Madarassy Ádám

Úszó Eb: Cseh és Pulai továbbjutott, Madarassy és Biczó nem
2012 május 25.   She
A Debrecenben zajló úszó Európa-bajnokságon Cseh László és Pulai Bence jutott be a férfi 100 méteres pillangóúszás délutáni középdöntőjébe, ugyanez nem sikerült Biczó Bencének és Madarassy Ádámnak.
Úszó Eb: 19 magyar tempózik a délelőtti előfutamokban
Nem kevesebb, mint tizenkilenc magyar küzd meg a pénteki előfutamokban a Debrecenben zajló úszó Európa-bajnokságon, köztük csapatunk több meghatározó embere. A női 800 m gyorson friss Eb-győztes Kapás Boglárka 200 m-en megmérkőzik Joó Sárával, Mutina Ágnessel és Verrasztó Evelynnel, míg 1500 m-en ismét összecsap Risztov Évával. Férfi 100 m pillangón ugyancsak veretes négyes indul magyar részről,…
Úszó Eb: Gyárfás, Madarassy és Pulai is lemaradt a középdöntőről
2012 május 21.   She
A Debrecenben zajló úszó Európa-bajnokságon a férfi 50 m pillangó középdöntőjében nem lesz magyar versenyző: az előfutamok során Gyárfás Bence, Madarassy Ádám és Pulai Bence sem tudta magát kvalifikálni.
Úszás, 100 piilangó: Csavics gyorsabb volt Phelpsnél
2008 augusztus 14.   She
A 100 méteres férfi pillangóúszás előfutamában Madarassy Ádám 54.93-as idejével a negyedik lett saját futamában, ezzel összetettben az 50. helyen végzett. A leggyorsabb a szerb Milorad Csvics volt, aki Michael Phelps előtt, új olimpiai csúccsal jutott be a pénteki középdöntőbe.
Rudolf Roland olimpiai A szintet úszott 200 m háton
2008 április 7.   Behaviour
Olimpiai A szinten (1:59.72 p) belüli idővel, 1:59.00 perc alatt ért célba Rudolf Roland 200 m háton az egyesült államokbeli Columbusban rendezett nemzetközi versenyen. A hírt Kiss László szövetségi kapitány tudatta az MTI-vel hétfő este. Rudolf teljesítménye - amellyel a pekingi ötkarikás játékokon indítandó csapathoz csatlakozott - a második helyhez volt elegendő a viadalon. A columbusi…