2017. április 8. szombat

ápr. 8
15:53
F1: Lauda 10 eurót bukott Hamilton sikere miatt (She)
A Formula–1-es Kínai Nagydíj időmérőjét követően Niki Lauda, a Mercedes csapat elnöke bevallotta: olyan biztos volt Sebastian Vettel sikerében, hogy fogadást ajánlott a csapatvezető Toto Wolffnak, hogy a ferraris szerzi meg az első rajtkockát. Hamilton „különleges köreinek” egyikével megrövidítette főnökét tíz euróval.
ápr. 8
16:00
Továbbra is szárnyal a Tottenham (m4sport.hu)
A Spurs zsinórban hatodik győzelmét aratta a Premier League-ben.
ápr. 8
16:02
A McLaren nem veti be új hátsó szárnyát (m4sport.hu)
Bahreinben ismét tesznek egy próbát.
ápr. 8
16:09
Kép: csoda, hogy ezen a pályán nem rendeztek meccset? (She)
Eredetileg szerdán rendezték volna Ukrajnában a Sahtar Doneck és az FK Poltava kupamérkőzésének első felvonását. A negyeddöntőt azonban nem játszották le – a képek alapján teljesen érthető okokból. A Poltava pályájának talaja ugyanis finoman szólva is hagyott kívánnivalót maga után. Amint a vendégek meglátták a helyszínt, azonnal jelezték, ilyen pályán nem hajlandóak futballozni. Az ezt követő…
ápr. 8
16:11
Futsal Eb-sel.: győzelemmel kezdett a magyar válogatott (She)
A magyar futsalválogatott 4–3-ra legyőzte Albániát az Azerbajdzsánban megrendezett Eb-selejtező-torna 1. fordulójában.
ápr. 8
16:12
Győzelemmel kezdte a bakui Eb-selejtezőt a futsalválogatott (m4sport.hu)
Dróth Zoltánék nagy csatában verték Albániát.
ápr. 8
16:18
Kemény edzőmeccseket játszottak Märcz Tamás fiai (m4sport.hu)
Véget ért a férfi pólóválogatott miniösszetartása.
ápr. 8
16:21
Button a triatlon szerelmese lett és egyre jobb formában van (Blikk)
Kalifornia — Nem unatkozik Forma–1 nélkül Jenson Button (37). A visszavonult korábbi világbajnok pilóta hobbijának él és versenyszerűen triatlonozik. A képek szerint jobb formában van, mint aktív F1-es korában.
ápr. 8
16:24
„Kapzsi fráter!” – Vettel több bizalmat várt a rá fogadó Laudától… (m4sport.hu)
Az időmérőn még erősebbnek érzi a Mercedest Sebastian Vettel, de vasárnap ismét megtréfálná őket.
ápr. 8
16:27
La Liga: Real Madrid–Atlético Madrid élőben az NSO-n! (She)
A Real és az Atlético vívja a nap nagy rangadóját: kövesse a madridi derbit onlive, szöveges közvetítésünk segítségével!
ápr. 8
16:39
Magyar derbi Szlovákiában (Blikk)
Dunaszerdahely — Parádés menetelés csúcsosodhat ki ma (M4, 15.30) a szlovák labdarúgó-bajnokságban, ahol az év meccsét játssza a dunaszerdahelyi DAC és a pozsonyi Slovan, magyar főszereplőkkel. Előbbi gárdát az ősz közepén vette át László Csaba (53), akivel a kiesés ellen küzdő keret szárnyalni kezdett, legutóbbi tizenegy tétmeccsén 6 győzelmet és
ápr. 8
16:42
Rohamrendőrök ürítették ki a Slovan-szektort (m4sport.hu)
Szurkolói balhé miatt állt a játék a DAC-Slovanon, az összes vendégdrukkert kivezették a rohamrendőrök a stadionból.
ápr. 8
16:48
Mit nézett annyira Vettel a Mercedesen? (m4sport.hu)
Sebastian Vettel igazi kémmé vált az utóbbi két időmérőn – de mi keltette fel annyira az érdeklődését?
ápr. 8
17:03
Súlyemelő Eb: Magát Krisztina három bronzérmet szerzett! (She)
A nevezések alapján a súlyemelő-dobogóra három és fél év szünet után visszatérő Magát Krisztinának volt legnagyobb esélye az éremszerzésre a spliti Európa-bajnokságon, és remek versenyzéssel maximálisan kihasználta a lehetőséget.
ápr. 8
17:06
Kiderült, mit rendezne olimpia helyett Budapest (Ripost)
A kormánybiztos már találkozott is a nemzetközi szövetség vezetőjével. Európai helyszín jó eséllyel pályázna a rendezésre.
ápr. 8
17:15
Újabb bajnok jelölt a Forma-1-ben: Vettel nyeri a vébét? (Blikk)
Sanghaj — Sebastian Vettel (29) a 2017-es Forma–1-es sorozat húsz futama közül tizenegyen legyőzi Lewis Hamiltont (32)!
ápr. 8
17:17
Hiába az első kudarc, Orbánék újra beleállnak az olimpiába (Blikk)
– Nem adja fel a kormány, ismét megpályázná az olimpia rendezés jogát.
ápr. 8
17:21
Videó: CR már bent látta, a védő óriásit mentett! (She)
A spanyol bajnokság 31. fordulójának rangadója egyértelműen a Real Madrid–Atlético Madrid mérkőzés. Az első játékrész legnagyobb helyzete Cristiano Ronaldo előtt adódott, aki egy remek passz után lőhetett kapura, Sztefan Szavics azonban az utolsó pillanatban megmentette az Atléticót a góltól. Videó!
ápr. 8
17:24
Bikinire cserélte az úszódresszt Kapás Boglárka (m4sport.hu)
Az olimpiai és világbajnoki bronzérmes, ötszörös Európa-bajnok úszó strandolással zárta a thaiföldi edzőtábort.
ápr. 8
17:36
Mourinho nem venné el a pénzt a fiataloktól (m4sport.hu)
A portugál szakember szerint el kell fogadni, hogy most már a labdarúgók karrierjük elején gazdagokká válnak.
ápr. 8
17:38
Magát Krisztina bronzérmes a súlyemelő Eb-n (m4sport.hu)
A magyar sportoló kétéves doppingeltiltását követően először szerepelt kontinenstornán.
ápr. 8
17:39
Labdarúgás: ijedtség után infúziókúrán Törőcsik András (She)
Volt néhány napnyi ijedtség, de szerencsére Törőcsik András már jobban van – tudta meg a Nemzeti Sport a korábbi 45-szörös válogatott labdarúgó családjától.
ápr. 8
17:41
Bundesliga: Gulácsiék drámai hajrában, emberhátrányban nyertek (She)
Az RB Leipzig drámai hajrában gyűjtötte be a három pontot, míg a Hoffenheim kikapott a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 28. fordulójában.
ápr. 8
17:42
Felépítik a budapesti olimpiára tervezett helyszíneket (m4sport.hu)
Fürjes Balázs szerint a magyar főváros később is pályázni fog.
ápr. 8
17:44
Wolff: A nehéz tél hátráltatja a Mercedest (m4sport.hu)
A zavaros felkészülési időszak rányomta bélyegét az előszezonra.
ápr. 8
17:45
Eb-érmeket nyert a doppingvétség után visszatérő magyar (Infostart)
Bronzérmet nyert Magát Krisztina összetettben, illetve szakításban és lökésben is a nők plusz 90 kilogrammos súlycsoportjában, a spliti súlyemelő Európa-bajnokság szombati versenynapján.
ápr. 8
17:46
Nem hozott döntést az olasz kiesési rangadó (m4sport.hu)
A Pescara hat, az Empoli tíz meccs óta nyeretlen.
ápr. 8
17:48
Székekkel dobálták a rendőröket, félbeszakadt a focimeccs (Ripost)
A pozsonyi szurkolók balhéztak Dunaszerdahelyen, már az első félidőben kivezették őket a stadionból a rohamrendőrök.
ápr. 8
17:48
Magyar bronz az U21-es tekvondó Eb-n (m4sport.hu)
Füredi Rebeka a 67 kilósok között lett harmadik.
ápr. 8
17:50
Pole-királyok: Hamilton hamarosan utolérheti Sennát és Schumachert (m4sport.hu)
Sokat jelent számára, hogy karnyújtásnyira van a rekordtól
ápr. 8
17:54
Alonso megegyezett a McLarennel: egyelőre nem tárgyal más csapatokkal (m4sport.hu)
Zak Brown elárulta, nyárig ők sem kezdeményeznek egyeztetéseket a szerződéshosszabbításról
ápr. 8
17:57
Szlovákia: gyönyörű élőképpel szólt a Nélküled – videó (She)
A DAC–Slovan Bratislava szlovák bajnoki labdarúgó-mérkőzés előtt természetesen ismét elhangzott a Nélküled, melyet gyönyörű élőképpel tettek emlékezetessé a szurkolók.
ápr. 8
17:59
NB I: Videoton–Vasas élőben az NSO-n! (She)
Videoton–Vasas találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 8
18:00
Az elképesztő hangulatot győzelemmel hálálta meg a DAC (m4sport.hu)
Mindkét együttesben pályára lépett magyar játékos.
ápr. 8
18:01
NB I: MTK–Mezőkövesd élőben az NSO-n! (She)
MTK Budapest–Mezőkövesd találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 8
18:03
NB I: Újpest–Paks élőben az NSO-n! (She)
Újpest–Paks találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 8
18:05
Olimpia: „Budapest mindenképp pályázni fog még” (She)
A tervezett sportberuházásokat megvalósítják és Budapest újra pályázni fog olimpiarendezésre – jelentette ki Fürjes Balázs az olimpiai sportágakkal, hírekkel foglalkozó insidethegames portálnak nyilatkozva.
ápr. 8
18:06
Súlyemelő Eb: Magát Krisztina három bronzérmet szerzett (Azenpenzem)
Bronzérmet nyert Magát Krisztina összetettben, illetve szakításban és lökésben is a nők plusz 90 kilogrammos súlycsoportjában a spliti súlyemelő Európa-bajnokság szombati versenynapján. A viadal honlapja szerint a kétéves doppingeltiltását követően kontinnenstornán először szereplő 28 éves Magát 234 kilós teljesítménnyel végzett a harmadik helyen
ápr. 8
18:06
Hajrágóllal győzték le a Leverkusent Gulácsiék (m4sport.hu)
Szalai Ádám csapata kikapott, a magyar válogatott a cserepadról szemlélte a történéseket.
ápr. 8
18:09
Drámai győzelem: megszakadt a Slovan Bratislava veretlensége (Blikk)
Dunaszerdahely – Fantasztikus hangulatban rendezték meg a szlovák labdarúgó-élvonal, a Fortuna Liga 26. fordulójának rangadóját, a DAC-Slovan találkozót (1-0), amely a két gárda 50. csörtéje volt, de először csaptak össze a mégcsak félig felújított, de már átadott DAC-Arénában. 7139 néző volt ott a lelátókon.
ápr. 8
18:15
NB I: Debrecen–Gyirmót élőben az NSO-n! (She)
Debrecen–Gyirmót találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 8
18:15
Budapest újra pályázhat az olimpiára (Infostart)
A tervezett sportberuházásokat megvalósítják és Budapest újra pályázni fog olimpiarendezésre - jelentette ki Fürjes Balázs az olimpiai sportágakkal, hírekkel foglalkozó insidethegames portálnak nyilatkozva.
ápr. 8
18:17
NB I: Haladás–Bp. Honvéd élőben az NSO-n! (She)
Haladás–Bp. Honvéd találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 8
18:19
PL: hengerelt a Man. City; Klopp kitűnően nyúlt bele a meccsbe (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 32. fordulójának szombati játéknapján a dobogóért küzdő Manchester City és Liverpool is nyerni tudott: előbbi hazai pályán intézte el a Hull Cityt 3–1-re, utóbbi a Stoke otthonában fordított és nyert 2–1-re.
ápr. 8
18:21
Női kosár NB I: az orrtörés sem állította meg a BEAC-ot (She)
A női kosárlabda NB I alsóházi rájátszásában a BEAC Újbuda hazai parketten 71–62-re legyőzte az MTK-Budapestet.
ápr. 8
18:23
La Liga: az Atlético Madrid ikszelt a Real otthonában (She)
Pepe góljára Antoine Griezmann válaszolt: 1–1-re végződött a 266. városi rangadó a Real Madrid és az Atlético Madrid között a spanyol labdarúgó-bajnokság, a La Liga 31. fordulójában.
ápr. 8
18:24
Szürke a vörös ellen – a Mercedes és a Ferrari újra színessé teheti az F1-et (m4sport.hu)
Lewis Hamilton is őszintén örül az új kihívónak: "Ezaz igazi versenyzés!'
ápr. 8
18:25
WTCC: Michelisz Norbert a harmadik a marrákesi időmérőn (She)
Tiago Monteiro szerezte meg az első rajtkockát a főversenyre a túraautó-világbajnokság (WTCC) 2017-es szezonjának első hétvégéjén. A portugál mögött a volvós Néstor Girolami végzett, a Hondával szereplő Michelisz Norbert pedig a harmadik leggyorsabb volt.
ápr. 8
18:30
A BEAC legyőzte az MTK-t (m4sport.hu)
A BEAC házigazdaként kilenc ponttal legyőzte a sereghajtó MTK-t a női kosárlabda NB I alsóházi rájátszásának szombati mérkőzésén.