2020. augusztus 9. vasárnap

aug. 9
7:00
Kulcsrakész versenyautó – Renault Megane R.S. Trophy-R (Autónavigátor)
Kölyökfejjel mindenre, ami sportosnak nézett ki, azt mondtuk, hogy versenyautó. Ma elég az -re egy rajtszám is ahhoz, hogy a
aug. 9
7:06
Hülkenberg: Jó lenne, ha magam mögött tudnám tartani Verstappent (F1világ)
Nico Hülkenberg azt mondja, „meglepődött” azon, hogy sikerült elcsípnie a 3. rajthelyet a Forma-1 70. évfordulós Nagydíján. A német azt mondja, jó lenne, ha maga mögött tudná tartani Max Verstappent, de számára a lényeg az, hogy jó versenyt fusson vasárnap.
aug. 9
7:36
Nézd meg Bottas silverstone-i pole-körét! (F1világ)
Idei 2., Forma-1-es pályafutása 13. rajtelsőségét szerezte a 70. évfordulós Nagydíjon a Mercedes versenyzője, Valtteri Bottas.
aug. 9
8:06
A legjobb fotók a 70. évforduló Nagydíjának szombati napjáról (F1világ)
Kiélezett volt a küzdelem a két Mercedes között a Forma-1 70. évfordulós Nagydíján szombaton – igaz, a riválisok jócskán lemaradtak. Nézd meg a legjobb fotókat szombatról!
aug. 9
8:36
Räikkönen: Ha egyszerű lenne a problémánk, már megoldottuk volna (F1világ)
Kimi Räikkönen szerint csalódást keltő a 70. évforduló Nagydíján megszerzett 20. rajthely, és még szomorúbb, hogy rövid időn belül nem fognak megoldást találni az Alfa Romeo problémáira.
aug. 9
9:00
Racing Point: Ha a mi autónk másolat, mi a helyzet a Haasszal és az AlphaTaurival? (F1világ)
A Racing Point Forma-1-es csapatát irányító Otmar Szafnauer szerint a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) stewardjai tévedtek, amikor azt mondták, az istálló úgy tervezte meg fékcsatornáit, mintha „pauszpapírt” használt volna.
aug. 9
9:06
Hülkenberg: Tudtam, hogy felmerül a dobogó-kérdés (F1világ)
Nico Hülkenberg nagy lehetőség előtt áll: a Racing Pointtal olyan autót kapott maga alá, amellyel akár élete első Forma-1-es dobogója is összejöhet!
aug. 9
9:12
F1: A 70. évforduló Nagydíjának rajtrácsa (F1világ)
Valtteri Bottas vezetésével a két Mercedes volt a leggyorsabb a 70. évforduló Nagydíjának szombati időmérő edzésén. A Forma-1-es világbajnokság idei 5. versenyén Nico Hülkenberg rajtol a 3. helyről, Max Verstappen a 4. pozícióból.
aug. 9
9:24
Milyen olajat kapjon egy Mazda 400 ezer kilométer után? (Autónavigátor)
Kedves György, Először is örülök, hogy szoktad figyelni az oldalra írt véleményeket! Szerintem ki lehet próbálni az 5W40-est! Ha végül
aug. 9
10:18
A vízparton fekszel, de az F1 után vágyakozol? Ránk van szükséged! (F1világ)
A nagy kánikulában a strandon töltöd a hétvégét, de lelkiismeretfurdalásod van, hogy nem követed a Forma-1 eseményeit? Ne aggódj, velünk semmiről sem maradsz le!
aug. 9
11:00
Ekkor rajtol ma a Forma-1 idei ötödik versenye (F1világ)
A 2020. évi Forma-1-es világbajnoki sorozat ötödik versenyét rendezik ma, Silverstone-ban! Ne maradj le!
aug. 9
12:24
Verstappen: Hülkenberg jobban megérdemelne egy ülést, mint néhányan a mezőnyben (F1világ)
A Red Bull ifjú versenyzője, Max Verstappen azt mondja, nagyon örül annak, hogy Nico Hülkenberg ilyen remek teljesítményt tudott nyújtani a 70. évforduló Nagydíjának szombati időmérőn.
aug. 9
13:18
Villanyautóval áll rajthoz Ken Block! (Autónavigátor)
Sokak példaképe újabb őrületbe ugrik fejest, Ken Block rajthoz áll az elektromos ralikrosszban. Méghozzá egy teljesen új építésű Fiestával, amit
aug. 9
14:48
A délutáni F1-es verseny végleges rajtrácsa (F1világ)
Csak egy helyen változik a Forma-1-es 70. évforduló Nagydíjának rajtrácsa az időmérő eredményéhez képest. 1 órával a rajt előtt nyilvánosságra hozták a végleges rajtfelállást!
aug. 9
16:00
Megizzadt a BMW 2-es Gran Coupé a jávorszarvas teszten (Autónavigátor)
Jótékony kínzás ez, hiszen nagyon nem mindegy, hogy hirtelen kikerülve az autó elé kerülő akadályt, mennyire marad stabil, illetve uralható
aug. 9
16:42
Verstappen zseniális taktikával győzte le a Mercedeseket! (F1világ)
A Red Bull ifjú versenyzője, Max Verstappen nyerte a Forma-1 70. évfordulós Nagydíját Silverstone-ban! A holland versenyző remek taktikával győzte le a Mercedeseket, a 2. helyen befutó Lewis Hamiltont, valamint Valtteri Bottast.
aug. 9
17:30
Leclerc: Győzködnöm kellett a Ferrarit az egykiállásos taktikáról (F1világ)
Remek eredményét ért el a Forma-1 70. évfordulós Nagydíján a gyengécske Ferrarival Charles Leclerc: a monacói tehetség a 8. helyről rajtolt, végül egy bátor stratégiával megcsípte a 4. helyet Silverstone-ban.
aug. 9
17:36
Győzelemre Verstappen sem számított (F1világ)
Max Verstappen, a Red Bull versenyzője „hihetetlenül boldog”, hogy sikerült megszorongatniuk a Mercedest, és így megnyerhette a 70. évforduló Nagydíját.
aug. 9
17:48
Vettel elismerte, dühös a Ferrarira (F1világ)
Újabb kiábrándító verseny teljesített Silverstone-ban a Ferrari Forma-1-es csapatának négyszeres világbajnoka, Sebastian Vettel. A német ráadásul a futam során erősen bírálta is csapatát.
aug. 9
17:48
Red Bull győzelem a jubileumi F1-es versenyen (Autónavigátor)
Idén először láthattunk nem Mercedes győzelmet, ám sajnos kevés valódi, kerék a kerék elleni csata zajlott a pályán. A rajtnál
aug. 9
17:54
Hülkenberg: Nem volt rossz döntés a 3. kiállás (F1világ)
Nico Hülkenberg remek teljesítménnyel pontszerző helyen, a 7. pozícióban zárt a vasárnapi 70. évforduló Nagydíján – a német pilóta örül, hogy újra F1-es futamon vehetett részt.