2024 március 1.   Sportal
Tíz nappal ezelőtt jött a szomorú hír, hogy meghalt a Verrasztó testvérek édesanyja, a maga idejében kiváló úszó Gyúró Mónika. A hosszú, súlyos betegség után 54 évesen elhunyt hajdani Eb-5. sportolótól jövő szerdán, március 6-án vehetnek végső búcsút barátai és tisztelői.
"Nem akartam elhinni" - világbajnok barátja gyászolja a magyar úszót
2024 február 22.   BorsOnline
Elhunyt az olimpiai ezüstérmes, vb-t és Eb-t nyert Verrasztó Zoltán első felesége, Gyúró Mónika.
Meghalt Gyúró Mónika, többszörös magyar bajnok úszó, a Verrasztó testvérek édesanyja
2024 február 22.   SzMo
Verrasztó Dávid és Verrasztó Evelyn olimpikon úszók édesanyja 54 éves volt.
Meghalt a sikeres magyar úszók édesanyja
Verrasztó Evelyn és Dávid édesanyja 54 éves korában, hosszú betegség után hunyt el.
Gyászol a magyar úszósport: 54 évesen meghalt a többszörös bajnok versenyző, a Verrasztó testvérek édesanyja
2024 február 22.   Nyugati Fény
Gyúró Mónika hosszú, súlyos betegségben szenvedett.
Gyászol Verrasztó Dávid: elhunyt az édesanyja, a magyar válogatott úszónő
2024 február 22.   Ripost
Mindössze 54 éves korában halt meg Gyúró Mónika.
Szívszorító, ahogy a magyar úszó búcsúzik az édesanyjától
2024 február 22.   Magyar Nemzet
Elhunyt Gyúró Mónika, Verrasztó Dávid és Verrasztó Evelyn édesanyja, aki egykor maga is kiváló úszó volt.
Gyászol a Verrasztó család: meghalt Gyúró Mónika, az úszók édesanyja
2024 február 22.   Sportal
Hosszú betegség után elhunyt Gyuró Mónika, korábbi úszó, a Verrasztó testvérek édesanyja.
"Ki tudja, mi lett volna a fiammal?" – Verrasztó Dávid telefonon hívta édesapját a tragédia után
2023 december 5.   Metropol
Borzalmas élményben volt része az úszónak, halálos balesettel végződött a kocsivétel.
Verrasztó Dávid megszólalt a szörnyű tragédia után: Teljesen magam alatt vagyok
2023 december 4.   Sportal
Egy hajszálon múlt Verrasztó Dávid élete. Háromszoros Európa-bajnok úszónk autóvásárlás céljával utazott szombaton Dombóvárra, ám a történet tragikus fordulatot vett, az eladó az autójával egy fának csapódott és meghalt. Verrasztó aki gyakorlatilag annak köszönheti, hogy nem esett baja, hogy nem ült be a kocsiba megtörten beszélt a tragédiáról a
Dráma: egy hajszálon múlt Verrasztó Dávid élete
Az úszó autót akart cserélni, tragédia lett belőle, de Verrasztó Dávidnak semmi baja nem lett.
Merre és meddig tovább, Verrasztó Dávid?
2023 november 8.   m4sport.hu
A kétszeres világbajnoki ezüstérmes Verrasztó Dávid volt a fő témája A víz összeköt podcast legújabb adásának. A 35 éves úszó a múlt heti rövidpályás ob-n megnyerte a 200 méteres mellúszás döntőjét, de az ő mércéjével mérve nem jó idővel. Kitart-e a lendülete és a motivációja Párizsig? Egyebek mellett erről is beszélgetett egymással Göbölyös Gábor
Verrasztó Evelyn a magyar divattervezőket választja
2023 augusztus 6.   ridikul.hu
Az Európa-bajnok úszónő nemcsak a medencében hozza ki magából a maximumot, Verrasztó Evelyn a megjelenésére is nagyon ügyel.
Magyar márka a divat
2023 augusztus 3.   BorsOnline
Az Európa-bajnok úszónő nemcsak a medencében hozza ki magából a maximumot, Verrasztó Evelyn a megjelenésére is nagyon ügyel. A csinos sportoló, amikor csak teheti, magyar divattervezők darabjait viseli, nem volt ez másként a M4 csatorna stúdiójában sem, a vizes világbajnokság ideje alatt. Aeron-Zero, ez a tömör lényeg.
Késely Ajna ezüstérmes, Milák távollétében is van érmünk 200 pillangón Rómában
2023 június 24.   Sportal
A Sette Colli úszóverseny döntőinek második napján hét magyar úszott az A döntőkben, csak azért nem nyolc, mert Verrasztó Dávid nem lépett rajtkőre 400 vegyesen.
Határkőhöz érkezett Verrasztó Dávid pályafutása
2023 június 21.   Infostart
A hét végén tizenegy magyar úszó indul Rómában, a Sette Colli (Hét Domb) elnevezésű nemzetközi versenyen.
Milák, Verrasztó és Kapás is a mezőnyben – 11 magyar úszó indul a római versenyen
2023 június 21.   Sportal
Tizenegy magyar úszó lesz ott a hétvégén sorra kerülő Sette Colli (Hét Domb) elnevezésű nemzetközi versenyen – írja az MTI.
Sós Csaba vb-keretet hirdetett - "Az idegi energia véges"
2023 június 8.   Infostart
A szövetségi kapitány véglegesítette a fukuokai világbajnokságra utazó magyar úszóválogatott névsorát. A szakvezető az InfoRádiónak beszélt a nehézségekkel küszködő világsztárokról, és a többszörös Európa-bajnok Verrasztó Dávid speciális helyzetéről is.
Verrasztó Dávid nem zárja ki, hogy ott lesz Párizsban
2023 február 21.   Igényesférfi.hu
A háromszoros Európa-bajnok, kétszeres világbajnoki ezüstérmes úszó, Verrasztó Dávid nehezen tette túl magát azon, hogy lecsúszott az olimpiai dobogóról, ettől függetlenül elégedett a pályafutásával, és nem zárja ki a párizsi szereplést sem.