Gercsák Csaba

Megvan az első magyar érem
2011 július 23.   HírTV
Magyarország megszerezte első érmét a sanghaji vizes világbajnokságon. A férfi nyíltvízi úszók 25 km-es számában Gercsák Csaba harmadik lett.
Megvan az első érem Sanghajban
2011 július 23.   Infostart
Bronzérmet szerzett Gercsák Csaba a férfi nyíltvízi úszók 25 km-es számában a sanghaji vizes világbajnokságon.
Vizes vb - Gercsák Csaba bronzérmes 25 km-en
2011 július 23.   Blikk
Gercsák Csaba nagy eredménye - bronzérem 25 kilométeren
2011 július 23.   Agroinform
A magyar versenyző az ellenfelek mellett a forró vízzel is megküzdött, amellyel az előző két világbajnok és az 5 km győztese sem bírt.
Vizes vb: Gercsák Csaba bronzérmet szerzett a 25 km-es úszásban
2011 július 23.   She
Gercsák Csaba nagyszerű eredményt ért el: a harmadik helyen végzett a hosszútávúszók 25 kilométeres számában a sanghaji vizes világbajnokság szombati versenynapján.
Gercsák Csaba az élmezőnyben végzett 5 kilométeren
2011 július 22.   Agroinform
Gercsák Csaba a kiváló tizedik helyen végzett a nyíltvízi úszók 5 km-es számában a sanghaji vizes világbajnokság pénteki versenynapján.
Vizes vb: Gercsák Csaba kiválóan szerepelt nyíltvízi úszásban
2011 július 22.   She
Vizes vb: a középmezőnyben végeztek a magyarok férfi 10 km-en
2011 július 20.   She
Gercsák Csaba a 35., Kutasi Gergely a 44. helyen végzett a nyílt vízi úszók 10 km-es számában a sanghaji vizes világbajnokság szerdai versenynapján. A győzelmet a görög Janniotisz Szpirosz harcolta ki.
Középmezőnyben a férfiak 10 km-en
2011 július 20.   Agroinform
Gercsák Csaba a 35., Kutasi Gergely pedig a 44. helyen végzett a nyíltvízi úszók 10 km-es számában a sanghaji vizes világbajnokság szerdai versenynapján.
Családi ügy az EB
2010 augusztus 11.   Blikk
BUDAPEST —  A rekordok könyvébe illik a Gercsák család, amelynek mind a hat gyermeke az úszás megszállottja. Nem is akárhogyan teljesítenek, hárman tagjai a magyarországi vizes Európa-bajnokságon szereplő válogatottnak. Csaba (21) 10 kilométeren 26. lett, Balázs (23) már megvívta selejtezőjét 200 és 400 méter gyorson, míg Tamás (19) ma mutatkozik be 200 mellen.
Gercsák Csaba nem bírta tovább
2008 augusztus 21.   Infostart
Gercsák Csaba feladta az ötkarikás programban most bemutatkozó férfi 10 km-es hosszútávúszó viadalt a pekingi olimpián.
Hosszútávúszás: Gercsák Csaba feladta a versenyt
2008 augusztus 21.   She
Hét kilométernél feladta a férfi hosszútávúszók versenyét a szám magyar indulója, Gercsák Csaba.
Jelenleg 161-en indulhatnak Pekingben
2008 június 2.   hirado.hu
A hétvégén a hosszútávúszó Gercsák Csaba, valamint a birkózó Sastin Marianna, továbbá az öttusázó Gyenesei Leila és Fülep Sándor szerzett kvótát
Peking 2008: Gercsák Csaba bravúros kvótaszerzése
2008 június 1.   She
Gercsák Csaba bravúros teljesítménnyel második helyen végzett a pekingi olimpia utolsó hosszútávúszó kvalifikációs versenyén, a kínai fővárosban, s ezzel kiharcolta a kvótát az augusztusi ötkarikás játékokra.
Gercsák Csaba feladta 25 kilométeren
2008 május 9.   hirado.hu
Gercsák az olimpián Pekingben először szereplő 10 kilométeren nem került a legjobb tíz közé
Hosszútávúszás: Gercsák Csaba 29. helyen végzett 10 km-en
2008 május 4.   She
Gercsák Csaba a 29. helyen végzett a sevillai hosszútávúszó-világbajnokság férfi 10 km-es számában, így ezen a viadalon nem sikerült olimpiai kvótát szereznie.
Több mint 9000-en úszták át a Balatont
2007 július 28.   HírTV
Összesen több mint kilencezren úsztak szombat délután a "magyar tengerben" a két legnagyobb nyílt vízi úszó-rendezvényen, a Balaton- és az Öböl-átúszáson. A versenyt, vagyis az öböl-átúszást a férfiaknál Gercsák Csaba, a hölgyeknél Hajnal Erika nyerte.