2012. április 1. vasárnap

ápr. 1
18:21
A Debrecen földbe döngölte az Újpestet (Agroinform)
A Debrecen kiütéses, 5-1-es győzelmet aratott a Megyeri úton. A duplázó Coulibaly immár egyedül vezeti a góllövőlistát.
ápr. 1
18:23
A Lipcse legyőzte a Viborgot, de sovány az előnye (Agroinform)
Egygólos előnyt szerzett a német HC Leipzig hazai pályán a dán Viborg ellen a női kézilabda KEK elődöntőjében.
ápr. 1
18:25
Nem számítottam ilyen győzelemre - Kondás Elemér (Agroinform)
A listavezető és a mezőnyben egyedüliként veretlen Debrecen 5-1-es győzelmet aratott Újpesten.
ápr. 1
18:39
Michelisz negyedik a második valenciai futamon (Agroinform)
A Zengő Motorsport másik pilótája, Wéber Gábor a felvezető körben feladta a versenyt.
ápr. 1
18:41
Tíz gól, tömegbunyó és Flyers-győzelem a Pittsburgh elleni rangadón! (Agroinform)
Egy pontra megközelítette közvetlen riválisát a Philadelphia Flyers, miután 6-4-re győzött Pittsburghben.
ápr. 1
18:43
Dzsudzsák nem jutott szóhoz, nélküle nyert rangadót a Dinamo (Agroinform)
A magyar szélső helyén Kokorin végig játszotta a meccset, góljával komoly szerepet játszott csapata győzelmében.
ápr. 1
18:45
Rohamrendőrök a Szusza Ferenc Stadionban (Agroinform)
Zoran Szpisljak bemenekült az öltözőbe, és a hivatalos sajtótájékoztatón sem jelent meg.
ápr. 1
18:48
Négygólos ETO vereség a kézilabda BL-ben (Metropol)
A rémálomszerű második félidő miatt 35-31-re kikapott a Győri Audi ETO KC a román Oltchim Valcea otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén, így nehéz helyzetből várhatja a szombaton, Veszprémben rendezendő visszavágót.
ápr. 1
19:15
A Spurs megtörte rossz szériáját és beérte az Arsenalt (Agroinform)
A Tottenham 3-1-re legyőzte a vendég Swansea-t, Spurs pontszámban beérte a harmadik Arsenalt a tabellán.
ápr. 1
19:17
Nem bírt a Vitesse-szel, és átadta az Ajaxnak az első helyet az AZ (Agroinform)
Csak 2-2-es döntetlent ért el a Vitesse otthonában a forduló előtt listavezető Alkmaar az Eredivisie 28. fordulójában.
ápr. 1
19:33
A Schalke egy pontra volt jó a Hoffenheim vendégeként (Agroinform)
A Hoffenheim és a Schalke 1-1-et játszott egymással, a Királykékek nem tudták magukról leszakítani a 'Gladbach-ot.
ápr. 1
19:51
A négy gól ledolgozható, nálam 6-7 jelenti a határt - Karl Erik Böhn (Agroinform)
A rémálomszerű második félidő miatt 35-31-re kikapott a Győri a román Valcea otthonában az elődöntő első mérkőzésén.
ápr. 1
20:09
A városi derbin is csak kicsit javított rossz sorozatán a Valencia (Agroinform)
Három egymás utáni vereséget követően a Levantétól legalább nem kaptak ki a Denevérek, de csak döntetlent értek el.
ápr. 1
20:11
A Honvéd a Videoton otthonában nem tudta kihúzni 0-0-val (Agroinform)
Óriási nyomás alatt játszott Fehérváron a Honvéd, amely az utolsó pillanatokban szerezett Torghelle-góllal kapott ki.
ápr. 1
20:27
Itt a bizonyíték, hogy nem vagyunk hullámvölgyben - Kondás Elemér (Agroinform)
Kondás nehezebb mérkőzésre számított Újpesten, de ezzel a győzelemmel rácáfoltak a kétkedőkre.
ápr. 1
20:36
A hajrában nyert a Videoton (Metropol)
A Videoton Torghelle Sándor 91. percben szerzett góljával nyert a vendég Honvéd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.
ápr. 1
20:45
Győzni jöttünk, a gólkülönbség csak hab a tortán - Bódi Ádám (Agroinform)
Bódi szerint nem számítottak arra, hogy ekkora különbséggel nyerni, de már a Siófok elleni mérkőzésre koncentrálnak.
ápr. 1
20:47
Bajnok az Olympiakosz, Rudolf góljával győzött a Panathinaikosz (Agroinform)
Az Olympiakosz Megyeri Balázzsal a kapuban 1-0-ra győzött a Panetolikosz ellen, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert.
ápr. 1
21:03
Risztov magyar csúccsal világranglista-vezetővé lépett elő (Agroinform)
Risztov Éva magyar rekorddal nyert 1500 m gyorson, ráadásul a világranglistán is az élre ugrott.
ápr. 1
21:05
Sajnálom, hogy nem kaptunk három pontot a teljesítményünkért - Supka Attila (Agroinform)
A Honvéd edzője szerint egy pontot megérdemeltek volna Fehérváron, a Vidi mestere elégedett csapata küzdőszellemével.
ápr. 1
21:21
Hirvonen magabiztosan nyert Portugáliában, vezeti a pontversenyt (Agroinform)
A finn Mikko Hirvonen nyerte a rali-vb portugáliai futamát, a vb negyedik versenyét, és a pontverseny élére került.
ápr. 1
21:39
Czvitkovics csapata örülhet a Juhászék elleni döntetlennek (Agroinform)
A Kortrijk egy pontot szerzett az Anderlecht elleni 1-1-es döntetlennel a felsőházi rájátszás 1. fordulójában.
ápr. 1
21:41
Sidi Péter remekelt a légfegyveres ob-n (Agroinform)
Sidi Péter kiváló, 701,1 körös eredménnyel nyerte meg a férfi puskások versenyét a légfegyveres országos bajnokságon.
ápr. 1
21:57
Egy volt játékvezető fogja segíteni Détári Lajos munkáját (Agroinform)
Az FTC szakmai igazgatója a Sport TV műsorában bejelentette, hogy egy volt játékvezető is tagja lesz stábjának.
ápr. 1
22:15
Djokovics legyőzte Murrayt, megvédte címét Miamiban (Agroinform)
A világelső a fináléban a brit Andy Murrayt győzte le két szettben, 2:18 óra alatt.
ápr. 1
22:33
Pazar Németh-fejes hozta a győzelmet a Waalwijknak - videó (Agroinform)
Németh Krisztián góljával nyert vasárnap a Waalwijk Horváth Gábor együttese, a Den Haag ellen a holland bajnokságban.
ápr. 1
22:39
A mennyből a pokol szélére jutott az ETO (Infostart)
A rémálomszerű második félidő miatt 35-31-re kikapott a Győri Audi ETO KC a román Oltchim Valcea otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén, így nehéz helyzetből várhatja a szombaton, Veszprémben rendezendő visszavágót. Az első tíz percben együtt haladt a két együttes, majd a feljavuló védekezésnek köszönhetően elléptek a vendégek, és 17-13-as vezetéssel mehettek…
ápr. 1
22:41
Magyar úszónő került a világranglista élére Debrecenben (Infostart)
Risztov Éva és Molnár Ákos volt a főszereplő a 114. országos úszóbajnokság befejező napján: előbbi magyar rekorddal nyert 1500 m gyorson, ráadásul a világranglistán is az élre ugrott, míg utóbbi 200 m mellen teljesítette a londoni olimpiai részvételhez szükséges A szintet.
ápr. 1
22:51
Hontiék nyerték az Euroligát (Agroinform)
Honti Kata együttese, a spanyol Valencia az isztambuli döntőben 13 ponttal legyőzte a szintén spanyol Rivas Ecopolist.
ápr. 1
22:53
Nagyszerű rangadót nyert, és közelebb került a Milanhoz a Juventus (Agroinform)
Ezúttal a taktikai harc is izgalmasra sikerült Torinóban, de az első gól után lett igazán nagy meccs a Juve-Napoli.
ápr. 1
22:55
Cissé góljaival győzött a Newcastle - videó (Agroinform)
Papiss Cissé két góljával a Newcastle 2-0-ra legyőzte a vendég Liverpoolt.
ápr. 1
22:57
Újpesten tüntettek a csapat ellen (Infostart)
A listavezető és a mezőnyben egyedüliként veretlen Debrecen 5-1-es győzelmet aratott Újpesten a labdarúgó NB I 22. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén. A hajdúságiaknál Coulibaly kétszer is eredményes volt, ezzel a góllövőlista élére ugrott.
ápr. 1
22:59
Volt játékosa góljával kapott ki a Honvéd a Videotontól (Infostart)
A Videoton Torghelle Sándor 91. percben szerzett góljával nyert a vendég Honvéd ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójában.
ápr. 1
23:09
Rudolf első gólját lőtte a Panathinaikoszban - videó (Agroinform)
A Panathinaikosz Rudolf Gergely góljával nyert az Arisz ellen a görög-labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában.
ápr. 1
23:15
Meghalt Amerika leghíresebb olasz futballistája (Infostart)
Két nappal azt követően, hogy szívinfarktussal kórházba szállították, 65 éves korában egy floridai kórházban elhunyt Giorgio Chinaglia, a hetvenes évek világhírű csapata, a New York Cosmos középcsatára. A kilencvenes években Chinaglia többször járt Magyarországon a Dicobe cég megbízásából, a Ferencváros megvételéről tárgyalni.
ápr. 1
23:33
Újabb rangadót nyert a Juventus (Infostart)
A Juventus 3-0-ra nyert a Napoli ellen az olasz bajnokság 30. fordulójának záró mérkőzésén. A gólokat Bonucci, Vidal és Quagliarella szerezte.
ápr. 1
23:45
Kiütéssel nyert a Sociedad, döntetlen Villarrealban (Agroinform)
A Real Sociedad 4-0-ra győzött Rayo Vallecano ellen, a Villarreal gól nélküli döntetlent játszott a vendég Espanyollal.