2012. március 21. szerda

márc. 21
16:51
Majdnem 15 perc, töményen csak Messi-gólokkal - videó! (Infostart)
Lionel Messi még nem is egészen 25 évesen a Barcelona történetének legeredményesebb gólszerzője lett a hivatalos mérkőzéseket tekintve. A Granadának lőtt mesterhármassal megelőzte César Rodriguezt. A "Bolha" 235 góljában akadt látványos, bravúros, egyszerű, fejjel elért, tizenegyesből lőtt, szólóból szerzett 0 szinte mindenféle. Érdemes végignézni őket!
márc. 21
16:51
Videó: ezúttal Spanyolországban esett össze egy játékos a pályán (She)
Mint arról beszámoltunk, egy nappal azután, hogy a Bolton játékosa, Fabrice Muamba összeesett a Tottenham elleni FA-kupa-negyeddöntőn, a spanyol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban kísértetiesen hasonló eset történt: Sergio Granero, a Puerta Bonita védője szívrohamot kapott a Pozuela elleni vasárnapi bajnokin.
márc. 21
17:03
Három arany Farkas Norbert igazsága (Agroinform)
Az óriás-műlesiklás után a műlesiklás magyar bajnoki címét is megszerezte Farkas Norbert.
márc. 21
17:05
Nagyon hiányzik már a játék, de türelmes vagyok - Iváncsik Tamás (Agroinform)
A veszprémiek villámléptű szélsőjének állapota rohamosan javul, de egyelőre még csak gyógytornákra járhat.
márc. 21
17:07
Ferenczi János három hét múlva állhat edzésbe (Agroinform)
A DVSC fiatal középpályása a téli felkészülés alatt szenvedett bokaszalag-szakadást, még három hétig lábadozni fog.
márc. 21
17:09
Férfi kézilabda: Chile lemondta az olimpiai selejtező előtti tesztmeccset (She)
A pillanatnyi állás szerint az olimpiai selejtezőre készülő magyar férfi kézilabda-válogatott csak a hasonló feladat előtt álló Algéria ellen játszik felkészülési mérkőzést, miután Chile lemondta magyarországi összecsapását.
márc. 21
17:11
NB I: módosították a KTE-Haladás és a Paks-Kaposvár kezdési idejét (She)
A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága két élvonalbeli bajnoki mérkőzés kezdési időpontját módosította.
márc. 21
17:13
Magyar Kupa: MTK-Videoton elődöntő élőben az NSO-n (She)
Az elődöntővel folytatódik szerdán a Magyar Kupa. Kora délután az NB II-es MTK a Videotont fogadja. Kövesse a mérkőzést online szöveges tudósításunk és folyamatosan frissülő élőképes cikkünk segítségével!
márc. 21
17:21
A Veszprém nem vállalja az indulást a következő szezonban (Agroinform)
A Veszprém-Barabás KC női kézilabdacsapata a következő szezonban nem tudja vállalni az NB I-es szereplést.
márc. 21
17:27
Muamba felépül és visszatérhet a pályára (Blikk)
Bolton - Jó híreket kapott Fabrice Muamba (23) az őt ápoló orvosoktól: akár a pályára is visszatérhet.
márc. 21
17:39
Az U20-as csapat kikapott a szerbektől (Agroinform)
U20-as válogatottunk Szabadkán játszotta le soros mérkőzését a Regionális Bajnokságban.
márc. 21
17:41
Nem szabad túl magas célokat kitűzni - Király Gábor (Agroinform)
A 86-szoros válogatott portással a Fifa.com készített interjút, melyben szó esett a magyarok vb-szereplési esélyeiről.
márc. 21
17:57
Felipe Massa Ferrarija új vázat kap (Agroinform)
Új vázat kap Felipe Massa Ferrarija a hét végi Forma-1-es Malajziai Nagydíjon.
márc. 21
17:59
Vidics júliusban kezdheti el az edzéseket, már a következő szezonra készül (Agroinform)
A rutinos védőj december elején, a Basel elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen szenvedett súlyos térdsérülést.
márc. 21
18:03
Bolton: jövő hét kedden pótolják a Spurs elleni kupameccset (She)
A Bolton hivatalosan is bejelentette, hogy a hétvégi, Blackburn elleni bajnokija az eredeti terveknek megfelelően, az eredeti időpontban (szombat, 16 óra) kerül megrendezésre. A Wanderers félbeszakadt, Tottenham elleni FA-kupa-mérkőzését jövő hét kedden pótolják.
márc. 21
18:05
Athletic Bilbao: Llorente két évvel meghosszabbította szerződését (She)
Egy helyi rádióadó értesülése szerint Fernando Llorente két évvel meghosszabbította szerződését az Athletic Bilbao labdarúgócsapatával.
márc. 21
18:07
Videó: az orosz szurkolók a lelátóról kívántak jobbulást Muambának (She)
A Rubin Kazany–Lokomotiv Moszkva Orosz Kupa negyeddöntőn (4–0) az orosz szurkolók is együttérzésükről biztosították Muambát és jobbulást kívántak a Bolton középpályásának.
márc. 21
18:09
Felipe Massa Ferrarija új vázat kap (Metropol)
Új vázat kap Felipe Massa Ferrarija a hét végi Forma-1-es Malajziai Nagydíjon. Az olasz istálló azért döntött egy másik "kasztni" mellett, mert a brazil versenyző megmagyarázhatatlanul gyengén szerepelt az időmérő edzésen és csak a nyolcadik sorból, a 16. helyről rajtolhatott, valamint a viadalt is kénytelen volt feladni.
márc. 21
18:09
Jégkorong, ob I: Miskolc-Volán, a döntő 3. meccse élőben az NSO-n! (She)
Az élvonalbeli jégkorongbajnokság döntőjének harmadik mérkőzésén ismét a Miskolci JJSE vendégeként lép pályára a Sapa Fehérvár AV 19. Az egyik fél negyedik győzelméig tartó döntősorozat első mérkőzését idegenben (7–1), a másodikat otthon (12–1) nyerte meg fölényesen a címvédő fehérvári gárda, amely az újabb sikerrel már csak egy lépésre kerülne a bajnoki aranyéremtől. A találkozót a…
márc. 21
18:15
A siófoki Tusorit felmentette az MLSZ fellebbviteli testülete (Agroinform)
A siófoki futballistának januárban függesztette fel a játékjogát a fb, mivel gyanúsított a bundabotrányban.
márc. 21
18:21
Stuttgart: Boulahrouz „emberére talált” az edzésen, kidőlt egy hónapra (She)
Egy hónapig nem léphet pályára Khalid Boulahrouz, a Stuttgart labdarúgócsapatának védője, miután a szerdai edzésen eltölt az egyik nagylábujja.
márc. 21
18:33
Kiüttötte a Rubin a Lokomotiv Moszkvát - videó (Agroinform)
Az orosz kupa negyeddöntőjében a Rubin Kazany hazai pályán 4-0-s győzelmet aratott a Lokomotiv Moszkva felett.
márc. 21
18:35
2017-ig hosszabbított védőjével a Juventus (Agroinform)
A torinói klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy 2017-ig meghosszabbította szerződését Paolo De Ceglie.
márc. 21
18:37
Orvosa szerint Muamba 78 percig halott volt (Agroinform)
Fabrice Muamba kezelőorvosai megrázó részletekkel szolgáltak a középpályás szívmegállásáról.
márc. 21
18:39
Bolton: a csapatorvos szerint Muamba 78 percig „halott” volt (She)
A Bolton labdarúgócsapatának orvosa szerint Fabrice Muamba 78 percig gyakorlatilag halott volt, miután összeesett csapat szombati, Tottenham elleni FA-kupa-mérkőzésén.
márc. 21
18:45
Január 5-én Limában rajtol el a Dakar 2013 (Metropol)
A világ legnagyobb és legnehezebb terepversenye Peru fővárosából rajtol, a Dakar-rali célja pedig 20-án Santiago de Chilében lesz.
márc. 21
19:09
Kétgólos hátrányból fordított a Videoton az MTK otthonában (Agroinform)
A tavaly döntős Videoton 0-2-ről felállva nyert 3-2-re a másodosztályú MTK vendégeként az elődöntő első meccsén.
márc. 21
19:11
Visszatérhet az Estudianteshez a Fradi középpályása (Agroinform)
Argentin sajtóhírek szerint a szezon végén visszatérhet klubjához a Ferencvárosnál kölcsönben lévő Hector Morales.
márc. 21
19:21
Négy között a Szolnok az Eurochallenge Kupában (Metropol)
A Szolnok bravúros győzelmet aratott kedden a lett Ventspils vendégeként a férfi kosárlabda Eurochallenge Kupa két sikerig tartó negyeddöntőjének harmadik, utolsó mérkőzésén, így 2-1-re megnyerte a párharcot, és bejutott a négyes döntőbe.
márc. 21
19:23
A Szolnok is rendezné a Eurochallenge Kupa döntőt (Metropol)
Beadta a férfi kosárlabda Eurochallenge Kupa négyes döntőjének megrendezésére irányuló jelentkezését a szerda esti határidő lejárta előtt a Szolnoki Olaj. A magyarok a debreceni Főnix Csarnokban adnának otthont az április 27-29-én sorra kerülő eseménynek.
márc. 21
19:25
MK: kétgólos hátrányból fordított a Vidi (Metropol)
A bajnoki címvédő, tavaly döntős Videoton kétgólos hátrányból fordítva nyert a másodosztályú MTK vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa elődöntős párharcának szerdai, első mérkőzésén.
márc. 21
19:27
Halmosi szerint otthon legyőzhetik a Fradit (Agroinform)
A Haladás rutinos játékosa, úgy fogalmazott a találkozóval kapcsolatban, hogy a Fradi hazai pályán verhető.
márc. 21
19:33
Francia Kupa: a Montpellier-t is harmadosztályú csapat ejtette ki (She)
Az Olympique Marseille után az élvonal második helyén álló Montpellier-t is egy harmadosztályú csapat, a Gazélec Ajaccio búcsúztatta a labdarúgó Francia Kupa negyeddöntőjében.
márc. 21
19:35
NFL: egy évre eltiltották a Saints Super Bowl-győztes edzőjét (She)
Egy évre eltiltották a tengerentúli amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő New Orleans Saints vezetőedzőjét, Sean Paytont, aki a 2009-es szezonban bajnoki címre vezette együttesét.
márc. 21
19:37
UEFA: közös nyilatkozat az Európai Bizottsággal a pénzügyi fair playről (She)
Közös nyilatkozatban állt ki a pénzügyi fair play mellett az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) és az Európai Bizottság. A dokumentumban, melyet az UEFA részéről Michel Platini elnök, a bizottságtól pedig Joaquín Almunia versenyügyi biztos jegyzett, kifejtik, az európai szövetségnek a labdarúgóklubok gazdálkodására kidolgozott intézkedése mindenben megfelel az EU jogszabályainak.
márc. 21
19:39
Férfi kézi: keretükben három kielivel készülnek a mieink ellen a svédek (She)
Kijelölte 18 tagú keretét az áprilisi olimpiai selejtezőre Staffan Olsson, a svéd férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya. A várakozásoknak megfelelően nincs ott a keretben sérülés miatt Jonas Källman, az Atlético Madrid szélsője, illetve a hamburgi Oscar Carlén sem – ő az olimpiáról is lemondhat egyéves kényszerpihenője miatt – ugyanakkor a legjobbak között így is csupán három, a…
márc. 21
19:41
Orosz Kupa: Dzsudzsákék „bosszút álltak” a bajnoki vereségért a Zeniten (She)
márc. 21
19:43
Videó: a kosaras elkésett esése után a stúdióban is dőltek a nevetéstől (She)
A palánk alatt Will McDonald fejbe dobta a labdával a Fülöp-szigeteki ligában Mick Pinnisit, aki kicsit későn ugyan, de hanyatt vágta magát. A stúdióban mindenesetre jót mulattak a jeleneten.
márc. 21
19:45
Tim Tebow máris továbbállt a New York Jetshez (Agroinform)
Alig egy nappal Peyton Manning érkezése után tovább kellett állnia Tim Tebow-nak.
márc. 21
19:47
Szívroham miatt elhunyt egy futballista Indiában (Agroinform)
Szívroham következtében életét vesztette egy futballista egy alacsonyabb osztályú indiai mérkőzésen.
márc. 21
19:49
Dzsudzsák Balázsék visszavágtak a Zenitnek (Agroinform)
Az Orosz Kupa negyeddöntőjének szerdai találkozóján a Dinamo Moszkva 1-0-s győzelmet aratott a Zenit otthonában.
márc. 21
19:51
Férfi vízilabda ob I: mínusz ötről fordított a Vasas a Szeged ellen (She)
Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság 21. fordulójában a Vasas a Komjádi uszodában 12–9-re legyőzte a Szegedet, így megelőzte riválisát a bajnoki tabellán. A sikernek köszönhetően Földi László együttese gyakorlatilag alapszakasz-győztesnek tekinthető.
márc. 21
19:57
Egy évre eltiltották a Saints edzőjét (Metropol)
márc. 21
20:09
Videó: Dzsudzsák az elsők között ünnepelte a gólszerzőt a kupában (She)
Mint arról beszámoltunk, Dzsudzsák Balázs csapata, a Dinamo Moszkva 1–0-ra győzött a Zenit otthonában a labdarúgó Orosz Kupa negyeddöntőjében, így bejutott az elődöntőbe. Nézze meg a mindent eldöntő gólt videón!
márc. 21
20:11
Női röplabda NB I: döntőben a Vasas, a BSE szépített a Gödöllő ellen (She)
A Magyar Kupát idén már megnyerő Vasas jutott be elsőként a női röplabda NB I döntőjébe, miután 3–0-ra megnyerte a Békéscsaba elleni párharcát. A másik ágon a BSE szépített a Gödöllő ellen, így a Vasasnak még nincs meg az ellenfele.
márc. 21
20:13
Videó: Könyves-dupla után Torghelle-bomba, Vidi-előny a kupában (She)
Mint arról beszámoltunk, az elődöntőkkel folytatódik a Magyar Kupa, az elsőn az NB II-es MTK a Videotont fogadta. A hazai csapat az első félidőben kétgólos előnyhöz jutott, de a tavalyi bajnok megfordította a mérkőzést. Nézze meg a gólokat videón!
márc. 21
20:21
Sidi Péter nyerte a sportlövők Kuvait GP-jét (Agroinform)
A légpuskások 60 lövéses versenyszámát Sidi Péter nyerte szerdán 598 körös teljesítménnyel a sportlövők Kuvait GP-jén.
márc. 21
20:23
A Vasas nyerte a Szeged elleni rangadót (Agroinform)
A Vasas hazai pályán háromgólos győzelmet aratott a Szeged felett a szerdai játéknapjának rangadóján.
márc. 21
20:27
Az MTK az első félidőben meglepte a Videotont (Infostart)
márc. 21
20:39
A Juventus kiejtette a Milant, így 2004 után újra kupadöntőt játszhat - lapszemle (Agroinform)
Kedd este első csapatként a Juventus jutott be a május 20-án megrendezésre kerülő fináléba.