Gyurcsány Ferenc a Demokratikus Koalíció (DK) elnöke és Gy. Németh Erzsébet a párt fővárosi politikusa sem megy el a 4-es metró körüli korrupciógyanút vizsgáló parlamenti bizottság ülésére - jelentette be kedden a párt szóvivője.
Felébresztették az olasz orvosok a mesterséges kómából a veronai buszbaleset egyik súlyos, égési sérüléseket szenvedett sérültjét, akinek állapota stabil, a bőrátültetést követően fokozatosan javul és lehet vele kommunikálni - mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel kedden.
Szabad a szex az első randin, vagy sem? Sosem tudtam, mi a jó válasz, pedig többször is teszteltem. Volt, hogy kétségbeesésből tettem, ami azt hiszem, leszögezhető: nem éppen jó döntés.
Washington - Precíz tervező volt, aki képes volt arra is, hogy a világ legborzalmasabb terrortámadását, a World Trade Center elleni merényletet megtervezze. Oszama bin Laden ezután képes volt évekre eltűnni a világ, de leginkább az USA hírszerzése elől is.
Véget vetett a találgatásoknak Andy Vajna, aki a Blikknek reagált azokra a sajtóhírekre, miszerint megvenné a költségvetési csalással gyanúsított milliárdos üzletember, Gattyán György budai, kétezer négyzetméteres villáját. A filmpápa egyáltalán nem tervezi, hogy megvegye a hatalmas villát.
Az Ásotthalmon élő két muszlim nem akart nyilatkozni, de találtak olyan helyieket, akik szerint az égvilágon semmi gond a helyi melegekkel és muszlimokkal.
Legalábbis nekem, akinek kettőkor már le is járt a műszakja! De ne bánkódjanak, már két órát se kell várni a remek Herczeg Márkra, aki egészen éjfélig szórakoztatja majd önöket. Viszlát!
Rob Jenner szeret barkácsolni. És meztelenkedni is. Például teljesen pucéran újította fel a házát is. Igen, a kertben, a házban, a tetőn, mindenhol meztelen, mert ő így szereti. Naturista. Amúgy ács a foglalkozása, a vetkőzés csak a hobbija. Ez utóbbi miatt viszont kihívták rá a rendőröket.
Harsányi Leventével párban idén is Tatár Csilla köszönti a nézőket a közmédia dalválasztó show-jában, A Dalban. A tévés az anyaság öröméről és az ősszel megjelenő könyvéről is mesélt.
A tökéletes smink elkészítéséhez pontosan ismernünk kell a szemfestés apró trükkjeit. Kozmetikai szakértők szerint ugyanis ezen a területen hibázunk a leggyakrabban. Ezért most olyan egyszerű tippeket árulunk el, amiket mindannyian könnyen elsajátíthatunk, és pillanatok alatt igéző tekintetet varázsolhatunk magunknak.
Két újabb gyermek örökbefogadására kapott engedélyt Madonna Malawiban azután, hogy az elszegényedett dél-afrikai ország legfelső bírósága jóváhagyta a kérést.
Segíti bőrünk megújulását a kiegyensúlyozott táplálkozás, a bőséges folyadékbevitel, valamint az A- és a B-vitaminokban gazdag élelmiszerek fogyasztása is.
Közel húsz évig volt Körmend második embere, most mégis lemondott Szabó Ferenc (56) alpolgármester. Szabó azzal indokolta lemondását, hogy most már kutatói munkájára akar koncentrálni, de hozzátette, hogy magánéleti problémái is hozzájárultak döntéséhez.
Másfél év fogházat kapott felfüggesztve F.-né L. Vanda kedden Miskolcon, ügyének bírósági tárgyalásán. A legnagyobb büntetést azonban nem a bíróság szabta ki rá: két gyerekét is elveszítette: a 19 hónapos Szilvi a szeme láttára, az ő hibájából halt meg, a 8 hónapos Krisztofert pedig az eset után elvették tőle, és már nevelőszülők nevelik.
Hatásosnak bizonyult állatkísérletekben egy új típusú férfi fogamzásgátló gél, amely az ondóvezetékben megakadályozza a spermiumok áramlását - derült ki egy amerikai tanulmányból, amely szerint az új módszer a vazektómia alternatívája lehet.
Romániában a korrupció üldözése sem tiszta történet, a szolgálatok és az ügyészek is kavarnak. A tüntetésekkel pedig robbant a népi-urbánus ellentét is.
Különös fotót küldött be olvasóriporterünk, aki Budapesten, egy piros lámpánál pillantotta meg az átkelésre várakozó kocsit. Első pillanatban nem is gondolt bele, mi az amit lát, de aztán már fotózott is.
Gyertyás megemlékezést szervezett az Országos Balesetmegelőzési Bizottság a veronai busztragédia áldozatainak emlékére kedden. A mécsesek ezúttal a Flórián téren Közlekedési Balesetek Áldozatainak Emlékművénél égnek, oda várták délután négytől a megemlékezőket.
Varsó — Szinte napra pontosan a hat évvel ezelőtti szörnyű balesete után Robert Kubica (32) arról beszélt, hogy szeretne kipróbálni egy Forma–1-es autót.