2012. január 6. péntek

jan. 6
16:48
Tenisz: a második kiemelt Csang Su-aj sem állította meg Babost (She)
Folytatta menetelését a kantoni tenisztornán Babos Tímea, aki a negyeddöntőben a második kiemelt Csang Su-ajt verte meg magabiztosan.
jan. 6
16:54
Ballack már nem kell tovább a Leverkursennek (Agroinform)
A klub nem szeretne szerződést hosszabbítani Michael Ballack-kal, akinek a nyártól új csapat után kellene néznie.
jan. 6
16:56
Babos már elődöntős Kínában (Agroinform)
Már a négy között jár a a kantoni 50 ezer dollár összdíjazású ITF-tornán Babos Tímea.
jan. 6
17:06
Serie B: Feczesin előbb asszisztált Vass Ádám góljához, majd betalált (She)
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában remekeltek a Brescia magyarjai: Vass Ádám megszerezte az első gólját az idényben, míg a honfitársának gólpasszt adó Feczesin Róbert később maga is a Crotone hálójába talált a 3–0-s hazai győzelem során.
jan. 6
17:27
Ismét lehet síelni Bánkúton (Metropol)
Havazott a Bükkben, ezért újfent használhatók a bánkúti sípályák, szombaton két felvonót helyeznek üzembe.
jan. 6
17:30
A fogam volt az oka mindennek - Erdei Zsolt (Agroinform)
A decemberben kézsérülést szenvedett Erdei Zsolt állapota a várakozásoknak megfelelően szépen gyógyul.
jan. 6
17:42
Románia: autóbalesetet szenvedett a Sahtar Donecket irányító Lucescu (She)
Autóbalesetben súlyos sérüléseket szenvedett Mircea Lucescu, a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében is szerepelt ukrán Sahtar Doneck román vezetőedzője.
jan. 6
17:48
Feczesin és Vass is gólt szerzett, Komant kiállították (Agroinform)
Az olasz másodosztály 21. fordulója emlékezetesre sikeredett honfitársaink számára.
jan. 6
17:50
Vajon ki lesz Michael Phelps következő nője? - fotók (Agroinform)
Michael Phelps nemrégiben szakított, így elindult a találgatás, hogy ki is lesz a következő dögös csaj a sorban.
jan. 6
17:52
Spanyol edzőt és portugál válogatottat igazolt a Rába ETO (Agroinform)
Marcos Antonio Lopez Angulo lett a magyar bajnok trénere, Ramada személyében pedig egy igazi gólvágó is érkezett.
jan. 6
18:00
Nürnberg: a Galaxytól érkező védő első edzésén súlyosan megsérült (She)
Nem sokáig tartott Omar Gonzalez bundesligás pályafutása: a Nürnberghez a Los Angeles Galaxytól két hónapra kölcsönbe érkező hátvéd első edzésén súlyosan megsérült, így már vissza is tér az Egyesült Államokba.
jan. 6
18:06
Czink könnyed sikere a selejtező első körében (Agroinform)
Czink Melinda sikerrel vette a selejtező 1. fordulóját a 637 ezer dollár összdíjazású, sydneyi tenisztornán.
jan. 6
18:08
A svédek nyerték az U20-as vb-t (Agroinform)
Az oroszok elleni 1-0-s sikerrel a svéd válogatott nyerte meg a Kanadában zajló U20-as jégkorong világbajnokságot.
jan. 6
18:18
Tenisz: Monfils két szettben legyőzte Nadalt, Tsongával döntőzik (She)
A Dohában zajló férfi tenisztorna elődöntőjében a francia Gaël Monfils két játszmában, 6:3, 6:4-re legyőzte a spanyol Rafael Nadalt, így bejutott a fináléba, ahol az ellenfele a Roger Federer visszalépése miatt játék nélkül továbbjutó honfitársa, Jo-Wilfried Tsonga lesz.
jan. 6
18:24
A Portland Phoenixben gyűjtheti be hatodik győzelmét (Agroinform)
A Phoenixbe látogató, mélyen alulértékelt Portland győzelme komoly értéket tartogathat minden sportfogadó számára.
jan. 6
18:26
Kim Clijsters megsérült - veszélyben a címvédés az Ausztrál Openen (Agroinform)
Veszélybe került a címvédő Kim Clijsters indulása az Ausztrál Openen, a belga játékos ugyanis megsérült Brisbane-ben.
jan. 6
18:36
Bolton: Bogdán tanult a hibájából, értékes tapasztalatot szerzett (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bolton magyar kapusa, Bogdán Ádám a klub hivatalos honlapjának elmondta: tanult a hibájából, s szerinte bárki gólt kapott volna ilyen körülmények között. Mint ismert, a válogatott kapus az Everton ellen 2–1-re megnyert bajnokin a liverpooliak kapusától, Tim Howardtól kapott gólt mintegy 90 méterről.
jan. 6
18:42
Höfl-Riesch kihagyja a hétvégi versenyeket (Agroinform)
Hat év után kell ismét sérülés miatt kihagynia versenyt a németek olimpiai bajnok sízőjének, Maria Höfl-Rieschnek.
jan. 6
18:44
Maradni akarok a Schalkénál - Raúl (Agroinform)
A 34 éves spanyol támadó reméli, hogy a következő idényben is a gelsenkirchenieket erősítheti.
jan. 6
19:00
Férfi vagy? Jól mozogsz? Szerepelj a megnyitón! (Agroinform)
A londoni olimpia szervezői jelezték, egyelőre hiány van jó mozgásérzékkel megáldott férfi önkéntesekben.
jan. 6
19:02
Wenger januárban ajánlatot tesz Suárezért (Agroinform)
Az angol Daily Mail szerint az Arsenal januárban ajánlatot tehet az Anderlecht argentin támadójáért, Matías Suárezért.
jan. 6
19:18
Súlyos bukás az altenbergi edzésen (Agroinform)
A kanadai négyes bob csapat komoly bukást szenvedett el Altenbergben a Világkupa hétvége csütörtöki edzésén.
jan. 6
19:20
Monfils legyőzte Nadalt, francia házidöntő lesz (Agroinform)
Az első helyen kiemelt spanyol rengeteg hibával játszott, a második szettet 4-1-es vezetésről veszítette el.
jan. 6
19:22
Gregor Schlierenzauer nyerte a Négysáncversenyt (Agroinform)
Csak egy sorozatot tudtak rendezni Bischofshofenben, a 21 esztendős osztrák tehetség sikerét nem fenyegette veszély.
jan. 6
19:30
Jégkorong, Mol Liga: az Újpest a hajráig állta a sarat az éllovas ellen (She)
A listavezető HSC Csíkszereda csak a véghajrában tudta biztossá tenni győzelmét az utolsó helyen álló Újpest ellen a jégkorong Mol Liga pénteki játéknapján.
jan. 6
19:36
Cseh részsikerek, de német vezetés a nőknél (Agroinform)
A női 500 és 3000 méter is cseh versenyző nyerte, az összetettben mégis Claudia Pechstein vezet.
jan. 6
19:48
Schlierenzauer nyerte a négysánc-versenyt (Infostart)
Gregor Schlierenzauer nyerte meg a síugró négysánc-versenyt. A negyedik, bischofshofeni fordulót a nagy havazást miatt nem tudták befejezni, egy ugrás-sorozat után hirdettek eredményt.
jan. 6
19:48
Síugrás: egyfordulós verseny Bischofshofenben - Morgenstern győzött (She)
Az ausztriai Bischofshofenben befejeződött a síugrók Négysáncversenye, ahol egy sorozat alapján hirdettek győztest: ez alapján az osztrák Thomas Morgenstern nyerte a versenyt a norvég Anders Bardal és honfitársa, Gregor Schlierenzauer előtt, aki azonban így magabiztosan, nyerte a Négysáncverseny összesítését.
jan. 6
19:50
Női kézilabda NB I: bravúros csabai siker az FTC ellen, gázolt az ETO (She)
A Békéscsaba óriási hajrával 29–28-ra legyőzte hazai pályán a második helyen álló Ferencvárost a női kézilabda NB I 12. fordulójában. A címvédő Győri ETO kiütéses győzelmet aratott otthon a Veszprém ellen, míg a Siófok öt góllal nyert Dunaújvárosban.
jan. 6
19:54
Nagy zakót kapott az Újpest a Csíkszeredától (Agroinform)
A listavezető Csíkszereda magabiztos győzelmet aratott az Újpest felett.
jan. 6
19:56
Bravúros győzelmet aratott a Békéscsaba a Ferencváros ellen (Agroinform)
Az FTC meglepetésre egygólos vereséget szenvedett Békéscsabán a női kézilabda NB I pénteki játéknapján.
jan. 6
20:06
Női kosár NB I: Diósgyőrben is könnyen nyert a lendületben lévő ZTE (She)
Akárcsak ősszel, ismét legyőzte a ZTE a Diósgyőrt a női kosárlabda NB I-ben: a 15. forduló egyetlen pénteki mérkőzésén – amely a bajnokság első idei találkozója volt – a zalaiak 81–65-re győztek vetélytársuk otthonában.
jan. 6
20:08
Jégkorong, EBEL: a Volán kiváló játékkal legyőzte a Grazot (She)
Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság (EBEL) alapszakaszának 38. fordulójában a Sapa Fehérvár AV 19 hazai pályán 6–3-ra legyőzte a Grazot. A fehérváriak négy góllal is vezettek a záró harmadban, a vendégek csak emberelőnyből tudtak eredményesek lenni.
jan. 6
20:10
Sílövészet: Neuner a sprintversenyen javította ki a váltó-bakit (She)
A női sprintversennyel folytatódott a sílövők világkupa-sorozata a németországi Oberhofban. A győzelmet a hazai pályán versenyző Magdalena Neuner szerezte meg a fehérorosz Darja Domracseva és az orosz Olga Zajceva előtt.
jan. 6
20:12
Hat gólt ütve nyert a Fehérvár (Agroinform)
A Sapa Fehérvár AV19 háromgólos győzelmet aratott a vendég Graz felett az osztrák jégkorongliga pénteki játéknapján.
jan. 6
20:24
Női kosárlabda NB I: Diósgyőrben is könnyen nyert a lendületben lévő ZTE (She)
jan. 6
20:26
Férfi vízilabda: drámai hajrában világbajnokverés a Volvo-kupán (She)
Világbajnokverés a székesfehérvári Volvo-kupa nyitányán: Németország jó hajrával 9–8-ra legyőzte Olaszországot a felkészülési torna pénteki első mérkőzésén.
jan. 6
20:30
Dudás megtartaná a második helyet, Koltai gólokat vár magától (Agroinform)
A Győri ETO két magyar labdarúgója egyaránt csapata teljesítményét helyezi előtérbe.
jan. 6
20:32
A címvédőt egy selejtezőből érkező japán búcsúztatta a nyolc között (Agroinform)
A címvédő svájci Stanislas Wawrinka már a legjobb nyolc között búcsúzni kényszerült az indiai férfi tenisztornán.
jan. 6
21:00
Televízió: a Sport Klub hamarosan visszakerül a csatornakínálatba (She)
Hamarosan ismét fogható lesz a Sport Klub a Magyar Telekom hálózatain.
jan. 6
21:03
Schlierenzauer nyerte a négysáncversenyt (Metropol)
Az osztrák Gregor Schlierenzauer nyerte a síugrók 60. Négysáncversenyét, miután a sorozat utolsó, pénteki, bischofshofeni állomásán harmadik helyével megőrizte előnyét összetettben.
jan. 6
21:06
Koman Vladimir elveszítette a fejét - videó (Agroinform)
A Sampdoria magyar válogatott középpályását csapata legutóbbi bajnokiján állították ki.
jan. 6
21:08
Bekele még nem döntött az olimpiai indulásról (Agroinform)
Még bizonytalan, hogy harcba száll-e olimpiai bajnoki címeinek megvédéséért Kenenisa Bekele.
jan. 6
21:10
Banális sérülések a futballvilágból (Agroinform)
A futballvilág legbanálisabb sérüléseit gyűjtöttük nektek össze ezúttal, reméljük sikerül mosolyt csalnunk az arcotokra.
jan. 6
21:12
Drámai csatában győzte le a Steaua a "kis" Fehérvárt (Agroinform)
Az utolsó percben három gólt ütve harcolta ki a hosszabbítást a Steaua Rangers a vendég Fehérvár ellen.
jan. 6
21:18
Tenisz: Tipszarevics megállította a szabadkártyás belgát Chennaiban (She)
Az első helyen kiemelt Janko Tipszarevics három játszmában legyőzte a szabadkártyával induló belga David Goffint a Chennaiban zajló férfi tenisztorna negyeddöntőjében.
jan. 6
21:20
Anglia: volt Fradi-csatárral erősítene a feljutásra törő Di Canio (She)
Sajtóhírek szerint az angol negyedosztályú labdarúgó-bajnokságban (League Two) szereplő Swindon Town az FTC-t is megjárt Anthony Eldinggel erősítené meg támadósorát. A 29 esztendős támadó jelenleg az ötödosztályú Grimsby Townban futballozik.
jan. 6
21:22
Torna: a férfiaknál és a nőknél is két magyar száll harcba a kvótáért (She)
A férfiaknál Hidvégi Vid és Rácz Attila, a nőknél Böczögő Dorina és Gombás Laura utazik szombaton a tornászok londoni előolimpiájára, ahol olimpiai kvótát lehet szerezni.