Tompa Orsolya

Úszó Eb: Jakabos és Szilágyi továbbjutott női 100 m pillangón
2012 május 24.   She
Jakabos Zsuzsanna és Szilágyi Liliána bejutott a középdöntőbe, míg Dara Eszter és Tompa Orsolya kiesett az előfutamban női 100 m pillangón a Debrecenben zajló úszó Európa-bajnokságon. Időeredményük alapján a kiesők is tagjai lehetnének a tizenhatos mezőnynek, ha nincs a nemzetenkénti kettes limit.
Úszó Eb: a négy magyar közül egy középdöntős női 50 m pillangón
2012 május 21.   She
Csak Dara Eszternek sikerült bejutnia női 50 m pillangón a középdöntőbe a Debrecenben zajló úszó Európa-bajnokságon. Tompa Orsolyának, Joó Sárának és Szilágyi Liliánának ugyanez nem sikerült: a trió tagjai nem jutottak tovább az előfutamból.
Rövid pályás úszó Eb: Tompa a 19. időt érte el női 50 m pillangón
2011 december 9.   She
Tompa Orsolya nem jutott a fináléba a nők 50 méteres pillangóúszó számában a lengyelországi rövid pályás úszó Európa-bajnokságon. Tompa 27.10-es ideje a 19. helyhez volt elég.
Rövid pályás úszó Eb: Tompa középdöntős 50 pillangón, Szilágyit kizárták
Tompa Orsolya a 17. helyen továbbjutott a középdöntőbe az 50 méteres női pillangóúszás előfutamaiból a lengyelországi rövid pályás úszó Európa-bajnokságon.
Rövid pályás úszó Eb: Tompa Orsolya nem jutott tovább 100 háton
2011 december 8.   She
Tompa Orsolya nem jutott tovább 100 m háton a lengyelországi Európa-bajnokság délelőtti előfutamában.
Úszó Eb: nem jutott magyar a középdöntőbe 50 méter női gyorson
2010 augusztus 14.   She
Nem lesz magyar középdöntős női 50 méteres gyorsúszásban a budapesti úszó Eb-n. A négy induló közül Fehérvári Júlia 26.30-cal a 30., Mór Baranyai Erika 26.41-gyel a 33., Németh Viktória 26.74-gyel a 41., Tompa Orsolya 26.82-vel a 43. helyen végzett.
Úszás, rövid pályás Eb: Tompa Orsolya kiesett 100 gyorson
2008 december 11.   She
Tompa Orsolya nyolcadik lett futamában a rijekai Európa-bajnokságon 100 méter gyorson.
Úszás: Tompa nem jutott be a 100 m gyors középdöntőjébe
2008 augusztus 13.   She
A 100 méteres női gyorsúszás előfutamai során Tompa Orsolya nem kvalifikálta magát a középdöntő mezőnyébe.
Úszó Eb: döntős a 4x200 méteres magyar női gyorsváltó csapat
2008 március 21.   She
Mutina Ágnes, Tompa Orsolya, Jakabos Zsuzsanna és Verrasztó Evelyn képviselte Magyarországot a 4x200 méteres gyorsváltó előfutamában, a lányok negyedik helyen jutottak az esti döntőbe.
Úszó Eb: nem jutottak tovább a magyar lányok 100 m gyorson
2008 március 19.   She
Három magyar úszónő indult a 100 méteres női gyors előfutamain, de Hosszú Katinka, Mutina Ágnes és Tompa Orsolya közül egyik versenyző sem jutott a középdöntőbe.
Úszás: magyar arany, ezüst és bronz az ifi Európa-bajnokságon
2007 július 21.   She
Meglett a magyar úszóválogatott harmadik arany-, első ezüst- és negyedik bronzérme is a belgiumi ifjúsági Európa-bajnokságon: a negyedik versenynapon 100 m pillangón nyert Tompa Orsolya Kovács Emese előtt, míg Balog Gábor 200 m háton végzett harmadikként.
Gyurta mellékes számában is csúcsot döntött
2007 július 21.   Infostart
Meglett a magyar úszóválogatott harmadik arany-, első ezüst- és negyedik bronzérme is a belgiumi ifjúsági Európa-bajnokságon: a negyedik versenynapon 100 pillangón nyert Tompa Orsolya Kovács Emese előtt, míg Balog Gábor 200 háton végzett harmadikként.