Szombaton véget ért az OTP Bank Liga 25. fordulója, mi pedig kíváncsiak vagyunk az Önök véleményére, melyik labdarúgó teljesítményét látták a legmeggyőzőbbnek.
Vasárnap meglátogatta en öccsét Eden Hazard, a Chelsea támadója, aki a szombati, Bournemouth elleni győztes mérkőzés után kapott egy pihenőnapot a csapattól.
Helycsere történt a tabella élén a labdarúgó NB I-ben: a Honvéd megint nyert, a Videoton viszont kikapott a 25. forduló rangadóján a Vasastól, így a kispestiek léptek az első helyre. A Ferencváros ezúttal hazai pályán botlott, ám ellenfele, a Diósgyőr sem lehetett felhőtlenül boldog.
Még a mérkőzés után sem tudott lehiggadni a Videoton csatára, Danko Lazovic, akit a Vasas elleni magyar bajnoki mérkőzésen állítottak ki. A szerb támadó az öltözőfolyosón várta, hogy be tudjon olvasni a bíróknak.