Jakabos Zsuzsanna

Koronavírus: jótékonysági árverésbe fogtak olimpikon úszóink
2020 március 29.   NSO
Bernek Péter és Mutina Ágnes kezdeményezéséhez tizennyolc úszó csatlakozott eddig. A cél, hogy mindennap egy-egy relikviát licitre bocsájtva minél több pénzt gyűjtsenek össze az egészségügyi dolgozók számára. A tárgyak között Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka vagy Cseh László ereklyéire lehet majd ajánlatot tenni.
Tokió 2020: Nem örülök, de alkalmazkodni kell – Kapás
2020 március 24.   Hírstart
Természetesen a magyar úszókhoz is eljutott a keddi hír, miszerint elhalasztják a 2020-as tokiói olimpiát. Kapás Boglárka, Jakabos Zsuzsanna, Rasovszky Kristóf és Wladár Sándor is elárulta, mit gondol a kialakult helyzetről.
Jakabos kemény véleményt formált a halasztásról
2020 március 24.   24.hu
Határozott véleményt formált a 30 éves úszó.
2020 március 24.   NSO
Jakabos Zsuzsanna furcsa felismerést tett
Az úszó sok mindenre rájött az önkéntes karantén alatt.
Hosszú és Jakabos döntős 200 méter vegyesen
2019 december 8.   Blikk
Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna 200 méter vegyesen bejutott a döntőbe szombaton a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.
Rp. úszó Eb: Szabó Szebasztián ezüstérmes 50 pillangón
2019 december 7.   NSO
A glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokságon Szabó Szebasztián 22.35-ös idővel a 2. helyen végzett 50 méter pillangón. Hosszú Katinka 200 méter vegyesen aranyérmet szerzett, ugyanitt Jakabos Zsuzsanna 4. lett.
Hosszú újabb aranyat nyert a rövidpályás úszó-Eb-n
2019 december 7.   ATV
Hosszú Katinka aranyérmet nyert, Jakabos Zsuzsanna pedig negyedik lett 200 méter vegyesen szombaton a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.
Hosszú Európa-bajnok, Jakabos negyedik 200 méter vegyesen
2019 december 7.   Népszava
Hosszú Katinka aranyérmet nyert 200 méter vegyesen szombaton a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon. A háromszoros olimpiai bajnok 2:04.68 perces idővel védte meg címét, míg a szám másik magyar szereplője, Jakabos Zsuzsanna 2:07.62 perccel a negyedik lett. A 30 éves Hosszú 400 és 100 vegyesen, valamint 200 méter pillangón
Hosszú aranyérmes 200 méter vegyesen
2019 december 7.   HVG
Hosszú aranyérmes, Jakabos negyedik 200 méter vegyesen
2019 december 7.   Hírklikk
Hosszú Katinka aranyérmet nyert, Jakabos Zsuzsanna pedig negyedik lett 200 méter vegyesen szombaton, a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.
Rp. úszó Eb: Hosszú Katinka a 200 vegyest is megnyerte
A glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokságon Hosszú Katinka 200 méter vegyesen aranyérmet szerzett, Jakabos Zsuzsanna a 4. helyen zárt. Szabó Szebasztián remek napot tudhat maga mögött – előbb bejutott az 50 pillangó döntőjébe, majd a fináléban ezüstérmet szerzett.
Hosszú és Jakabos döntős 200 méter vegyesen a rövidpályás úszó-Eb-n
2019 december 7.   Hírstart
Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna 200 méter vegyesen bejutott a döntőbe szombaton a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon. A délelőtti előfutamok során a magyarok közül elsőként Gyárfás Bence és a 33 évével Eb-korelnök Takács Krisztián lépett rajtkőre 50 méter pillangón: előbbi 23.79 másodperccel a 35., utóbbi 24.06-tal a 40. hely
2019 december 7.   Propeller
Rp. úszó Eb: Hosszú és Jakabos döntős 200 méter vegyesen
Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna 200 méter vegyesen bejutott a döntőbe szombaton a Glasgow-ban zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokságon.
Magyardömping Glasgow-ban, nincs mi miatt szégyenkezni
2019 december 7.   Infostart
Hosszú Katinka szerezte a magyar úszósport történetének 1000. érmét
2019 december 6.   Propeller
Hosszú Katinka aranyérmet nyert 100 méter vegyesen pénteken a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon. Az aranyérmes Hosszú Katinka (b) és a bronzérmes Jakabos Zsuzsanna a 200 méteres pillangóúszás eredményhirdetésén a glasgow-i rövidpályás úszó Európa-bajnokságon 2019. december 6-án. MTI/MTI Fotószerkesztőség/Illyés Tibor A csütörtök
Hosszú arany-, Jakabos bronzérmes 200 méter pillangón
2019 december 6.   HírTV
Hosszú Katinka két elsőséget gyűjtött be a rövidpályás Eb-n, így megszerezte a magyar úszósport történetének ezredik érmét.
Hosszú Katinka aranyat nyert a glasgow-i Eb-n
2019 december 6.   ATV
Hosszú Katinka arany-, Jakabos Zsuzsanna pedig bronzérmet nyert 200 méter pillangón pénteken az úszók glasgow-i rövidpályás Európa-bajnokságán.