Torinó – A Juventus brazil válogatott hátvédje, Dani Alves (33) tiszta vizet öntött a pohárba, s elmondta, miért hagyta el nyáron a Barcelona csapatát.
München — Világsztárok gólpárbajára van kilátás a labdarúgó-Bajnokok Ligája német–spanyol párharcában, amelyen ma a Bayern München fogadja a címvédő Real Madridot. A két együttes több évtizedes küzdelmében a Bayern áll jobban: 11 győzelem, 2 döntetlen, 9 vereség a mérlege a királyi gárda ellen.
Még csak a negyeddöntős program nyitányánál tartunk a labdarúgó Bajnokok Ligájában, de ma máris gigászok feszülnek egymásnak. Legalábbis Torinóban, ahol a Juventus a Barcelonát fogadja, ugyanakkor a Dortmund–Monaco párharc is felértékelődött.
Barcelona – Sosem gondolná, de úgy néz ki, hogy a népszerű brit bűvésznek, Dynamonak (azaz: Steven Frayne) köszönheti a Barcelona a továbbjutást a Bajnokok Ligájában.
A közös pályázatukat hétfőn bejelentő amerikai kandidálók azt kérik a FIFA-tól, hogy a tervezett 2020-as időpont helyett már 2018 júniusában döntsön a 2026-os vb helyszínéről.
Krasznodar – Futótűzként terjednek az interneten a meztelen fotók az orosz focibajnokságban szereplő FK Krasznodar játékosának, Pavel Mamajev (28) feleségéről.
Madrid – Cristiano Ronaldo egy hónapja, illetve több mint 300 perce képtelen gólt szerezni a Real Madridban, ami a futballidény érdemi részében több mint aggasztó a királyi gárda hívei számára.
Paks — Tovább folytatódik a „bíróbalhé” a Ferencváros és a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) között. Az NB I 26. fordulójában a Paks elleni mai idegenbeli mérkőzést ugyanis annak ellenére Kassai Viktor (41) vezeti, hogy az FTC Zrt. vezérigazgatója, Orosz Pál (49) írásban kérte az MLSZ-t, a korábban például Bajnokok Ligája-döntőn közreműködő spori n
— Az amerikai Bellator rendezvénysorozat Firenze, Torino, Belfast és London után április 14-én a Papp László Sportarénába látogat, az eseményt az RTL Spike 15-én adja felvételről.
– Csányi Sándor (64) szerint a magyar labdarúgó-válogatottnak reálisan már nem igazán van esélye arra, hogy kijusson a jövő évi világbajnokságra, azonban bízik benne, hogy Bernd Storck irányításával néhány éven belül nagyon erős lesz a nemzeti csapat, mely hazai pályán sikereket érhet el a 2020-as kontinensviadalon.
A divízió I/A világbajnokságra készülő magyar férfi jégkorong-válogatott kedden felkészülési mérkőzésen 2-1-es vereséget szenvedett az A-csoportos szlovén együttestől Celjében.
A Honvéd kórházban ápolják Törőcsik Andrást, akinek napokon át súlyos gyomorpanaszai voltak. Az egykori kiváló labdarúgó túl van a nehezén, már látogatókat is fogadott.