2023. január 20. péntek

jan. 20
20:48
Erősödött pénteken a forint (ProfitLine)
Erősödött pénteken a forint a főbb devizákkal szemben a bankközi piacon és emelkedéssel fejezi be a hetet is.
jan. 20
20:54
Kiderült: hatalmas nyereségbónuszt kapnak a Mercedes-gyár dolgozói (Portfolio)
Április 10-ig a Mercedes Benz Manufacturing Hungary minden dolgozója bruttó 870 ezer forintos bónuszt kap – közölte Facebook-oldalán a Vasas Szakszervezeti Szövetség.
jan. 20
20:54
Így palántázhatsz gyorsan, egyszerűen, 8 lépésben! (Agroinform)
A palántázás sokkal egyszerűbb, mint gondolnád. Vágj bele még a télen!
jan. 20
21:12
Hétfőn elkezdődik a Velencei-tó vízpótlása (ProfitLine)
Hétfőn reggel elkezdődik a Velencei-tó vizének pótlása a Pátkai-tározóból - jelentette be az Országos Vízügyi Főigazgatóság pénteken az MTI-hez eljuttatott közleményében.
jan. 20
21:54
Újabb rezsidöntést hirdetett a kormány (Agroinform)
Több intézmény is rögzített áron juthat földgázhoz.
jan. 20
22:06
Navracsics Tibor az Erasmus-ügy közepén dobta be: még több egyetem lehetne alapítványi fenntartású (Portfolio)
Egy pénteki interjújában Navracsics Tibor területfejlesztési miniszter felvetette annak a lehetőségét a még nem alapítványi tulajdonban lévő egyetemek számára, hogy csatlakozzanak a modellváltó felsőoktatási intézmények sorába.
jan. 20
23:21
A bitcoin mindent magával ránt és az arany útjára léphet (BitcoinBázis)
Altcoinok mellett a tőzsdén jegyzett kripto részvények, a metaverzum érmék és az NFT-k is új csúcsokat döntenek a bitcoin árfolyam
jan. 20
23:24
Itt a Fitch fájdalmas döntése: negatívra rontották Magyarország kilátását! (Portfolio)
Az eddigi BBB szinten hagyta a Fitch Ratings Magyarország adósbesorolását, viszont a kockázatokra tekintettel a stabil kilátást negatívra rontotta, ami egy esetleges leminősítés előszele lehet.

Keresés