Az év egyik legszebb ünnepéhez közeledve a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) Maradék nélkül programja ismét meghirdeti az immár hagyományosnak számító Húsvét zöldítő pályázatát, amelyre április 5-ig várják a pályaműveket.
Különböző tartozások és jogi kötelezettségek kapcsán gyakran kerül sor tartozáselismerésre. Ha valaki a fennálló tartozását elismeri, annak fontos jogi következményei vannak. Miként kerülhet sor a tartozás elismerésére és annak milyen hatásai vannak? A kérdésre dr. Szabó Gergely ügyvéd válaszol.
Takamoto Katsuta legsikeresebb versenye a kenyai Szafari Rally, ahol korábban kétszer is dobogóra tudott állni, ezért az afrikai versenyen szeretne javítani a nem jól sikerült Svéd Rally után.
Az OTP korábbi listázása miatt lassan egy éve blokkol egy uniós döntést a külügy. Azóta leszedték a bankot, de a kormány biztosítékot akart, hogy nem kerülhet rá vissza.
Kedden tanúk meghallgatásával folytatódott a Fővárosi Törvényszék Munkaügyi Kollégiumán a budapesti Kölcsey Ferenc Gimnázium öt kirúgott tanárának tárgyalása. Az igazgató szerint súlyosabban sértette a diákok tanuláshoz való jogát a tanárok kirúgása, mint a munkabeszüntetésük.
Többnapos komplex vizsgálat alá vetik a gyermekvédelmi intézmények vezetőit, az eredmény kiértékelését pedig informatikai rendszer segíti - mondta el kedden a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára az m1 Ma reggel című műsorában.
A walesi hercegné péntek este videóüzenetben jelentette be, hogy rákot diagnosztizáltak nála, és a megelőző kemoterápiás kezelés korai szakaszában van. Katalin hercegné január közepén esett át tervezett hasi műtéten, de a Kensington-palota akkor csak annyit közölt, hogy a hercegné húsvét után tér vissza kötelezettségeihez.A március 22-i bejelentés
Azt állítja benne, férje éveken át terrorizálta, az adott felvételen is csak azért mondta a hallottakat, hogy minél előbb megszabaduljon az erőszaktól. A végén hitet tesz Orbán Viktor kormánya mellett.
Az új MI-technológiával kapcsolatos biztonsági kihívások már nem csak a modellek működéséről szólnak, hanem az azokat futtató grafikus feldolgozó egységeket is komolyan érintik.
A volt igazságügyi miniszter újra kapcsolati erőszakkal vádolta meg Magyar Pétert, de arra nem válaszolt, miért beszélt neki arról, hogy Rogánék kihúzatták magukat az ügyészségi iratokból, és hogy Polt nem ura az ügyszségnek.
A Fővárosi Törvényszék költségvetési csalás miatt folytat eljárást Koltai Róbert és Pogány Judit filmproducerként ismert fia, P. Koltai Gábor és hét társa ellen.
Varga Judit a Facebook oldalán reagált a Magyar Péter videóra: “Döbbenet. Magyar Péter tényleg megtette. Ezzel zsarol több mint egy éve" - írja,azt hangsúlyozva: “Provokált. A sajtóban megjelenő pletykákat felolvasta és mivel már napok óta terrorizált, azt mondtam, amit hallani akart, hogy minél előbb szabaduljak".
Ha azt tapasztalod, hogy nem elég gyorsan nő a hajadat, először biztosan különféle samponokat, szérumokat és pakolásokat vetsz be segítségül. Sok esetben ezek tényleg nagyon hatásosak, de van, hogy máshol van a hiba.
Reagált a volt igazságügyi miniszter a Magyar Péter által nyilvánosságra hozott hangfelvételre: "gyomorforgató". A volt férj szerint nem igaz, amit a kapcsolatukról volt felesége állít. Mi történt? Varga Judit hosszú Facebook-posztban ecsetelte rossz házasságát Magyar Péterrel, majd "verbális és fizikai erőszak" elkövetésével vádolta meg a férjét.
Azt írták a baleset több járművet érint, a 15-ös kilométernél a belső sávokba terelik a forgalmat. A torlódás meghaladta az 5 kilométert - tudatta az Útinform. MTI További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!
Ne csak a hirdetési költségeket számoljuk egy munkavállaló felvételénél, hanem a toborzó munkaóráinak költségét és a próbaidő alatti lemorzsolódás forintjait is. Egyebek mellett erről szólt a múlt heti recruiTECH egyik előadása. A toborzási konferenciáról szóló sorozatunk első részében terítéken még a kiválasztási idő és az employer branding szerep
A várakozásoknak megfelelően kismértékű díjkorrekcióval fordultak a kampány utolsó hetére a biztosítók, most még többet lehet spórolni – mondta Gergely Péter. A BiztosDöntés.hu szakértője szerint bár az április 2-ai határidő csak a felmondásokra vonatkozik, érdemes azonnal elküldeni az új ajánlatot is, nehogy biztosítás nélkül maradjon otthonunk má