1,3 milliárd dollár, azaz körülbelül 367,8 milliárd forint: ennyiért vásároltak meg egy ebédet Ebay-en, amit valaki a világ egyik leggazdagabb emberének, Warren Buffett társaságában fogyaszthat el.
Negyedik nekifutásra sem sikerült a Telekom Veszprém férfikézilabda-csapatának elhódítani a Bajnokok Ligája-trófeát, miután a döntőben az észak-macedón Vardar Szkopjétól 27-24-re kikapott.
Háromszor élesztettek újra egy férfit a budapesti Király utcában péntek este. A családapa életének megmentésében a készenléti rendőrök és a mentőszolgálat munkatársai működtek közre.
A csalódást jelentő szereplés súlyos áldozattal jár az MTK-nál: miután a focicsapat kiesett az élvonalból, egymás után érkeztek a hírek, kikre nem számítanak a jövőben a kék-fehérek.
Óriási meglepetésre a mexikói Andy Ruiz Jr. (29) legyőzte a nehézsúly verhetetlen királyának tartott brit Anthony Joshuát (29) a Madison Square Gardenben tartott profi ökölvívócímmeccsen.
Közvetlenül az éjszakai tömeg-szerencsétlenséget követő napon a Bors fotóriportere lencsevégre kapta a Viking Sigyn fedélzetén ácsorgó kapitányt. Minden szónál beszédesebb volt Jurij C. arca, az átélt borzalom minden iszonyata kiült a vonásaira.
Hal- és borünnepet rendeznek Balatonfüreden: a június 7-én kezdődő négynapos rendezvénysorozat halkóstolóval, koncertekkel, családi programokkal várja a látogatókat.
Kifizeti a 15 millió forintos óvadékot a Viking Sigyn szállodahajó ukrán kapitánya, Jurij C., ha a szombaton született bírósági végzés véglegessé válik – tudta meg a Blikk.
Az elsüllyedt sétahajón szolgáló kapitányt, L. Lászlót (58) a családja mellett számos barátja siratja, akik öt nappal a tragédia után sem akarják elhinni, hogy mi történt. Kozák Zsuzsanna egy környéken nőtt fel a hajóvezetővel, akivel gyerekkoruk óta barátok voltak.
Egy 250 hektáros szőlőskert mellett fekszik ez a nyaralóház Maldonado régiójában. Az ingatlan egy pincéből, egy étteremből és 13 kisebb kabinból áll, valamint olyan táj veszi körül, hogy hűha.
Nem mindegy, milyen napszemüveget hordunk, hiszen az erős UV sugárzás a szemet is veszélyeztetheti. Dr. Tóth Eszter szemész, kontaktológus a szemvédelem jelentőségéről és a napszemüveg-választásról beszélt.
Tavaly Magyarországon 850 ezer használt autót adtak el vagy hoztak be külföldi importból. A rejtett hibák miatt azokban sokszor tetemes javítási költséget kell kifizetniük az új tulajdonosoknak – hívta fel a figyelmet az InfoRádióban a CIG Pannónia Első Magyar Általános Biztosító Zrt. vezérigazgatója. Busa Zoltán kiemelte: az úgynevezett kiterjeszt
Vasárnap sem tudtak lemerülni a mentőegységek a Hableány roncsaihoz, hétfőn kora reggel azonban újra próbálkoznak majd a búvárok. A Duna szombaton ugyan tetőzött Budapestnél, ám a vízszint továbbra is magas, a sodrás pedig erős. Közben megszólalt az a két vízirendőr, akik szerdán hajójukkal elsőként érkeztek a budapesti hajóbaleset helyszínére. A k
A lehető legutolsó időpontig tologatja a NAV az adóellenőrzések elindítását, előtte szép szóval, noszogatással igyekszik meggyőzni az adózókat arról, hogy jobb, ha fizetnek. Vannak ügyek, amikor nincs pardon, ilyenkor jön a brutális és látványos NAV, hogy mindenki értse az üzenetet. Mindeközben a cégek veszélyérzete csökken – mondták adótanácsadók.
Világszerte, így Magyarországon is emberek milliói szenvednek alvási zavarokkal. Sőt. Mondhatni, a többség képtelen megfelelő ideig aludni, ami leginkább a „rohanó hétköznapok”, a stressz, a felborult munkaidő, a késői vacsorák miatt alakul ki.
Annak érdekében, hogy 2050-re szénmentes világban élhessünk, 2020-ig erőteljes lépéseket kell tenni a szén-dioxid-kibocsátás növekedésének megállítása érdekében – a megállapítást szemléletes adatokkal támasztotta alá egy friss elemzés.