Szülőként gyakran elfelejtjük, hogy a gyerekeknek milyen érzékeny a „radarjuk”, és akkor is észreveszik, hogy valami gond van a családban, ha nem mondunk nekik semmit.
Gasztonyi Péter egy korosztályosevezős versenyen másodikként ért célba, ám a bírók őt hirdették ki győztesnek. A sportember ekkor jelezte a tévedést és célfotót kért. Tettéért most a fiatalok fair play díjával tüntették ki.
A Momentum vezetője, Fekete-Győr András újra és újra bizonyítja, hogy ellensége Magyarországnak, a magyar embereknek. Ezúttal is a migránsok érdekét helyezné a magyar adófizetők érdeke elé, a magyar polgároktól venné el a bevándorlókra fordítandó pénzt.
Varró László, a Nemzetközi Energia Ügynökség (IEA) vezető közgazdásza a decemberi Budapest LNG Summit egyik előadója az energiaátmenet kihívásairól, növekvő LNG keresletről és a kelet-közép-európai régió kihívásairól beszélt interjújában.
- Szia! Annyira tanácstalan vagyok. A családom eléggé népes, összesen 15-en vagyunk a nagynénikkel, nagyszülőkkel és gyerekekkel. Ki akarunk ruccani a jövő hónapban egy hétvégére, de fogalmam sincs, hol szálljunk meg. Szeretjük az önállóságot, és nem igazán kedveljük a hoteleket. Kicsit zárkózottak vagyunk. Egy családias, de modern, több szolgáltat