2019. november 17. vasárnap

nov. 17
6:00
Videón Verstappen pole-köre Interlagosból (F1világ)
Forma-1-es pályafutása 2. rajtelsőségét szerezte a Brazil Nagydíj időmérő edzésén Max Verstappen.
nov. 17
6:36
Verstappen: Az autó valósággal szárnyalt! (F1világ)
Briliáns teljesítményt nyújtva szerezte meg a rajtelsőséget a Forma-1-es Brazil Nagydíj időmérő edzésén Max Verstappen.
nov. 17
6:39
Jó szerszámokkal élmény a kerékcsere? (Autónavigátor)
Beköszöntött a téli gumira váltás szezonja, brutális sorok kígyóznak a gumisoknál. Vajon mire figyeljünk, ha mi magunk cseréljük az abroncsokat, milyen eszközökre lesz szükségünk?
nov. 17
7:36
Bottas: A Red Bull erős, de izgalmas verseny lesz (F1világ)
Valtteri Bottas csak az 5. rajthelyet szerezte meg a Forma-1-es Brazil Nagydíj időmérő edzésén, és miután Charles Leclerc rajtbüntetést kap, csapattársa mellől indulhat majd a 4. pozícióból.
nov. 17
8:06
Ferrari: Leclercé lehetett volna az 1. hely az időmérőn (F1világ)
Mattia Binotto, a Ferrari F1-es csapatfőnöke elégedett Sebastian Vettel és Charles Leclerc időmérőn nyújtott teljesítményével – szerinte hibája nélkül Leclercé lett volna a legjobb köridő.
nov. 17
8:36
Vettel szerint lehet esélye a mai versenyen (F1világ)
Bár a versenytempó nem a Ferrari erőssége, Sebastian Vettel abban bízik, harcba szállhat a győzelemért a vasárnapi Brazil Nagydíjon.
nov. 17
9:18
Az F1-es Brazil Nagydíj rajtrácsa (F1világ)
Max Verstappen rajtolhat az élről a 2019-es Forma-1-es idény utolsó előtti versenyén, a Brazil Nagydíjon. A holland mellett Sebastian Vettel, mögötte Lewis Hamilton sorakozik majd!
nov. 17
10:00
Ekkor rajtol a Forma-1-es Brazil Nagydíj (F1világ)
Egy legendás helyszínen, Interlagosban vendégszerepel ezen a hétvégén a Forma-1 mezőnye, az időmérő eredménye alapján pedig igazán izgalmas küzdelemre van kilátás a mai versenyen.
nov. 17
10:45
Nem kevés pénzt ér az első Lamborghini terepjáró (Autónavigátor)
Még híre-hamva sem volt a most tomboló SUV divatnak, a Lamborghini már 1986-ban piacra dobta első terepjáróját. A szögletes modell nem az aktuális hóbortnak akart megfelelni, hanem katonai célokra szánta a Lamborghini.
nov. 17
10:48
A Mercedes elégedetlen a „lehangoló” eredmény miatt (F1világ)
A Mercedes technikai igazgatója, James Allison szerint „lehangoló” eredmény született számukra az F1-es Brazil Nagydíj időmérő edzésén.
nov. 17
12:24
Mercedes: Érdekes a Ferrari formahanyatlása (F1világ)
Érdekesnek tartja a Ferrari elmúlt időszakban visszaesett formáját a Mercedes technikai igazgatója, James Allison azok után, hogy az olasz istálló a nyári szünetet követően egymás után szerezte a pole pozíciókat.
nov. 17
14:00
Bottas elárulta, miért szenved a Mercedes Brazíliában (F1világ)
A Mercedes versenyzője, Valtteri Bottas elárulta, Interlagos tengerszint feletti magassága nagyobb hatással volt hétvégi teljesítményükre, mint várták.
nov. 17
14:51
20 éves autóba is ajánlott a minőségi motorolaj (Autónavigátor)
Egy korosabb, nem túl komoly értéket képviselő autó esetén is felettébb fontos, hogy milyen kenőanyag szolgál benne, ha ugyanis nem megfelelő kerül bele, az autó értékéhez fogható kárt okozhat.
nov. 17
14:54
Ferrari: Semmit sem változtattunk a motorunkon! (F1világ)
A Ferrari Forma-1-es csapatát irányító Mattia Binotto leszögezte, semmit sem változtattak V6-os erőforrásukon azok után, hogy a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) az elmúlt időszakban két technikai direktíva keretében is tiszta vizet öntött a pohárba a szabályokkal kapcsolatban.
nov. 17
17:00
7 dolog, amire az utolsó két F1-es verseny ad választ (F1világ)
Ugyan az F1-es világbajnoki cím sorsa már eldőlt, azonban van még néhány kérdés, amire az utolsó két verseny, a Brazil és az Abu Dhabi Nagydíj fog választ adni...
nov. 17
19:03
Egy korszaknak vége, elkészült az utolsó orrmotoros Corvette (Autónavigátor)
A Chevrolet meglépte azt, amit évtizedekkel ezelőtt is már tervezett, a Corvette motorját az ülések mögé tervezte, most pedig végeztek a C7 gyártásával.
nov. 17
19:54
Verstappen győzött, ütköztek a Ferrarik a drámai Brazil Nagydíjon! (F1világ)
Elképesztő küzdelmet hozott a 2019-es Forma-1-es szezon utolsó előtti versenye, a Brazil Nagydíj! A versenyt Max Verstappen nyerte meg a Toro Rosso ifjú pilótája, Pierre Gasly előtt, míg a 3. helyen Lewis Hamilton futott be, a brit pilótára azonban büntetés várhat. A két Ferrari a futam hajrájában összeütközött egymással!
nov. 17
20:36
Vettel szerint nem volt sok helye az ütközés előtt (F1világ)
Drámai véget ért a Ferrari versenye az F1-es Brazil Nagydíjon: néhány körrel a verseny vége előtt ütközött Sebastian Vettel és Charles Leclerc, és ezzel mindkettejük számára véget ért a futam.
nov. 17
20:38
Leclerc: Vettel elkezdett leszorítani (F1világ)
A Ferrari versenyzője, Charles Leclerc szerint egyértelműen csapattársa, Sebastian Vettel hibázott kettejük brazíliai ütközésében.
nov. 17
20:42
Beidézték Hamiltont, bukhatja a dobogót (F1világ)
Beidézték a versenybírók a vasárnapi Brazil Nagydíjat követően a Mercedes világbajnok versenyzőjét, Lewis Hamiltont.
nov. 17
21:00
Hamiltont megbüntették, elveszítette a 3. helyet! (F1világ)
Ahogyan arra számítani lehetett, a Brazil Nagydíj stewardjai megbüntették az interlagosi versenyen a 3. pozícióban befutó Lewis Hamiltont, így a világbajnok versenyző bukta dobogós eredményét.
nov. 17
21:06
Hamilton: Az én hibám volt, elnézést! (F1világ)
Lewis Hamilton, a Mercedes versenyzője elismerően nyilatkozott Max Verstappen és a Red Bull teljesítményéről a Brazil Nagydíjat követően.
nov. 17
21:08
Sainz ellen is vizsgálódnak, Räikkönen dobogós lesz? (F1világ)
Lewis Hamilton büntetése miatt ugyan megörökölte a 3. pozíciót Brazíliában Carlos Sainz, ám könnyen lehet, hogy végül a spanyol pilóta is bukja a dobogós helyezést.
nov. 17
21:18
Vettelt és Leclercet is beidézték a stewardok! (F1világ)
A vasárnapi Brazil Nagydíjon történt ütközésüket követően beidézték a versenybírók a Ferrari két versenyzőjét, Sebastian Vettelt és Charles Leclercet!
nov. 17
21:30
Verstappen: Nem is lehetnék boldogabb (F1világ)
Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nagyon élvezte az F1-es Brazil Nagydíjat, és szerinte a csapat tökéletesen teljesített, így megérdemelték a győzelmet.
nov. 17
21:42
Binotto egyelőre nem akar ítélkezni (F1világ)
Meglehetősen diplomatikusan és higgadtan állt a kamerák elé a Ferrari Forma-1-es csapatát irányító Mattia Binotto azok után, hogy a csapat versenyzői, Sebastian Vettel és Charles Leclerc összeütköztek egymással a vasárnapi Brazil Nagydíjon.
nov. 17
22:00
Gasly eufórikus állapotban: Ezért imádom a motorsportot! (F1világ)
Pierre Gasly „élete legboldogabb napjának” nevezte a Brazil Nagydíj vasárnapját, miután F1-es karrierje első dobogós helyezését szerezte meg a kaotikus versenyen.
nov. 17
22:03
Meglepetés dobogó a Brazil Nagydíjon! (Autónavigátor)
Bebizonyította a Brazil Nagydíj, hogy nem ördögtől való dolog a biztonsági autó pályára küldése. Megtriplázta ugyanis az izgalmakat.
nov. 17
22:06
Döntés a Ferrarikról: A stewardok szerint versenybaleset volt (F1világ)
Versenybalesetnek minősítették a két Ferrari brazíliai ütközését a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) stewardjai.
nov. 17
22:18
Döntöttek a versenybírák, nagy az öröm a McLarennél (F1világ)
Döntöttek a versenybírák, nem büntetik meg Carlos Sainzot, a McLaren versenyzőjét, így megtarthatja 3. helyét, amit Lewis Hamiltontól örökölt meg a Brazil Nagydíjon.