2023. október 29. vasárnap

okt. 29
23:27
Mexikói Nagydíj - Verstappen győzött és újabb rekordot döntött (Autószektor)
Verstappen az idei 16. sikerét ünnepelhette, ami új rekord, hiszen ennyi futamot még senki nem nyert egy szezonon belül. A holland mögött a hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája lett a második, a monacói Charles Leclerc pedig a harmadik helyen zárt a Ferrarival. A szezon a jövő hétvégén Sao Paulóban a Brazil Nagydíjjal foly
okt. 29
23:33
Hazai pályán győzött az Atlético, megelőzte a Barcelonát (Eurosport)
Az Atlético Madrid hazai pályán 2-1-re verte a Deportivo Alavést a spanyol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának vasárnapi játéknapján.
okt. 29
23:33
A világbajnok harmadikként rajtolva, saját rekordját megdöntve nyerte meg a Mexikói Nagydíjat (Sportal)
Bár a harmadik helyről indult, röviddel a rajtot követően élre állt a világbajnok Max Verstappen. A futam a kerékcserék okozta pozícióváltogatások és a holland versenyző újabb és újabb előzésein kívül nem túl sok izgalmat tartogatott volna, Magnussen balesete és a piros zászló hoztak némi bizonytalanságot, Norris pedig üde színfoltja volt a futamna
okt. 29
23:33
Verstappen rekordot döntve nyert, Pérez repült, Magnussen nagyon megtörte a Haast Mexikóban (Telex)
A Ferrarik nem tudtak élni azzal, hogy az élről rajtolhattak, Verstappen 10 másodperc után lerendezte a futamgyőzelmet. Norris 12 helyet javítva lett ötödik, Hamilton nagyot ment a második helyért a versenyen, amit egyszer meg is kellett szakítani.
okt. 29
23:45
Verstappen győzött, és újabb elképesztő rekordot döntött Mexikóban (Eurosport)
A címvédő Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Mexikói Nagydíjat.