XVI. Benedek hétfő délelőtt jelentette be latinul, hogy lemond. Arról beszélt, előrehaladott kora miatt már nincs elegendő ereje ahhoz, hogy megfelelően ellássa a feladatait. 2005 óta volt a legfőbb egyházi méltóság.
Egy napig egzotikus állatok otthonává vált az ELTE Természettudományi Karának épülete. A hüllőbörzére majd ötezer faj érkezett, ennek a 99 százaléka nem veszélyes.
A babája sírására berohanó anya mentette meg kisfiát, akit saját házukban támadott meg egy róka. A vadállat így is megsebesítette a kicsit a fején és leharapta az egyik ujját is.
Megvádolta Bene László volt országos főkapitányt, Gergényi Péter volt budapesti főkapitányt és még tucatnyi rendőrt a 2006. őszi budapesti eseményekkel összefüggésben az ügyészség.
Felhívásunkra sorra érkeznek a romantikus szerelmi történetek. Van, akiknek a véletlen, másoknak a türelem segített, de az internet és a sorsszerű találkozások is szerepet játszottak a kapcsolatok indulásában és a boldog folytatásban. Az írásokat beérkezési sorrendben közöljük.
Birmingham - Egy nyugdíjas testében él az a kétéves kisfiú, akinél köszvényt állapítottak meg az orvosok, és kemoterápiát kap, hogy javuljon az állapota.
Győr és a szlovákiai Nagymegyer között ingázik Ferenczi István, ám nem kizárt, az egykori kilencszeres válogatott csatár hirtelen igent mond egy ausztriai hívásra.
Az ország 2004-es európai uniós csatlakozása óta elért legnagyobb sikernek nevezte a múlt heti brüsszeli uniós csúcstalálkozón elért magyar eredményt Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn, napirend előtt a Parlamentben.
Újabb rezsicsökkentés jön júliustól. A Fidesz-KDNP arról döntött, hogy a víz-, a csatorna-, a szennyvízelvezetési, a szemétszállítási és kéményseprési díjaknak, valamint a palackos gáz árának is csökkennie kell.
A világ is kezdi megszokni, hogy a magyarok kiállnak magukért, és Magyarországot immár mindenkinek egyenlő félként kell kezelnie - mondta a miniszterelnök a parlamentben.
Bár az idei Grammy-gála szervezői kifejezett közölték a hírességekkel, hogy a magamutogató ruháikat hagyják otthon, Rihannának mégis sikerült megtalálnia kiskaput.
Felhívásunkra sorra érkeznek a romantikus szerelmi történetek. Van, akiknek a véletlen, másoknak a türelem segített, de az internet és a sorsszerű találkozások is szerepet játszottak a kapcsolatok indulásában és a boldog folytatásban. Az írásokat beérkezési sorrendben közöljük.
Az újsághíreket a gyerekek számára is érthető, érdekes írásokká változtató okostelefon-alkalmazást fejlesztett ki egy japán napilap egy marketingcéggel összefogva.
Minden nő életében vannak olyan időszakok, amikor a szenvedélyes együttlét a háttérbe szorul... Vagy ez csak tévhit? Ennek jártunk utána dr. Rusz Edit klinikai szakpszichológus és szexuálterapeuta segítségével.
A jelenlegi információk szerint Magyarországra nem érkezett a lóhúst tartalmazó fagyasztott készítményekből - tájékoztatta a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal az MTI-t.