Verrasztó Evelin

Verrasztó Dávid nem zárja ki, hogy ott lesz Párizsban
2023 február 20.   Sportal
A háromszoros Európa-bajnok, kétszeres világbajnoki ezüstérmes úszó, Verrasztó Dávid nehezen tette túl magát azon, hogy lecsúszott az olimpiai dobogóról.
Tündéri kutyával pózolt az olimpiai úszónő
2022 november 6.   Metropol
Verrasztó Evelyn a Vigyél Haza Alapítvány 2023-as naptárához állt modellt egy cuki menhelyi kutyussal.
Összetörték Verrasztó Dávid autóját: egy cetlit talált, de nem a tettes hagyta ott
2022 október 12.   Blikk
Az autón hagyott cetli alapján az úszó megtudta a rendszámát annak az autónak, amelyik a kárt okozta neki.
Milákot bántja valami Rómában, Hosszú Katinka odatette magát
2022 augusztus 15.   Magyar Nemzet
Verrasztó Dávid egy olyan magyarnak jósolt érmet az úszó Eb-n, akire kevesen számíthattak.
Öt év után győzött újra az aranynégyes – A magyarok behúzták a 4x200-as gyorsváltót!
2022 augusztus 12.   Blikk
Öt évvel az indianapolisi ifjúsági úszóvilágbajnokság után csütörtökön már felnőtt Európa-bajnokságon győzött a Németh Nándor, Márton Richárd, Holló Balázs, Milák Kristóf összetételű magyar 4x200-as gyorsváltó. A négyes a római kontinensviadal nyitónapján diadalával koronázta meg a mieink remek teljesítményét, Verrasztó Dávid 400 vegyesen szerzett
Sós Csaba az első Eb-napról: Milák Kristóf "próbálgathatja magát"
2022 augusztus 12.   Infostart
Országos csúccsal aranyérmet nyert a Németh Nándor, Márton Richárd, Holló Balázs, Milák Kristóf összeállítású 4x200 méteres magyar férfi gyorsváltó a római úszó-Eb nyitónapján. A nők ugyanezen a távon bronzérmesek lettek, míg 400 m vegyesen Verrasztó Dávid ezüstérmet szerzett. Csütörtök este Sós Csaba értékelt az InfoRádióban.
Úszó-Eb: Verrasztó Dávid ezüstérmes lett 400 méter vegyesen
2022 augusztus 12.   rtl.hu
A szám másik magyar versenyzője a negyedik helyen végzett.
Úszó-Eb: Milák új beceneve, Hosszú köszönete, Verrasztó izgulása – nyilatkozatok
2022 augusztus 11.   Eurosport
Jól kezdődött magyar szempontból a római Európa-bajnokság, hiszen a férfi 4x200-as gyorsváltó brutális országos csúccsal nyert, a női váltó bronzérmes lett, Verrasztó Dávid másodikként zárt 400 méter vegyesen, és többen is döntőbe jutottak. A dobogósok közül mindenki elégedetten értékelt: a komoly időt repesztő Milák a többieket dicsérte, Hosszú el
Úszó Eb: Verrasztó ezüstérmes, Kós negyedik 400 vegyesen
2022 augusztus 11.   HírTV
Verrasztó Dávid a második, Kós Hubert a 4. helyen zárt 400 vegyesen a Rómában zajló úszó Európa-bajnokság csütörtöki nyitó napján.
Vizes Eb: Verrasztó Dávid ezüstérmes 400 méter vegyesen
2022 augusztus 11.   ATV
Verrasztó Dávid ezüstérmet nyert 400 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapján - írja az MTI.
Verrasztó Dávid révén megvan az első magyar érem a vizes Eb-n
Verrasztó Dávid ezüstérmet nyert 400 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapján. A szám másik magyar döntőse, Kós Hubert 4:13.77-tel a negyedik lett.
Verrasztó Dávid ezüstérmet nyert 400 méter vegyesen a római úszó Eb-n
2022 augusztus 11.   Demokrata
A szám másik magyar döntőse, Kós Hubert 4:13.77-tel a negyedik lett.
Verrasztó Dávid ezüstérmes 400 méter vegyesen
2022 augusztus 11.   Mandiner
Verrasztó Dávid ezüstérmet nyert 400 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapján.
Verrasztó Dávid megszerezte az első magyar érmet az úszó Eb-n
2022 augusztus 11.   Blikk
Verrasztó Dávid szerezte az első magyar érmet a római úszó-Európa-bajnokságon, második helyen ért célba a 400 méteres vegyesúszás fináléjában.
Úszó-Eb: Verrasztó Dávid legjobb idővel döntős
Augusztus 11. és 21. között rendezik Rómában az úszó Európa-bajnokságot, ahol a medencés és nyíltvízi úszók mellett a szinkronúszók, műugrók és óriás-toronyugrók mérik össze tudásukat. A magyar csapat 25 fővel vág neki az Eb-nek. Kerettag többek között Hosszú Katinka, Verrasztó Dávid, Németh Nándor, vagy Jakabos Zsuzsanna is. Folyamatosan frissülő
Milák Kristóf újabb számokban próbálja ki magát
2022 július 22.   Infostart
Kapás Boglárka és Kenderesi Tamás sem vesz részt az úszók Európa-bajnokságán, míg Verrasztó Dávid visszatér.
Kapás és Kenderesi sem indul az úszó-Eb-n, Verrasztó Dávid visszatér
2022 július 21.   Eurosport
Milák Kristóf a pillangók mellett két gyorsúszószámot is bevállal az augusztusi, római Európa-bajnokságon, ahol Hosszú Katinka megpróbálja elérni a 100 érmes álomhatárt. A budapesti világbajnoksághoz képest vannak változások a válogatott keretében, miközben a fiatalok is egyre nagyobb szerepet és teret kapnak. A nyíltvízi úszók is éremért csatázhat
Három magyar úszóérem a Mare Nostrum harmadik állomásán
2022 május 28.   m4sport.hu
Mihályvári-Farkas Viktória arany-, Szabó-Feltóthy Eszter és Verrasztó Dávid ezüstérmes lett Franciaországban.
Négy ezüsttel kezdtek a magyar úszók a Mare Nostrum barcelonai állomásán
2022 május 25.   m4sport.hu
Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid is sokat javult.
Majdnem megdőlt Egerszegi 1988-as csúcsa, Verrasztó Dávid kimaradt a vb-csapatból
2022 április 23.   Eurosport
Az úszó ob utolsó napján Milák Kristóf és Rasovszky Kristóf is remek idővel nyert, Hosszú Katinkát lenyúlták, a 200 méter hát pedig óriási csatákat hozott. Sós Csaba szövetségi kapitány ezzel párhuzamban kijelölte a keretet a júniusi, budapesti világbajnokságra, ami tartalmaz egy-két meglepetést.