Olcsó kifogás lenne a gumik változásával vagy a költségplafon korlátaival magyarázni az Aston Martin visszaesését Mike Krack szerint. A csapatfőnök bevallotta, rossz döntéseket hoztak.
Több hónapig tartó huzavona után eldőlt, a továbbiakban már nem dolgozik a Ferrari csapatával a versenyigazgató Laurent Mekies. Belgiumban már nem lesz jelen az Alpha Tauri leendő csapatfőnöke.
Hihetetlen izgalmakat hozott a fukuokai vizes vb magyar–spanyol férfi pólóelődöntőjének hajrája, amelyben Manchercz Krisztián az utolsó másodpercben lőtte fináléba a magyar csapatot.
A magyar férfi vízilabda-válogatott 12-11-re legyőzte a címvédő spanyol csapatot, ezzel bejutott a fukuokai vizes világbajnokság döntőjébe, egyúttal kvótát szerzett a jövő évi, párizsi olimpiára.
Kivívták a 2024-es olimpiai részvételt is a címvédő spanyolok legyőzésével. Varga Zsolt együttese a szombati fináléban az olimpiai bajnok szerbeket búcsúztató görögökkel találkozik.
A magyar férfi vízilabda-válogatott elképesztő meccsen jutott be a világbajnoki döntőbe, miután 12-11-re, egy utolsó pillanatban szerzett góllal legyőzte Spanyolországot. A találkozót követően Varga Zsolt szövetségi kapitány és a csapat játékosai is boldogan értékeltek, ugyanakkor mindenki elmondta, örömük szombaton lehet teljes.
Jelentős érdeklődést kiváltó, a programot hosszú időre megakasztó ukrán-orosz párharcra is sor került a női kardozók egyéni versenyében a milánói olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.
Varga Zsolt, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya "megérezte" a győzelmet 16 másodperccel a vége előtt, döntetlen állásnál a spanyolok ellen 12-11-re megnyert világbajnoki elődöntőben.
Az M-Sport már az Észt Rally előtti szerdán észrevett problémára utaló jeleket Ott Tanak autójának motorja adatai között, azonban nem volt biztos, hogy valóban baj van az erőforrással, ezért csak a gépátvétel után lett kicserélve.
Kovács Benedek egyéni csúccsal és második idővel jutott döntőbe 200 háton, Kós Hubert ugyanezen számban harmadik idővel szintén finalista, a női 4x200-as gyorsváltónk pedig hetedik lett a vizes vb csütörtök délutáni programjában.
Max Verstappentől már a múlt hétvégén bocsánatot kért, és most a magyaroktól is: Lando Norris sajnálja, hogy összetörte a győztesnek járó Herendit a Hungaroringen.
Telefonon elérhető konzulok nyújtanak szükség esetén segítséget a labdarúgó Konferencia-ligában első idegenbeli mérkőzését játszó DVSC és ZTE szurkolóinak - közölte a külgazdasági és külügyminiszter.
Közös futásra invitálta Spában Pierre Gasly a Forma–1, a Forma–2 és a Forma–3 mezőnyét, hogy tisztelegjenek a pályán elhunyt barátja, Anthoine Hubert, valamint a közelmúlt tragédiájának áldozata, Dilano van ’t Hoff előtt.
Herczeg György magyar bajnok gerelyhajító szerda este 84,98 méteres dobásával országos csúcsot döntött Kismartonban és a továbbiakban szeretné stabilizálni 80 méter körüli teljesítményét.
A Magyar Nagydíjon szerzett pole pozíciója optimistává tette Lewis Hamiltont – de annyira azért nem, hogy nagy esélyt lásson a Mercedes idei futamgyőzelmére
Hivatalosan is az al-Ettifag futballistája lett Jordan Henderson, az Fc Liverpool 77-szeres angol válogatott játékosa, aki csütörtökön aláírt a szaúdi együtteshez, így bizonyos, hogy a Premier League-ben nem játszik együtt a szigetországi elitalakulathoz frissen szerződött Szoboszlai Dominikkal.
A Magyar Búvár Szakszövetség elnöke szerint a versenyzőknek mindig előre be kell jelenteniük az általuk megcélzott mélységet, és a felbukkanás után 15 másodpercen belül azt kell mondaniuk, hogy jól vannak.
Nem sikerült a legjobb nyolc közé jutnia a magyar női párbajtőrcsapatnak a milánói vívó-világbajnokságon, ezzel nehéz helyzetbe került az olimpiai kvalifikációt illetően.
Két győzelemmel a legjobb 16-ig jutott és a 11. helyen végzett legjobban szereplő magyarként Dósa Dániel a férfi tőrözők egyéni versenyében a milánói olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.
Jelentős érdeklődést kiváltó, a programot hosszú időre megakasztó ukrán-orosz párharcra is sor került a női kardozók egyéni versenyében a milánói olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.
A Róma Rallyval második aszfaltos és idei hatodik versenyéhez érkezik a nyolc futamos ERC szezon. Összegyűjtöttünk néhány információt a július 28-30. között megrendezendő olasz versenyről.
Charles Leclerc előre figyelmezteti a szurkolókat és a versenyzőtársakat az esősnek ígérkező Belga Nagydíj előtt: el kell fogadni, hogy egy ponton túl lehetetlen pályára hajtani.
Bejutott a döntőbe a magyar férfi vízilabda-válogatott a fukuokai világbajnokságon, miután a legjobb négy között 12-11-re legyőzte a spanyolokat. Faragó Tamás olimpiai bajnok, a Nemzet Sportolója az InfoRádióban értékelte a drámai végjátékot hozó elődöntőt.
A Ferencváros 4-0-ra győzött a Shamrock Rovers ellen, a Kecskeméti TE 2-1-re verte a Riga FC-t a labdarúgó Konferencia-liga második selejtező körében. A visszavágókat jövő csütörtökön rendezik.
A DVSC – Sztefan Loncsar a második félidő elején szerzett góljával – egygólos győzelmet aratott Jerevánban, az Alaskert otthonában, a Konferencia-liga második selejtezőkörében. A visszavágót jövő csütörtökön rendezik.