2012. november 8. csütörtök

nov. 8
0:00
Videó: őrület Londonban, Bayern-hatos, Juve-négyes - BL-gólok (She)
Nyolc mérkőzést rendeztek szerda este a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében. Londontól Lisszabonig összesen 35, szebbnél szebb találat született, nézze meg videós összeállításunkban az összeset!
nov. 8
0:00
Berdych legyőzte Tsongát (Agroinform)
A cseh Tomás Berdych három játszmában, izgalmas mérkőzésen győzött a francia Jo-Wilfried Tsonga.
nov. 8
0:04
BL: Lennonék történelmet írtak, aranybetűkkel (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának negyedik fordulójában a Celtic a Barcelonát fogadta, és a skótok hatalmas meglepetésre győzelmet arattak. Szerintük a világ legjobbjai ellen.
nov. 8
0:08
BL: Fabregas nem keres kifogásokat a Celtic elleni vereségre (She)
Meglepetésre egygólos vereséget (2–1) szenvedett a skót Celtic otthonában a spanyol Barcelona a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. Cesc Fabregas, a hajrára még 1–0-s hazai vezetésnél friss erőként érkező csereember elmondta: nem keres kifogásokat, és tudja, miben hibáztak.
nov. 8
0:18
Kerékpár: elütötték az olimpiai bajnokot, kórházba került (She)
Kórházba került a britek olimpiai bajnok kerékpárosa, Bradley Wiggins, aki edzés közben szenvedett balesetet ecclestoni otthona közelében.
nov. 8
0:22
BL: Amíg a csoport élén vagyunk, nincs baj - Messi (She)
Meglepetésre egygólos vereséget (2–1) szenvedett a skót Celtic otthonában a spanyol Barcelona a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. Lionel Messi hiába szépített a hajrában, egyenlíteni már nem tudtak a vendégek. Az argentin nem aggódik a vereség miatt, már csak azért sem, mert övéi megőrizték első helyüket a G-csoportban.
nov. 8
2:42
A Fradi és mi sem vagyunk bombaformában, de nem is kell - Görbicz Anita (Agroinform)
Görbicz mellett Orbán Adrienn is nyilatkozott a Hathárom TV-nek.
nov. 8
3:36
Kevesen vagyunk - Tomori Zsuzsanna (Agroinform)
Tomori mellett Pastrovics Melinda is nyilatkozott a Hathárom TV-nek a Győr elleni vereséget követően.
nov. 8
4:30
Leszünk mi még ennél jobbak is - Ambros Martín (Agroinform)
Az ETO trénere szerint csupán támadásban volt megfelelő csapata teljesítménye a Ferencváros elleni rangadón (37-28).
nov. 8
4:48
Néhány dologra jó volt ez a vereség - Elek Gábor (Agroinform)
Elek szerint nem vallottak szégyent Győrben, sőt bizonyos periódusaival a mérkőzésnek kifejezetten elégedett volt.
nov. 8
4:52
Túl kevés játékosunk jut szóhoz az NB1-ben - Mészöly Géza (Agroinform)
Az U19-es válogatott szövetségi edzője szerint kevés játékosa játszik hétről hétre megfelelő intenzitású meccseket.
nov. 8
7:06
Az avarok forognak a sírjukban (Behaviour)
Épül, szépül Magyarország, ha minden a tervek szerint halad, a stadionok országa leszünk. A világválsággal nem törődve - hát még a tanároknak beígért béremeléssel - az ország vezetése eltökélt: nem munkahely, stadion kell a magyarnak! Meg is kapják, lesz egy ékszerdoboz (Felcsút), a Fradi és a Debrecen is új stadiont kap, nem is beszélve a Puskás stadion rekonstrukciójából kinövő grandiózus…
nov. 8
7:08
Max Biaggi: a csúcson hagyja abba (Behaviour)
A 41 éves olasz motoros október eleji sikere egyben a búcsúja is, ugyanis tegnap bejelentette, a csúcson vonul vissza.
nov. 8
7:10
Újabb öt évig marad az F1 (Behaviour)
Sikeres tárgyalásokat folytatott Bernie Ecclestone-nal a Hungaroring alelnöke, Gerstl Péter, így bizonyos feltételek teljesülése esetén már most biztosra vehető, hogy újabb öt esztendőre, 2021-ig lesz Magyar Nagydíj a Formula 1-ben.
nov. 8
7:12
Még egy Basel-verés, és..... (Behaviour)
Még ízlelni kell a mondatot, de ettől még tény: szerencsés esetben akár a továbbjutást is kivívhatja csütörtökön este Svájcban a Videoton, amely a Basel ellen játszik Európa Liga-találkozót.
nov. 8
7:12
NFL: edzőjük miatt kopaszok lettek a Colts játékosai (She)
Tucatnyi játékos vágatta kopaszra a haját profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Indianapolis Colts csapatánál, ezzel támogatva Chuck Pagano vezetőedzőt, akinél szeptemberben leukámiát állapítottak meg.
nov. 8
7:14
NBA: ismét kikapott a Lakers, botlott a Spurs, tarolt a Heat (She)
Az észak-amerikai profi kosárlabda bajnokság (NBA) 9. játéknapjának legnagyobb különbségű győzelmét aratta a Brooklynt harminc ponttal megverő Miami Heat. Elszenvedte első vereségét a Clippers vendégeként pályára lépő Spurs, míg a Los Angeles Lakers ötödik meccsén negyedszer kapott ki, ezúttal a Utah otthonában.
nov. 8
7:24
Kitiltottak egy 13 éves szurkolót a Millwall stadionjából (Behaviour)
Kitiltottak egy 13 éves szurkolót az angol labdarúgó másodosztályban szereplő Millwall stadionjából.
nov. 8
7:30
Bp. Honvéd: hetekre kidőlt a középpályás, két visszatérő (She)
A Budapest Honvéd labdarúgócsapatának sérültjeinek állapotáról Lajtaváry Buda masszőr számolt be a klub honlapján.
nov. 8
7:30
Kitiltottak egy 13 éves szurkolót a Millwall stadionjából (Metropol)
A kiskorú drukkernek azért kell bűnhődnie, mert október 6-án rasszista sértéseket kiabált be a Boltont erősítő Marvin Sordellnek.
nov. 8
7:48
MLS: Robbie Keane továbblőtte a címvédő Galaxyt (She)
Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) címvédőnek számító Los Angeles Galaxy annak ellenére megnyerte a Nyugati főcsoport elődöntőjét a San Jose ellen, hogy az első meccset hazai pályán 1–0-ra elveszítette.
nov. 8
7:48
Továbbra sem megy a Lakersnek (Agroinform)
Kobe Bryanték ezúttal a Utahtól kaptak ki, a San Antonio Spurs pedig a Clipperstől szenvedte el a szezon első vereségét.
nov. 8
8:06
Játékossors: a volt ferencvárosi „Casanova” Lengyelországba igazolt (She)
Hosszú ideig nem volt csapata a Vasas és a Ferencváros korábbi horvát támadójának, a legutóbb magánéleti botrányával feltűnést keltő Marko Simicnek, ám a napokban a lengyel élvonalba szerződött.
nov. 8
8:24
BL: Az ellenfél nem volt első osztályú - Heynckes (She)
A Bayern München kiütéses, 6–1-es győzelmet aratott a Lille ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának negyedik fordulójában. A bajorok vezetőedzője, Jupp Heynckes úgy véli, a hétvégi bajnokin sokkal nehezebb dolguk lesz.
nov. 8
8:24
Kitiltottak egy 13 éves szurkolót a Millwall stadionjából (Agroinform)
nov. 8
8:26
Kopaszra nyírta magát tucatnyi Colts-játékos (Agroinform)
Tucatnyi játékos vágatta kopaszra haját a profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Indianapolis Colts csapatánál.
nov. 8
8:42
Videó: Pisont István a jövő válogatottját irányítja (She)
A Pisont István által irányított U17-es magyar labdarúgó-válogatott hibátlan mérleggel zárta az Eb-selejtező csoportját. A szövetségi edző úgy véli, ebben a korosztályban van a jövő, a tehetségek közül többen már bemutatkoztak klubjuk felnőtt csapatában is. Kiemelte, fontos, hogy megfelelően versenyeztetik a gyerekeket.
nov. 8
8:42
Diego Scandella: Nem lehet lazítani (Metropol)
Az olimpiai előselejtezőre készülő magyar jégkorong-válogatott megbízott szövetségi kapitánya továbbjutást remél a Sportarénában.
nov. 8
8:42
Vilanova nem hibáztatja játékosait a skóciai vereségért (Agroinform)
A Celtic 2-1-re verte otthon az FC Barcelonát szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának meccsén.
nov. 8
8:44
MTK: három hónap után visszatérhet a középső védő (She)
Három hónap kihagyás után visszatérésre készül Kálnoki Kis Dávid, a labdarúgó NB I-ben szereplő MTK játékosa.
nov. 8
8:46
Cselgáncs: Kovács Antal nagy riválisa lett a japán kapitány (She)
A barcelonai olimpiai bajnok Kovács Antal nagy riválisa, Inoue Koszei lett a japán dzsúdóválogatott szövetségi kapitánya.
nov. 8
8:48
NB II: két csapat is pontlevonást kaphat keleten (She)
Két klubra is pontlevonás várhat az NB II Keleti csoportjában. Az MLSZ versenybizottsága szerint a putnoki Szabó Ádám, valamint Farkas István, a Cegléd labdarúgója is jogosulatlanul szerepelt csapatában.
nov. 8
9:00
Női BL: a nyolc között a magyar játékos csapata (She)
A Wolfsburg csapata 1–1-et játszott a norvég Röa vendégeként a női labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján, és 5–2-es összesítéssel bejutott a legjobb nyolc közé.
nov. 8
9:00
Büszkék lehetünk, legyőztük a világ legjobb csapatát - Neil Lennon (Agroinform)
Hatalmas sikerrel ünnepelte meg a klub fennállásának 125. évfordulóját a Celtic, amely legyőzte a Barcelonát.
nov. 8
9:18
Európa-liga: a Vidi Bázelben, az Inter Belgrádban - program (She)
Ma este a negyedik fordulóval folytatódik a labdarúgó Európa-liga csoportköre. A Videoton akár a továbbjutást is kiharcolhatja Bázelben. A G-csoport másik meccsén a Sporting a Köteles Lászlót is foglalkoztató Genket fogadja. Hajnal Tamásék (Stuttgart) a Köbenhavnnal, Lencse Lászlóék (Kirjat Smona) a Sparta Prahával, Huszti Szabolcsék (Hannover) pedig a Helsingborggal küzdenek meg, míg Gulácsi…
nov. 8
9:18
Berdych jobb volt Tsongánál (Agroinform)
Az ötödik helyen kiemelt cseh Tomas Berdych három játszmában legyőzte a francia Jo-Wilfried Tsongát.
nov. 8
9:36
Az Inter elleni vereség felpörgette a csapatot - Alessio (Agroinform)
A Juventus 4-0-ra nyert otthon a Nordsjaelland ellen a Bajnokok Ligája 4. fordulójában, az E csoportban.
nov. 8
9:54
Jégkorong: ezúttal is lesz macidobálás a válogatott meccsén (She)
Ha mindenki csak egy macit hoz szombaton, meglesz a rekord. A jégkorong olimpiai előselejtező szombat délutáni Magyarország–Horvátország mérkőzésén ezúttal is a programban szerepel az Észak-Amerikában évtizedek, itthon „csak" évek óta élő macidobálás.
nov. 8
9:54
Elütötte egy teherautó a Tour-győztes Wigginst (Agroinform)
Egy tehergépkocsi elgázolta Bradley Wigginst, a Tour de France és a londoni olimpia egyéni időfutamának győztesét.
nov. 8
9:56
Videó: a Celtic-drukkerek is nagyon tudnak hangolni (She)
A „You'll never walk alone" című eléneklése a meccsek előtt a Liverpool szurkolótábora révén vált elterjedté szerte a világon, többek között a Celtic közönsége is ezt teszi a találkozók előtt. Ez a Barcelona elleni BL-siker előtt sem maradhatott el.
nov. 8
10:12
Videó: 130-as sebességgel bombázott a kapuba (She)
Nagyon nagy gólt lőtt szabadrúgásból a brazil Rafael Tolói a Sao Paulo–Universidad de Chile (5–0) a Dél-amerikai Kupa negyeddöntőjének visszavágóján. A mérések szerint Tolói lövése nyomán a labda 130 km/h-s sebességgel zúgott a hálóba. A Sao Paulo 7–0-s összesítéssel jutott tovább.
nov. 8
10:12
Vérfrissítést jelent az új szövetségi kapitány - Szélig Viktor (Agroinform)
A francia Briancon hokisa szerint jó elegyet jelentenek a magyar válogatottban a fiatalok és a rutinosabb játékosok.
nov. 8
10:14
El: „Különleges meccs lesz a Sporting-Genk összecsapás” (She)
Mint ismeretes, az Európa-liga G-csoportjában ma a Basel a Videotont, a csoport utolsó helyén álló Sporting pedig a Genket fogadja. Utóbbi találkozó érdekessége, hogy a Sporting nemrégiben kinevezett szakvezetője, Franky Vercauteren korábbi együttesével találkozik, amellyel 2009 decembere és 2011 augusztusa között bajnokságot és Szuperkupát is nyert.
nov. 8
10:30
Gőzerővel készül a visszatérésre Rafael Nadal - fotók (Agroinform)
A 11-szeres Grand Slam-győztes Wimbledonban játszott utoljára, és várhatóan az Australian Openen lép ismét pályára.
nov. 8
10:32
Beckhamék bejutottak az elődöntőbe (Agroinform)
Idegenbeli győzelmével a Beckham vezette Los Angeles bejutott az elődöntőbe az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban.
nov. 8
10:48
Rod Stewart sírva fakadt a Celtic győzelmát látva (Agroinform)
A skót Celtic nagy meglepetésre 2-1-re legyőzte az FC Barcelona csapatát a Bajnokok Ligája G csoportjában.
nov. 8
10:50
Csodák márpedig vannak - kikapott a Barca és a Sahtar, repül a United (Agroinform)
A labdarúgó Bajnokok Ligája 4. fordulójának szerdai játéknapján több sorozat is megszakadt illetve folytatódott.
nov. 8
11:06
Ez a siker tovább tüzeli az eufóriát - Jupp Heynckes (Agroinform)
A Bayern München 6-1-es győzelmet aratott otthon Lille felett a Bajnokok Ligája 4. fordulójában, az F csoportban.
nov. 8
11:24
Orosz Kupa: Dzsudzsák korábbi csapata ellen a nyolc között (She)
Elkészítették az Orosz Kupa negyeddöntőjének párosítását, amelyben egy magyar érdekeltségű párharcot találunk. A Dzsudzsák Balázst is foglalkoztató Dinamo Moszkva a magyar válogatott játékos korábbi klubjával, az Anzsival találkozik Mahacskalában. A mérkőzésekre április 17-én kerül sor.