Vizes vb: Dara Eszter nem jutott tovább 50 m pillangón
2011 július 29.   She
Nem sikerült továbbjutnia Dara Eszternek a női 50 méteres pillangóúszás délelőtti előfutamaiból a sanghaji úszó-világbajnokságon.
Rövid pályás úszó-vb: Dara és Jakabos sem jutott tovább 100 pillangón
2010 december 18.   She
Dara Eszter és Jakabos Zsuzsa sem jutott a középdöntőbe 100 méter pillangón a Dubaiban zajló rövid pályás úszó-világbajnokságon. Előbbi a 19., utóbbi a 22. helyen zárt.
Rövid pályás úszó-vb: Dara Eszter nem jutott tovább 50 pillangón
2010 december 16.   She
Dara Eszter kiesett a női 50 méteres pillangóúszás ma délelőtti előfutamából a Dubaiban zajló rövid pályás úszó-világbajnokságon.
Rövid pályás úszó-vb: kínai világcsúcs, magyar 7. hely
2010 december 15.   She
Megszületett az első világcsúcs az úszó „csodadresszek" betiltása óta: Kína 4x200-as női gyorsváltója 7:35.94-es idővel diadalmaskodott a fináléban, Ausztrália és Franciaország előtt. A Verrasztó Evelyn, Mutina Ágnes, Hosszú Katinka, Dara Eszter magyar egység 7:47.70-es idővel a 7. helyen zárt.
Hat arany, egy ezüst, két bronz – remekeltek a mieink
2010 november 28.   HírTV
Jakabos Zsuzsanna aranyérmet nyert az eindhoveni rövidpályás Európa-bajnokság zárónapján. A magyar úszó 400 vegyesen magabiztos versenyzéssel, egy testhosszal győzött, majd 100 pillangón negyedik lett, ugyanebben a számban Dara Eszter hetedik helyen végzett.
Rövid pályás úszó Eb: Jakabos a 4., Dara a 7. lett női 100 pillangón
2010 november 28.   She
A holland Inge Dekker nyerte meg a női 100 méteres pillangóúszást az Eindhovenben zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokság záró versenynapján. Jakabos Zsuzsanna a 4., Dara Eszter a 7. helyen zárt.
Rövid pályás úszó Eb: Dara Eszter nem jutott tovább 50 gyorson
Dara Eszter nem jutott a középdöntőbe a női 50 méteres gyorsúszás előfutamából, miután összesítésben a 19. időt érte el.
Rövid pályás úszó Eb: Dara és Jakabos is a fináléban 100 pillangón
2010 november 27.   She
Dara Eszter és Jakabos Zsuzsa is bejutott a női 100 méter pillangóúszás döntőjébe az Eindhovenben zajló Európa-bajnokságon. Előbbi az 5., utóbbi a 6. legjobb idővel kvalifikálta magát a holnapi döntőbe.
Minden percét együtt tölti az úszás álompárja
2010 szeptember 13.   BorsOnline
Pulai Bence a fiatal úszónemzedék egyik tehetséges tagja, eközben az Eb-győztes Dara Eszter barátja, Turi György úszóedző nevelt fia, Pulai Imre olimpiai bajnok kenus gyermeke.
Úszó Eb: 16 éves svédé az arany, Dara Eszter a hatodik 100 m pillangón
2010 augusztus 13.   She
A 16 éves Sarah Sjöström nyerte meg a 100 méteres női pillangóúszás döntőjét a budapesti úszó Európa-bajnokság pénteki versenynapján.
Kis Gergőnek nem sikerült a címvédés
2010 augusztus 13.   Metropol
Kis Gergő negyedik, Gyurta Gergely pedig nyolcadik lett a 800 m gyors pénteki döntőjében a margitszigeti úszó Európa-bajnokságon. A számot a francia Sebastien Rouault nyerte. Mutina és Verrasztó is döntős 200 m gyorson. Balog nem jutott döntőbe férfi 200 m háton. Dara Eszter hatodik 100 m pillangón. Nem lesz magyar döntős férfi 50 m mellen.
Úszó Eb: Kis Gergő gyarapíthatja a magyar éremtermést - a program
A budapesti úszó Európa-bajnokságon a délutáni döntőkben két számban lesznek érdekeltek magyar versenyzők. Férfi 800 gyorson Kis Gergőért és Gyurta Gergelyért szoríthatunk, míg a női 100 pillangó fináléjában Dara Eszter képviseli a hazai színeket. Tekintse meg a programot!
Aranyérmes a magyar 4x200-as női gyorsváltó
2010 augusztus 12.   Blikk
Aranyérmes lett csütörtökön a Mutina Ágnes, Dara Eszter, Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn összeállítású 4x200 méteres női gyorsváltó a margitszigeti úszó Európa-bajnokságon.
2010 augusztus 12.   Metropol
Aranyérmes a magyar 4x200-as női gyorsváltó is
2010 augusztus 12.   Behaviour
A női gyorsváltónk is a csúcsra ért
2010 augusztus 12.   Infostart
Aranyérmet szerzett a Mutina Ágnes, Dara Eszter, Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn összeállítású magyar csapat a 4x200 méteres gyorsváltóban a budapesti úszó Európa-bajnokságon.
Úszó Eb: Dara Eszter középdöntős 100 m pillangón
2010 augusztus 12.   She
A nők 100 méteres pillangóúszó számában Dara Eszter révén egyetlen magyar versenyző jutott be a középdöntőbe a budapesti Európa-bajnokságon.
Úszó Eb: negyedik lett a 4x100-as női gyorsváltónk, a németek nyertek
2010 augusztus 9.   She
A Verrasztó Evelyn, Mutina Ágnes, Dara Eszter, Hosszú Katinka összeállítású 4x100-as női gyorsváltónk a negyedik helyen végzett, miután éppen hogy lemaradt a dobogóról a svédek mögött. A számot a németek nyerték meg, megelőzve a briteket.
Negyedik a női gyorsváltó
2010 augusztus 9.   Infostart
Negyedik helyen végzett a Verrasztó Evelyn, Mutina Ágnes, Dara Eszter, Hosszú Katinka összeállítású 4x100 méteres gyorsváltó a budapesti úszó Európa-bajnokságon.
Úszó Eb: döntőbe jutott a magyar 4x100-as női gyorsváltó
Kivívta a döntőbe jutást a hazai úszó kontinensviadalon a Mutina Ágnes, Dara Eszter, Fehérvári Júlia, Verrasztó Evelyn összeállítású magyar 4x100-as gyorsváltó.