2012. november 1. csütörtök

nov. 1
0:00
Videó: Chicharito imája sem segített - nagy meccset nyert a Chelsea (She)
Kilenc gólt és fantasztikus izgalmakat hozott a Chelsea és a Manchester United összecsapása az angol Ligakupában. A hazai Chelsea a 92. percben mentette hosszabbításra a meccset (3–3). A londoni alakulat a ráadásban még kétszer talált be, míg az MU csak egyszer, így a Chelsea 5–4-re győzött.
nov. 1
0:00
Sima siker, négyet lőtt a Real Madrid az Alcoyanónak (Agroinform)
A Real Madrid 4-1-re nyert a harmadosztályú Alcoyano otthonában a labdarúgó Spanyol Király-kupában.
nov. 1
0:04
Spanyol Király-kupa: a Real Madrid tartalékosan is könnyedén nyert (She)
A Spanyol Kupa idei kiírásában a legjobb 32 között a Real Madrid tartalékosan és „harmadgőzzel” is könnyedén nyert idegenben a harmadosztályú Alcoyano otthonában.
nov. 1
0:04
Idióták irányítják az angol futballt - Blatter (Agroinform)
Kemény szavakkal illette a szigetországi labdarúgás irányítóit a FIFA elnöke Sebastian Coe új könyve szerint.
nov. 1
0:08
Férfi kézi Eb-selejtező: egygólos orosz vereség Szerbiában (She)
A férfi kézilabda Eb-selejtezők legnagyobb szerdai rangadóján Szerbia hazai pályán 30–29-re nyert az oroszok ellen.
nov. 1
0:08
Könnyű sorsolást kapott az Arsenal és a Chelsea is (Agroinform)
Gólzáporos továbbjutása után alsóbb osztályú ellenfelet kapott mindkét londoni gigász a legjobb nyolc között.
nov. 1
0:18
Tenisz: Murray és Del Potro is nyolcaddöntős Párizsban (She)
Andy Murray és Juan Martín del Potro is sikerrel vette a második fordulót a párizsi kemény pályás tenisztornán, így a skót és az argentin játékos készülhet a nyolcaddöntőre.
nov. 1
0:36
Videó: Benzema góljai foglalták keretbe a Real győzelmét (She)
A Real Madrid 4–1-re nyert az Alcoyano otthonában a spanyol Király-kupában a 16 közé jutásért az első mérkőzésen. Íme, a találkozó összefoglalója!
nov. 1
0:40
Női kosárlabda Euroliga: a Fener sima győzelemmel kezdett (She)
Sima győzelemmel mutatkozott be a női kosárlabda Euroliga 2012–2013-as szezonjában a Fenerbahce: a csoportkör első fordulójában szabadnapos török csapat hazai pályán 73–48-ra nyert a Targoviste ellen. A korábbi soproni Angel McCoughtry a lepattanók (9) és az asszisztok (6) tekintetében is a Fener legjobbja volt.
nov. 1
5:06
Szenzációsan mutatkozott be a Houston újdonsült sztárja (Agroinform)
James Harden 37 ponttal és 12 assziszttal vezette győzelemre a Rocketst a Detroit Pistons otthonában.
nov. 1
6:54
Tollaslabda: dán, malajziai és indonéz játékos is Budaörsön (She)
Csütörtöktől vasárnapig a Budaörsi Városi Sportcsarnok ad otthont a 37. magyar nemzetközi tollaslabda-bajnokságnak.
nov. 1
7:12
NBA: a 2. nap már nemcsak a Lakers, a Dallas is zakózott (She)
Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának második játéknapján az egy nappal korábban a Dallas Maverickstől otthon vereséget szenvedő Los Angeles Lakers ezúttal a Portland Trail Blazers otthonában kapott ki tíz ponttal, 116–106-ra. Második meccsén már a Mavericks is kudarcot vallott: a texasiakat a Utah Jazz oktatta a 113–94-re végződött összecsapás során Salt Lake Cityben.
nov. 1
7:30
Brazília: Ronaldinhóéktól távolodóban a bajnoki cím (She)
Ronaldinho jelenlegi csapatának nem sikerült legyőzni a korábbit: azaz a brazil labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában döntetlenre végzett egymással az Atlético Mineiro és a Flamengo, ez pedig azt jelenti, hogy előbbi távolabb került a bajnoki címtől.
nov. 1
7:48
NBA: elhalasztották a ma estére kiírt New York-i derbit (She)
Bár óriási várakozás előzte meg, csütörtökön még nem kerülhet sor az első Brooklyn Nets–New York Knicks néven futó összecsapásra az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA), ugyanis Michael Bloomberg polgármester kérésére az NBA elhalasztotta az összecsapást. A Sandy hurrikán károkozása következtében New Yorkban továbbra sem állt helyre maradéktalanul a tömegközlekedés, ez pedig a meccs…
nov. 1
8:24
Kilencgólos csatában vágott vissza a Chelsea (Infostart)
A vasárnapi botrányos körülmények között elveszített bajnoki rangadó után az angol labdarúgó Ligakupában bejutott a negyeddöntőbe a Chelsea a Manchester United ellen.
nov. 1
8:24
Roma: Ezen az estén nem futballt láttunk - Zeman (She)
Rendkívül bosszúsan nyilatkozott a tévének a szerda esti, 3–2-re elveszített Parma elleni bajnoki után Zdenek Zeman, a Roma labdarúgócsapatának edzője. A szakember szerint a pályán irreálisak voltak a körülmények, ráadásul a játékvezető ítéletei is csapatát sújtották.
nov. 1
8:24
Óriási bunyó tört ki egy ifi meccsen - videó (Agroinform)
A Debrecen és a MAC U20-as jégkorongcsapatának mérkőzésén hatalmas verekedés tört ki a jégen.
nov. 1
8:42
Janics Natasa ügyében következetesek és elvszerűek voltunk - Baráth Etele (Agroinform)
A Magyar Kajak-kenu Szövetség elnöke szerint a kommunikáció volt rossz Janics Natasa országváltásával kapcsolatban.
nov. 1
9:00
Man. United: Ferguson Nanit korholja hibája miatt (She)
A Manchester United hosszabbítás után 5–4-es vereséget szenvedett szerda este a Chelsea vendégeként az angol Ligakupában. Alex Ferguson, az MU menedzsere szerint csapata csak magát hibáztathatja a kudarc miatt.
nov. 1
9:00
Nanit hibáztatja Alex Ferguson a kiesés után (Agroinform)
A Chelsea elleni Ligakupa-búcsú után Sir Alex Ferguson bosszúsan értékelte a látottakat.
nov. 1
9:02
Vb 2014: a Newcastle kapusa visszatér Van Gaal keretébe (She)
A mieinkkel azonos világbajnoki selejtezősorozatban szereplő holland labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Louis van Gaal kijelölte keretét a németek elleni november 14-i felkészülési mérkőzésre. Sérülése után visszatér Tim Krul, a Newcastle kapusa, míg a combproblémával küzdő Wesley Sneijder kimaradt.
nov. 1
9:04
Videó: „Óriási fegyvertény hibátlanul zárni az Eb-selejtezőt” (She)
A Pisont István által irányított U17-es magyar labdarúgó-válogatott hibátlan mérleggel zárta az Eb-selejtező csoportját. Utolsó mérkőzésén az olasz válogatottat győzte le utánpótlás-válogatottunk. A szakvezető az NSO Tv-nek nyilatkozott.
nov. 1
9:18
Növelte előnyét a Juventus (Infostart)
A Juventus 2-1-re nyert a vendég Bologna ellen az olasz labdarúgó-bajnokságban.
nov. 1
9:18
Videó: ez még nem az igazi, újra kikapott a Lakers (She)
Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának második játéknapján az egy nappal korábban a Dallas Maverickstől otthon vereséget szenvedő Los Angeles Lakers ezúttal a Portland Trail Blazers otthonában kapott ki tíz ponttal, 116–106-ra.
nov. 1
9:18
Könnyedén győztük le a letteket - videó (Agroinform)
Az olimpiai negyedik magyar férfi kézilabda-válogatott könnyedén, 32-25-re nyert a vendég lett csapat ellen.
nov. 1
9:20
Chelsea: Tipikus kupameccs volt, nagy hibákkal - Di Matteo (She)
A Chelsea hosszabbítás után 5–4-re legyőzte szerda este a Manchester Unitedet az angol Ligakupában, és ezzel bejutott a negyeddöntőbe. Roberto Di Matteo, a hazaiak győztes hadvezére szerint csapata hibáit ezúttal feledtetni tudta küzdőképességével.
nov. 1
9:36
Diarra három, Halmosi két meccset hagy ki (Agroinform)
Kelemen Dávid korábbi 2 mérkőzésre szóló eltiltását 1 mérkőzésre szóló eltiltásra mérsékelte a Fegyelmi Bizottság.
nov. 1
9:54
Videó: a kézilabda-válogatott Eb-selejtezőn megverte a letteket (She)
A magyar férfi kézilabda-válogatott 32–25-re megnyerte Gyöngyösön a Lettország ellen Eb-selejtezőjét. A 4. csoport másik mérkőzésén a horvátok szintén otthon 25–21-re győztek Szlovákia ellen.
nov. 1
9:54
A legfontosabb posztokon felülmúltuk a románokat - Kemény Dénes (Agroinform)
A Románia ellen aratott győzelem után Kemény Dénes, a papíron még regnáló kapitány is értékelte a látottakat.
nov. 1
9:56
Liverpool: Rodgers szerint nem játszhatnak mindig Suárezék (She)
A Liverpool labdarúgócsapata a nyolcaddöntőben búcsúzott az angol Ligakupától, miután hazai pályán 3–1-es vereséget szenvedett a Swansea Citytől. Brendan Rodgers, a „vörösök” menedzsere szerint a vendégek sikere megérdemelt.
nov. 1
9:58
Napoli: „Megvoltak a lehetőségeink a sikerhez” (She)
Walter Mazzarri, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Napoli vezetőedzője az Atalanta elleni 1–0-s idegenbeli vereség után elmondta: megvoltak a lehetőségeik, hogy megnyerjék a meccset, ám ezek kimaradtak, többek között a bergamóiak kapusának remeklése miatt.
nov. 1
10:12
Benzema duplázott, sima előnyben a Real (Infostart)
Háromgólos előnyt szerzett a Real Madrid labdarúgócsapata a Spanyol Király Kupában, a legjobb 16 közé jutásért kiírt párharc első meccsén a harmadosztályú Alcoyano otthonában.
nov. 1
10:12
Brazília: újra csapatot talált az NB I egyik legrosszabb igazolása (She)
Újra csapatot talált magának a magyar labdarúgó NB I egyik legrosszabb igazolása, a Győri ETO által tavaly nyáron szerződtetett brazil André Lamas.
nov. 1
10:12
Játékosaim nagy szívvel és szenvedéllyel küzdöttek - Di Matteo (Agroinform)
A Chelsea menedzsere úgy véli, a fiatal játékosok tanulni fognak a gólgazdag mérkőzésen elkövetett hibákból.
nov. 1
10:30
Férfi kézilabda: a szegedi Prodanovics több hétre kiesett (She)
Talpsérülést szenvedett az MKB Veszprém elleni győztes rangadón Rajko Prodanovics, a Pick-Szeged szerb válogatott szélsője, amelynek következtében több hétre kidőlt a sorból.
nov. 1
10:30
Továbbra is keresik Kevin Primeau utódját (Agroinform)
Diego Scandella lett a magyar jégkorong-válogatott új kapitánya, de a kinevezése csak az olimpiai selejtezőre szól.
nov. 1
10:32
U19-es válogatott: Mészöly Géza 18 fősre szűkítette a keretet (She)
Az U19-es válogatott a bolgárokkal és az osztrákokkal harcolhat a továbbjutást érő két helyért a hazai rendezésű Eb-selejtezőn. A Mészöly Géza vezette szakmai stáb szerdán 18 fősre szűkítette a bő, 23 játékost számláló keretet, az utolsó gyakorlásokon már csak a tornára nevezett tizennyolc játékos vesz részt.
nov. 1
10:48
Profi ökölvívás: Vitalij Klicsko nem siet dönteni a jövőjéről (She)
Menedzsere, Bernd Bönte szerint Vitalij Klicsko idén decemberben vagy jövő év elején hozza meg a döntést ökölvívó-karriere folytatásáról. Mint ismert, a WBC nehézsúlyú világbajnoka által vezetett UDAR (Ütés) nevű párt harmadik erőként jutott be az ukrán parlamentbe az október utolsó hétvégéjén lezajlott választásokon, s így Bönte szerint Klicskónak időre van szüksége, hogy átlássa, mennyire tudja…
nov. 1
10:48
Rubens Barrichello készen áll a visszatérésre (Agroinform)
A 40 éves brazil pilóta, Rubens Barrichello elmondta, ha lenne lehetősége, szívesen visszatérne a Forma-1-be.
nov. 1
10:50
Inter: az edző szerint meccsről meccsre jobb a csapat (She)
Andrea Stramaccioni, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Inter trénere büszke volt csapatára a Sampdoria ellen 3–2-re megnyert kaotikus meccs után. A vendégek a szünetben vezettek, ám a milánóiak végül fordítani tudtak, és immáron másodikak a tabellán.
nov. 1
10:52
KTE: a légiós jó hangulatra és sikerre számít a DVTK ellen (She)
Vladan Szavics sérülése után gólpasszal tért vissza a Kecskemét labdarúgócsapatába a Siófok elleni, 2–0-ra megnyert mérkőzésen. A csapatkapitány klubja honlapjának elmondta, jól érezte magát újra a pályán, és már várja a DVTK elleni soros bajnokit.
nov. 1
11:06
Játékosállománya alapján dobogós lehet a Diósgyőr - Szavics (Agroinform)
Pénteken 17 órától a Kecskemét a mostanában bukdácsoló Diósgyőrrel csap össze hazai pályán.
nov. 1
11:24
Úszás: Cseh „végigkóstolja az étlapot” a rövid pályás ob-n (She)
Péntektől vasárnapig a már megszokott helyszínen, a százhalombattai Kiss László-uszodában zajlik a 10. rövid pályás magyar úszóbajnokság. A háromnapos viadalon az olimpiai csapat nagy része rajthoz áll, az élen Cseh Lászlóval, aki úszószlenggel élve „végigússza az étlapot”.
nov. 1
11:24
Szegeden szerződést bontottak az irányítóval (Agroinform)
Az irányító egy hónapig nem játszhatott volna bokasérülése miatt, most szerződést bontottak vele.
nov. 1
11:42
Anglia: megvan a Blackburn és az Ipswich új menedzsere (She)
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship) szereplő Blackburn Roversnél és Ipswich Townnál is kinevezték az új menedzsert, előbbinél Henning Berg, míg utóbbinál Mick McCarthy felel a jövőben a szakmai munkáért. Mindkettejükkel hároméves szerződést kötöttek.
nov. 1
11:42
Danny Welbecket rasszista gesztusokkal találta meg egy Chelsea-drukker - fotó (Agroinform)
Egy Chelsea-drukker Welbecket gúnyolta ki rasszista gesztusokkal az angol Ligakupa-mérkőzésen.
nov. 1
12:00
Rapport Richárd az osztrák csapatbajnokságon ül asztalhoz (Agroinform)
A legfiatalabb magyar sakkmester az elmúlt két évhez hasonlóan továbbra is a Fürstenfeld csapatában versenyzik.
nov. 1
12:18
Férfi kosár: sérülése után megváltak a szegedi irányítótól (She)
A Naturtex-SZTE-Szedeák férfi kosárlabdacsapata és John Gilchrist közös megegyezéssel elváltak egymástól.
nov. 1
12:18
Újabb német válogatottakat szerződtethet az Arsenal (Agroinform)
André Schürrle, a Leverkusen és Lewis Holtby, a Schalke játékosa is ott van Arsene Wenger kívánságlistáján.
nov. 1
12:20
Leicester: Futács társa szerint most a legerősebb a keret (She)
Martyn Waghorn, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Leicester City támadója szerint most a legerősebb a Futács Márkót is soraiban tudó együttes kerete. A Leicester jelenleg a feljutást érő második helyen áll a tabellán.