatok megalapoznak egy még e
Az Arsenal nem bírt a Brentforddal, a Tottenham Hotspur pedig 4-1-es vereséget szenvedett a Leicester otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának szombati játéknapján.
Az M-Sport versenyzője, Ott Tanak vezet a Svéd Rallyn szombat este, miután nagy csatában megelőzte Craig Breent, míg Thierry Neuville harmadik helyre lépve tartja életben a kettős Hyundai dobogó esélyét.
A Győri Audi ETO KC negyeddöntőbe jutott a női kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel házigazdaként 29-28-ra legyőzte a dán Esbjerg csapatát a csoportkör utolsó fordulójában, szombaton.
A címvédő és nagy fölénnyel éllovas Ferencváros gól nélküli döntetlent játszott a Kisvárda vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának szombati játéknapján. A harmadik helyezett hazai csapat hátránya maradt három pont a második pozíciót elfoglaló Kecskeméttel szemben, ugyanakkor a Puskás Akadémia vasárnap elé kerülhet. A Kisvárda pályavá
A Győri Audi ETO KC negyeddöntőbe jutott a női kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel házigazdaként 29-28-ra legyőzte a dán Esbjerg csapatát a csoportkör utolsó fordulójában.
Nick Cassidy idén még nem volt a legjobb öt versenyző között, viszont a hétvége során változtatott ezen, ugyanis a Hyderabad-i E-Prixen a második helyet szerezte meg. A kvalifikáción a 10. helyet sikerült megszereznie, viszont a verseny során sikerült a DS Penske volánjánál lévő Jean-Eric Vergne-t megizzasztania a verseny utolsó köreiben. Vergne, a