Magyar Péter és a Tisza Párt új reményt ígért a magyar politikában, de cselekedeteik – különösen a hazaárulás és Magyar Péter erkölcstelen magánélete – mélyen sértik a hétköznapi emberek jóérzését. Nézzük, miért is mond ellen a normalitásnak mindaz, amit eddig láthattunk tőle! Kétarcúság – Békepártiság itthon, háborúpártiság Brüsszelben Mi a gond?
Szokatlanul hideg volt Magyarországon az elmúlt két hétben. Miközben mi fáztunk, és sokan még a fűtést is bekapcsolták, Izlandon 26 Celsius-fokot is mértek. Felborult a kontinens időjárása, amihez nem könnyű alkalmazkodni. A klímakutató szerint egyelőre még sincs olyan forgatókönyv, hogy a jövőben valamelyik évszak a négyből eltűnne a Kárpát-medenc
A cégalapítás komoly döntés, amely hosszú távon meghatározza egy vállalkozás működését és sikerét. Egy jól előkészített és átgondolt alapítás megalapozza a gördülékeny működést, míg a jogi és adminisztratív buktatók figyelmen kívül hagyása akár már az induláskor problémákat okozhat. Ezért elengedhetetlen, hogy a vállalkozásindítás minden lépése jog
Az Apple okosszemüveget tervez piacra dobni 2026 végén, ami a vállalat legújabb kísérlete termékpalettájának bővítésére és a mesterséges intelligenciával ellátott eszközei iránti kereslet növelésére.
Ez nem egy átlagos kvíz. A kérdések alattomosak, a válaszok trükkösek, és eddig mindössze 2 ember a százból tudta hibátlanul megoldani. De lehet, hogy te leszel a következő! Próbáld ki magad a napi agykarbantartó kvízben – nézzük, mit bír a fejed! Számtalan kvíz vár rád nálunk, amelyekkel játékosan edzheted a tudásod és az agyad, csak nézz körül, [
A véleménynyilvánító szavazás és a magyar kormány fellépése komoly érdekekbe ütközik, ezért Ukrajna el is indított egy lejárató kampányt Magyarországgal szemben.
A digitális oktatás támogatása, valamint a gyermekek online jóléte és biztonsága ma már nem csupán lehetőség, hanem közös társadalmi felelősség. A SIÓ-Eckes tavaly megújult pályázati programja, a "Köszi, SIÓ!" idén is folytatódik: a vállalat összesen 180 tabletet juttat el olyan általános iskolákhoz, amelyek sikeresen pályáznak a digitális eszközök
Philip K. Dick a sci-fi mestere ebben a könyvében egy igen összetett témát választott, mégpedig a válást. Chuck, aki munkájában propganadát ír a Cia számára, egyik nap egy őrültekkel teli bolygón találja magát, közben a felesége minden pénzét ki akarja perelni a válással, és a láthatáron még egy galaktikus háború is közeledik.
A nemzetgazdasági miniszter szerint semmilyen összefüggésben nincs egymással a tény, hogy Magyarország gazdasága évi 0,1 százalékkal, míg a száz leggazdagabb ember vagyona 20 százalékkal növekedett.
Sebalda a második világháború idején a győri kórházban szolgált, épp egy újszülöttet kereszteltek, amikor megszólalt a légiriadó. Meghalt, leszármazottja azonban folytatja hivatását.
A modern személygépjárművek "szoftverfüggése" növeli a műszaki problémák kockázatát, különösen az elektromos és hibrid modellek esetében, amelyeknél gyakori probléma az akkumulátor meghibásodása - tájékoztatta az MTI-t az Europ Assistance közleményében.
A világ legbalszerencsésebb versenyzőjének nevezte magát a még mindig pont nélkül álló Fernando Alonso. Reményei szerint Fortuna egy részletben törleszt neki!