2018. július 7. szombat

júl. 7
23:18
Húsz év után újra elődöntős Horvátország a focivébén (Blikk)
Az oroszországi foci-vb utolsó negyeddöntője büntetőpárbajban dőlt el, melyet a horvátok 3-2-re nyertek a 2-2-es végeredmény után az oroszok ellen. A horvát válogatott így 1998 óta először lesz újra ott az elődöntőkben.
júl. 7
23:18
A horvátok büntetőkkel jutottak az elődöntőbe (Képmás)
Óriási izgalmak után győztek a horvátok az oroszok ellen.
júl. 7
23:24
Az argentinok útját járja a horvát válogatott (m4sport.hu)
Eddig csak egy csapat volt, amelyik egymás után két 11-es párbajt nyert meg.
júl. 7
23:30
A horvátok ismét jobban bírták a büntetőket, elődöntő a jutalmuk (m4sport.hu)
Flegma orosz kontra szerencsés Modric.
júl. 7
23:33
Szertefoszlott orosz álmok (Sport365)
Tizenegyesek döntöttek!
júl. 7
23:35
Davide Lnzafame elmondta, milyen a Fradiban (Sport365)
Nagyon motivált az olasz támadó.
júl. 7
23:36
A horvátok elővették a dánok elleni receptet (Infostart)
Utolsóként a horvátok jutottak be az elődöntőbe az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon, miután szombaton, Szocsiban 11-esekkel legyőzték a házigazdák válogatottját. A horvátok - akik az 1998-as harmadik hely után történetük során másodszor szerepelhetnek a legjobb négy között - a szerdai, moszkvai elődöntőben az angolokkal találkoznak. A másik
júl. 7
23:36
A globális kereskedelem nyitottsága akadályozta meg a világgazdasági depressziót (ProfitLine)
A Bank of England kormányzója szerint a világ vezető jegybankjainak agresszív válaszlépései mellett a kereskedelem nyitottsága akadályozta meg, hogy a legutóbbi globális pénzügyi válság világgazdasági depresszióvá mélyüljön.

Keresés