A széles közönséggel még csak most kezdenek szembe jönni az MI-chatbotok vagy képgenerátorok, de a nagy piaci szereplők máris le akarják vajazni, hogy a belátható jövőben a nekik megfelelő szabályozási keretek között működhessenek.
Tényleg visszaszerezte-e a Fidesz a kezdeményezést? Milyen kampányra lehet számítani a következő napokban? Honnan van Magyar Péter pénze, és mennyibe kerül a kampánya?
A Kardashians reality legújabb részében vallott arról Kim, hogy az anyaság nem mindig egyszerű. Az vesse rá az első követ, akit érzelmileg néha nem terhel meg a feladat.
"Ebben a sívó, ócska szövegpépben azt akarja üzenni a költő, hogy aki az orosz–ukrán háborúban az azonnali tűzszünet és a béke pártján áll, az megtagadja a magyar történelem minden hősi pillanatát" – írja a publicista.
Két sárga fotel tartja lázban az internet népét, néhány napja ugyanis minden magyarázat, jel és utalás nélkül Budapest különböző terein, utcáin jelenik meg a jellegzetes sárga fotelpár. Lapunkhoz is érkezett több fotó a rejtélyes feltűnésről, a Blikk pedig megtudta, mi áll a háttérben.
Továbbra is hatalmas üzlet a dohányipar Magyarországon. A forgalom bőven meghaladja az ezer milliárd forintot, a hagyományos termékek stabil kereslete mellett egyre jönnek fel az alternatív dohánytermékek is. A nagy cégek jövedelmezősége ugyanakkor kis mértékben romlott. Az állam továbbra is jelentős jövedékiadó- illetve áfabevételt realizál – írja
Az Európai Központi Bank ma délután 14:15-kor teszi közzé kamatdöntő üléséről szóló közleményét és a legfrissebb makrogazdasági előrejelzéseket, Christine Lagarde elnök 14:45-kor tart sajtótájékoztatót. Az eseményről élőben tudósítunk.
Magyarország így több kínai beruházást fogadott mint a három legnagyobb európai gazdaság, Németország, Franciaország és az Egyesült Királyság együttvéve.
Hosszú ideje minden évben több tízezren próbálnak illegálisan, embercsempészek szervezte csoportokban csónakokkal átkelni az európai kontinensről Angliába.
Az óvodás korosztály körében hívták fel a figyelmet a környezet védelmére a június 5-ei világnapon. A Göndöcs-kertben megtartott eseményen Gyula Város Egyesített Óvodájának minden tagintézményéből érkeztek gyerekek. A program célja az volt, hogy felhívják a figyelmet a környezetszennyezés megelőzésére, valamint a fenntartható fejlődés eszméjének te
A nyíregyházi Baloldali Kör Párt jelöltjeinek célja Nyíregyháza fejlődésének elősegítése és az itt élők életkörülményeinek javítása, és abban is egyetértenek, hogy be kell fejezni városunkban az ellenzéki botránypolitizálást – foglalta össze küldetésük lényegét Nagy László, a Bk polgármesterjelöltje csütörtöki sajtótájékoztatóján, aki hozzátette, k
Az Erste Csoport tavaly 125,5 millió euró értékben nyújtott finanszírozást társadalmilag hasznos szervezetek, startupok és mikrovállalkozások számára Kelet-Közép-Európában. Az Erste Csoport Social Banking üzletága 2016-os indulása óta összesen mintegy 600 millió euró ilyen hitelt helyezett ki. A bankcsoport célkitűzése, hogy 2030-ig a folyósított h
A friss éves adatok szerint a Toyota 6 különböző modellel dominálja a hazánkban legnépszerűbb hibrid autók tízes toplistáját- ismertette a Használautó.hu. A portál szakértője ezen kívül a 0-5 és 6-10 éves használt személyautók átlagárainak is utánajárt, a money.hu vezetője pedig az egyre kedvezőbb kamatkörnyezetre hívja fel az autóvásárláshoz hite
Muszukajev Iszmail, a szabadfogásúak 65 kilogrammos súlycsoportjának világbajnoka és a többi magyar versenyző is kiesett a Polyák Imre-Varga János emlékverseny nyitónapján a BOK Csarnokban.