NS: Eb-tudósítónk ott is járt, ahol nem kellett volna - szerda (She)
Hewitt szettet sem nyert a Queen's Clubban (Agroinform)
Már az első fordulóban kiesett a 625.300 euró összdíjazású londoni füvespályás férfi tenisztornán Lleyton Hewitt.
jún. 13
0:27
Euro 2012: Képesek vagyunk legyőzni a cseheket - Smuda (She)
A labdarúgó Európa-bajnokság A-csoportjában a társházigazda Lengyelország döntetlent játszott Oroszországgal. A hazaiak szövetségi kapitánya, Franciszek Smuda szerint az utolsó csoportmeccsen képesek lesznek legyőzni Csehországot, és így bejutni a negyeddöntőbe.
jún. 13
0:39
Czink továbbjutott, Babos sötétedés miatt szerdán fejezi be a meccsét (Agroinform)
Czink Melinda három játszmában nyert Anna Tatisvili ellen a birminghami füvespályás női tenisztorna első fordulójában.
jún. 13
1:03
Tenisz: az első kiemelt Görges máris búcsúzott Bad Gasteinben (She)
A Bad Gasteinben zajló női tenisztorna 1. fordulójában máris búcsúzott az első helyen kiemelt német Julia Görges, akit a holland Richel Hogenkamp győzött le szetthátrányból fordítva.
jún. 13
7:03
NBA: Durant 36 pontjával előnyben a Thunder a nagydöntőben (She)
Az Oklahoma City Thunder nyerte meg az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság nagydöntőjének első mérkőzését. A 36 pontig jutó Kevin Durant vezette Thunder 11 ponttal, 105–94-re győzte le a Keleti főcsoport legjobbját, a Miami Heatet.
jún. 13
7:05
Sznúker: felfüggesztett eltiltás a kínaiakat lecsalózó Allennek (She)
Három hónapos, fél évre felfüggesztett eltiltást kapott Mark Allen sznúkerjátékos, aki az idei világbajnokság első fordulója után csalónak nevezte kínai legyőzőjét.
jún. 13
7:06
A megfelelő alap megvan (Behaviour)
Mocsai Lajos, a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya elégedett volt a Norvégia elleni világbajnoki selejtező párarc első felvonásán 27-21-es győzelmet aratott együttes teljesítményével. A szakember ugyanakkor a Népszavának adott interjúban figyelmeztetett: még nem szabad megnyugodni.
jún. 13
7:08
NHL: LA Királyság (Behaviour)
Ami nem sikerült minden idők legkiválóbb (észak-amerikai) jégkorongozójának, Wayne Gretzkynek sem, az összejött Dustin Brownak, Anze Kopitarnak és Jonathan Quicknek: utóbbi trió győzelemre vezette a Los Angeles Kings együttesét az észak-amerikai profi ligában!
jún. 13
7:15
Duranték leiskolázták Jameséket (Agroinform)
A nagydöntő első mérkőzését a Thunder Kevin Durant és Russel Westbrook vezérletével 105-94-re nyerte meg.
jún. 13
7:21
Skócia: riválisai a harmadosztályba száműzhetik a Rangerst (She)
A skót harmadosztályba száműzhetik a csődeljárás alá vont Rangerst, amely fennállása során 54-szer nyerte meg a skót bajnokságot. A 21.5 millió fontos adóhátralékkal küszködő klub sorsáról a Premier League másik 11 egyesülete dönt: a következő hetekben szavaznak arról, hogy az 1872-ben alapított Rangers újjáalakult vállalkozásként is maradhat-e az élvonalban.
jún. 13
7:39
Vb 2014: már csak Mexikó és Jamaica hibátlan a zónájában (She)
Két fordulót követően csak Panama és Mexikó százszázalékos a 2014-es labdarúgó-világbajnokság észak- és közép-amerikai, illetve karibi zónájának selejtezőjében. Az Egyesült Államok és Jamaica idegenben, Kanada hazai pályán játszott döntetlent a 2. fordulóban.
jún. 13
7:42
Rosicky megsérült (Metropol)
Sérülés miatt kellett a cseh-görög labdarúgó-mérkőzés félidejében lecserélni Tomás Rosickyt, a csehek csapatkapitányát az Európa-bajnokságon.
jún. 13
7:57
Vb 2014: már csak Mexikó és Panama hibátlan a zónájában (She)
jún. 13
7:59
Női kosár: az „új Pécs” az Adria-ligában, a régi az Európa-kupában indulna (She)
Szerencsés helyzetben két, nemzetközi porondon szereplő női kosárcsapata is lehet Pécsnek. A város támogatását élvező PTE-PEAC az Adria-ligába nevezett, míg a bajnoki harmadik Pécs 2010 elvileg az Európa-kupában állhat rajthoz.
jún. 13
8:15
Kosárlabda: Szlovákiába szerződött a BSE hátvédje (She)
A szlovák élvonalbeli SBK Samorín csapatában folytatja pályafutását Szondy Dóra.
jún. 13
8:18
Királyok kupája (Metropol)
Kedd hajnalban 6-1-re győzött az észak-amerikai profi jégkorongliga, az NHL döntőjének hatodik mérkőzésén a Los Angeles Kings a New Jersey Devils ellen, és ezzel megnyerte a négy nyertes meccsig tartó párharcot.
jún. 13
8:20
Londonra hangolnak (Metropol)
Az olimpiára készülő Kemény-csapatnál jártunk. Sokan sérüléssel bajlódnak, a csapatkijelöléshez még sok mérkőzés van hátra.
jún. 13
8:33
Euro 2012: Győznünk kellett volna - Alan Dzagojev (She)
A labdarúgó Európa-bajnokságon szereplő orosz válogatott támadója, Alan Dzagojev szerint tegnap nagy esélyt szalasztottak el Lengyelország ellen, hiszen egy győzelemmel már a továbbjutást is biztosíthatták volna. Az 1–1-es döntetlen után viszont sorsdöntő meccs vár az orosz válogatottra Görögország ellen.
jún. 13
8:45
A harmadosztályba sorolhatják vissza az 54-szeres skót bajnokot (Agroinform)
Csődeljárás alá vonták a Glasgow Rangerst, vagy újjáalakul vagy visszasorolják.
jún. 13
8:47
Rosicky megsérült, de számítanak rá a lengyelek ellen (Agroinform)
Sérülés miatt kellett a cseh-görög labdarúgó-mérkőzés félidejében lecserélni Tomás Rosickyt.
jún. 13
8:51
Kosárlabda: másodszor lett török bajnok a Besiktas (She)
Az EuroChallenge-sorozat és a Török Kupa után a bajnoki címet is megnyerte a Besiktas.
jún. 13
8:53
Ökölvívás: vonakodik az Universum, veszélyben Balzsay meccse? (She)
Egyelőre nem született meg a hivatalos megállapodás a Balzsay Károly–Brian Magee nagyközépsúlyú WBA-világbajnoki profi ökölvívó-címmérkőzésről, amelyet július 7-én kellene megrendezni Koppenhágában. Balzsay klubja, az Universum Box Promotion ugyanis még nem írta alá a szerződést Mogens Palle-lel, Magee promóterével.
jún. 13
9:09
Videó: Varsó háborús övezetté vált - utcai ökölcsaták (She)
A tegnapi Lengyelország-Oroszország (1–1) Eb-mérkőzés előtt Varsó szinte háborús övezetté vált, a város több pontján verekedés tört ki a két ország szurkolói között. A hazai futballhuligánok többször is megtámadták a vendégszurkolókat, a lengyel rendőrség is csak nehezen tudta megfékezni a feldühödött fanatikusokat. Tekintse meg az összetűzésekről készült videós összefoglalót!
jún. 13
9:21
Holebasz átka - meccselemzés, Görögország-Csehország (Agroinform)
A balhátvéd Holebasz hibáin elment a görögök továbbjutási esélye, a cseheknél Hübschmann volt a nyerő ember.
jún. 13
9:23
Tomboló erőszak Varsóban, több mint 100 letartóztatott - fotók (Agroinform)
A lengyel-orosz szurkolói összecsapások miatt Varsó néhány utcája háborús övezetté változott.
jún. 13
9:25
Cristiano Ronaldóék az Európát sokkoló Dánia ellen javíthatnak (Agroinform)
A B csoport második fordulójának első mérkőzésén a hatalmas meglepetést okozó Dánia Portugáliával találkozik.
jún. 13
9:27
Újpest: Lipták ingyen távozhat; Győrbe, Diósgyőrbe és Oroszországba is hívják (She)
Ahogy arról tegnap már beszámoltunk, Lipták Zoltánt szerződtetné a lengyel bajnok Slask Wroclaw. A védőnek azonban több ajánlata is van.
jún. 13
9:29
Kína: ítéletek bundaügyben - tíz és fél év a volt elnököknek (She)
A kínai futballt 2009-ben elérő korrupciós és bundabotrányok vádlottjai közül szerdán nyolcan kaptak börtönbüntetést első fokon, közülük két vezető több mint tíz évre szólót. A hat hónapon át tartó bírósági tárgyalások során eddig 56 magas szintű sportvezetőt, játékost, bírót és szakosztályi, egyesületi vezetőt ítéltek különböző időtartamú szabadságvesztésre.
jún. 13
9:31
Edzősors: a DVTK mellett kuvaiti csapat is hívja Sisa Tibort (She)
A Nemzeti Sport Online elsőként számolt be arról, hogy Sisa Tibor lehet a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK új vezetőedzője, azonban a szakember külföldről is kapott ajánlatot. A hírek szerint a Diósgyőr mellett egy kuvaiti csapat lehet a titokzatos külföldi érdeklődő.
jún. 13
9:45
jún. 13
9:47
Euro 2012: angol szurkolók egy bárban felejtették keresszékes társukat (She)
Egy kijevi étteremben felejtették mulatozásuk után kerekesszékes társukat az ukrán-lengyel rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság harkivi mérkőzésére tartó angol szurkolók, ám a drukkert egy ukrán futballrajongó – saját költségén – még idejében eljuttatta a meccs helyszínére.
jún. 13
9:48
Felújították a legendás Lillafüred cirkálót (Metropol)
Az európai színvonalú magyar hajógyártás kiemelkedő alkotását még 1949-ben építették a Balatonfüredi Hajógyárban.
jún. 13
10:03
F1: a Mercedesnél most Schumi autója a legfontosabb (She)
A Formula–1-es Mercedes-istálló számára a következő napokban, hetekben az a legfontosabb feladat, hogy Michael Schumacher számára is biztosítsa autója teljes megbízhatóságát – jelentette ki Ross Brawn csapatfőnök, miután a 43 éves pilóta az első hét versenyen csupán két pontot szerzett – 86-tal kevesebbet, mint a vb-éllovas Lewis Hamilton, és 65-tel kevesebbet, mint csapattársa, Nico Rosberg.
jún. 13
10:15
Vérszemet kaptak a lengyelek, higgadtak az oroszok (Agroinform)
Kedd este az A-csoport rangadóján a házigazda Lengyelország 1-1-es döntetlent ért Oroszország ellen.
jún. 13
10:21
Evezés: két magyar érem a szlovéniai ifjúsági Eb-n (She)
Egy-egy ezüst- és bronzérmet szereztek a magyarok a szlovéniai Bledben rendezett ifjúsági evezős Európa-bajnokságon.
jún. 13
10:24
Az Oklahoma nyerte a NBA-döntő nyitányát (Metropol)
Az Oklahoma City Thunder nyerte meg az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének nyitányát, miután hazai pályán 105-94-re legyőzte a Miami Heatet.
jún. 13
10:33
Az angolok úgy berúgtak, hogy elhagyták tolókocsis haverjukat (Agroinform)
Egy kijevi étteremben felejtették mulatozásuk után kerekesszékes társukat a harkivi mérkőzésére tartó angol szurkolók.
jún. 13
10:39
Videó: Durant és csapata nyerte meg a nagydöntő első mérkőzését (She)
Az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) mára virradóra rendezték meg a nagydöntő első mérkőzését, amit a hazai pályán küzdő Oklahoma City Thunder nyert meg 105–94-re a Miami Heat ellen.Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
jún. 13
10:41
Euro 2012: Anglia még kicsit az én csapatom is - Capello (She)
Fabio Capello nem tudja semleges szemmel figyelni az angol válogatott Európa-bajnoki szereplését, a Franciaország elleni csoportmérkőzésen is elérzékenyült. A szövetségi kapitányi tisztségről februárban lemondó olasz szakembernek hiányzik a kispad és a kihívás.
jún. 13
10:51
Így őrjöng 100 ezer ember egy egyenlítő gól után - videó (Agroinform)
jún. 13
10:57
Légiósok: a belga sajtó szerint valószínűleg megegyezik Juhászról a Dnipro (She)
A belga sajtó egyre valószínűbbnek tartja, hogy Juhász Roland átigazolásáról hamarosan megegyezik a bajnok Anderlecht és az ukrán Dnipro Dnipropetrovszk.
jún. 13
11:09
Sevcsenko összetörte kocsiját a svéd meccs után - videó (Agroinform)
A 35 éves támadó és várandós felesége is sértetlenül megúszta az incidenst.
jún. 13
11:11
Csütörtökön repül Oslóba a Mocsai-csapat (Agroinform)
Napi több edzéssel készül a magyar válogatott a norvégok elleni világbajnoki selejtező szombati visszavágójára.
jún. 13
11:27
Eltiltották a világranglista 12. helyezettjét mert csalózott (Agroinform)
Három hónapos, fél évre felfüggesztett eltiltást kapott Mark Allen snookerjátékos.
jún. 13
11:33
Euro 2012: Jiráceké az Eb-k negyedik leggyorsabb gólja (She)
Az Európa-bajnokságok történetének negyedik leggyorsabb gólját szerezte a cseh Petr Jirácek, aki a harmadik percben vette be a görögök kapuját a lengyel-ukrán közös rendezésű kontinenstorna keddi játéknapján.
jún. 13
11:45
Jiraceké az Eb-k negyedik leggyorsabb gólja - videó (Agroinform)
A Wolfsburg középpályása 2:15 percnél lőtt gólt Halkiasz kapusnak, de ez sem volt elég a dobogóra.
jún. 13
11:51
Edzősors: itthonról és Belgiumból is hívják Mészáros Ferencet (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő PMFC korábbi vezetőedzőjének, Mészáros Ferencnek napokon belül eldőlhet a sorsa: a szakembert a hazai megkeresés mellett Belgiumból is hívják játékosmegfigyelőnek.
jún. 13
11:54
Magyar rendbontót is előállítottak a varsói balhéban (Metropol)
Egy magyar állampolgárt is előállítottak a lengyel-ukrán rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság A csoportjának varsói orosz-lengyel mérkőzése előtt és alatt lezajlott szurkolói összecsapások után.
jún. 13
12:03
Félig arany - félig ezüstérem (Agroinform)
Az olimpiák hőskora néha szürreális történetekkel szolgál - erre példa a '32-es olimpia női magasugró versenye is.