Juventus: Ez a három csapat akart szerződtetni… – Buffon (She)
Gianluigi Buffon 2001 óta szerepel a Juventus labdarúgócsapatában, és bár végig hűséges volt a „zebrákhoz”, ez még nem jelenti azt, hogy Európa élcsapatai nem is próbálták meggyőzni arról, hogy igazoljon át.
Rendőrök találták meg a DVTK focistáját Miskolcon, akiről azt hitték eltűnt, de csak az edzések elől bújkált (Blikk)
Miskolc – Rendőrök segítségével találták meg a labdarúgó-NB I-ben szereplő DVTK játékosát, Georges Griffithst (26).
jún. 3
19:51
BL: Isco kezd, Bale csere – megvannak a kezdőcsapatok! (She)
Megvannak a kezdőcsapatok a 20.45 órakor kezdődő Juventus–Real Madrid Bajnokok Ligája-döntőre!
jún. 3
19:53
Huszonhét éve egy félmeztelen lány rúgta a kezdőt a magyar-kolumbiai meccsen - videó (Blikk)
Ezek után nem csoda, hogy a magyarok 3:1-re verték a kolumbiaikat.
jún. 3
19:53
Férfi kézi BL: a Vardar legyőzte a Barcát az elődöntőben (She)
A Vardar Szkopje Luka Cindric utolsó másodpercekben lőtt góljával 26–25-re legyőzte a Barcelonát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében, így a vasárnapi bronzmérkőzésen a katalán csapat lesz a Veszprém ellenfele.
jún. 3
19:54
Rasovszky öt kilométeren is indulhat (m4sport.hu)
Papp Márk is biztosította csapattagságát.
jún. 3
20:00
Portugália négy góllal nyert Ciprus ellen (m4sport.hu)
A portugál labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen négy góllal nyert Ciprus ellen.
jún. 3
20:09
Vizes vb: Rasovszky Kristóf öt kilométeren is bizonyíthat (She)
Rasovszky Kristóf 5 kilométeren is indulhat nyíl tvízi úszásban a nyári hazai világbajnokságon.
jún. 3
20:11
Férfi kézi BL: Jobbak voltunk a PSG-nél – Sabaté (She)
Xavier Sabaté, a Telekom Veszprém vezetőedzője szerint jobbak voltak a francia Paris Saint-Germainnél, amely 27–26-ra legyőzte őket a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjének első szombati elődöntőjében.
jún. 3
20:12
Így hangzik a BL indulója a Virtuózok előadásában (m4sport.hu)
A döntő a komolyzenei tehetségeket is megihlette.
jún. 3
20:18
Kikapott az emberhátrányban játszó Puskás (m4sport.hu)
A Honvéd is vereséget szenvedett.
jún. 3
20:24
A címvédő nyerte az Amerika Kupa selejtezőjét (m4sport.hu)
A kupa 166 éves történetében az amerikaiak egyeduralmát 1983-ban az ausztrálok szakították meg.
jún. 3
20:36
Puskásék óta nem nyert így a Real Madrid (Infostart)
A Real Madrid lett a BL első címvédője. A tizenkettedik BEK/BL-diadalát arató gárda Puskásék korszakát idézi.
jún. 3
20:36
Kikapott a Barcelona, döntős a Vardar Szkopje (m4sport.hu)
A fináléban a PSG-vel találkozik a macedón együttes.
jún. 3
20:45
Ez fájhatott: kilőtte a bíró térdét a teniszező - videó (Blikk)
Párizs – Véletlenül eltalálta a bíró térdét Robin Haase (30) a Francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) második fordulójában.
jún. 3
20:54
A kétszeres olimpiai bajnok bronzérmes Moszkvában (m4sport.hu)
Szilágyi Áron május 20-án, a madridi vk-n is harmadik lett egyéniben.
jún. 3
21:03
Vívó-vk: Szilágyi Áron bronzérmes Moszkvában (She)
Szilágyi Áron bronzérmes lett a férfi kardozók moszkvai Grand Prix-versenyén szombaton.
jún. 3
21:05
Férfi kosár NB I: a hajrában fordított, döntős a Fehérvár (She)
Az Alba Fehérvár sokáig futott az eredmény után, de az utolsó játékrészben sikerült fordítania, 79–74-re győzött a ZTE otthonában a férfi kosárlabda NB I elődöntőjének szombati mérkőzésén, és bejutott a fináléba, ahol a Falco lesz az ellenfele.
jún. 3
21:18
Szilágyi Áron bronzérmes lett a moszkvai Grand Prix-n (444.hu)
Egy dél-koreai kardozótól kapott ki.
jún. 3
21:21
Így ünnepelték Nikolicsék az ötéves házassági évfordulójukat - fotó (Blikk)
Chicago – Különleges alkalmat ünnepelt a feleségével a Chicago Fire magyar légiósa, Nemanja Nikolics (29).
jún. 3
21:21
BL: Cristiano Ronaldo góljával szerzett vezetést a Real – videó (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjében Cristiano Ronaldo 20. percben szerzett góljával szerzett vezetést a Real Madrid a Juventus ellen.
jún. 3
21:24
Már mindkét csapat szerzett gólt a BL-döntőn (444.hu)
Elképesztő iramú meccsen a Real szerzett vezetést, de csak pár percet kellett várni az egyenlítésre. DE MILYEN EGYENLÍTÉSRE!
jún. 3
21:36
Döntős a Fehérvár (m4sport.hu)
A fináléban a Szombathely lesz az ellenfél.
jún. 3
21:39
Juventus - Real 1:1 - Egyenlített Mandzukic (Blikk)
Cardiff - Az év legfontosabb focieseménye zajlik Walesben.
jún. 3
21:54
Durván ellopták a show-t Ronaldótól (Ripost)
Félidejénél tart a Juventus-Real Madrid labdarúgó-BL-döntő. A cardiffi meccs a szezon egyik legszebb gólját hozta.
jún. 3
21:57
Egykori edzőit gyászolja Kiss Gergely (Blikk)
– Két igazán fontos embert veszített el a napokban a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, Kiss Gergely (39).
jún. 3
22:15
Férfi kézi BL: Sterbik Árpád a kilencedik döntőjére készül (She)
A kilencedik Bajnokok Ligája-döntőjére készül Sterbik Árpád, a macedón Vardar Szkopje délvidéki születésű spanyol kapusa, aki remek teljesítménnyel járult hozzá csapata győzelméhez a kölni négyes döntő szombati játéknapján.
jún. 3
22:15
Juventus - Real Madrid 1:1 (Blikk)
jún. 3
22:17
BL: Casemiro szerencsés gólja, újra vezet a Real – videó (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjében Casemiro szerencsés távoli góljával másodszor is vezetést szerzett a Real a Juventus ellen.
jún. 3
22:18
Kötél és biztonsági felszerelés nélkül, egyedül mászta meg a világ egyik leghíresebb sziklafalát egy amerikai sziklamászó (444.hu)
Alex Honnold a 900 méter magas El Capitan fal tetejére ért fel.
jún. 3
22:18
Sterbik Árpád a kilencedik BL-döntőjére készül (m4sport.hu)
Remek teljesítményt nyújtott az elődöntőben.
jún. 3
22:19
BL: Ronaldo duplázott, kettő a Real előnye – videó (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjében Cristiano Ronaldo megszerezte a második gólját, így a Real Madrid már 3–1-re vezet a Juventus ellen.
jún. 3
22:24
Szilágyi Áron bronzérmes Moszkvában (Infostart)
Szilágyi Áron bronzérmes lett a férfi kardozók moszkvai Grand Prix versenyén szombaton.
22:42
Bajnokok Ligája: Most is minden úgy pattant, ahogy Madridban akarták - BL-győztes a Real Madrid (Agroinform)
Hiába szerezte Mandzukic az év egyik legszebb gólját, Cristiano Ronaldo góljaira nem volt ellenszere az Öreg Hölgynek.
jún. 3
22:48
A Real Madrid nyerte a Bajnokok Ligáját (ATV)
A spanyol bajnok 4-1-re győzött a Juventus ellen. Ronaldo két gólt szerzett, az olasz csapat az utolsó tíz percet emberhátrányban játszotta. Allegri irányítása alatt korábban soha nem kapott 4 gólt a Juventus.
jún. 3
22:48
Először történt címvédés a labdarúgó BL-ben (Azenpenzem)
A Real Madrid megvédte címét a labdarúgó Bajnokok Ligájában: a spanyol csapat a sorozat 2016/17-es szezonjának szombati döntőjében Cardiffban 4-1-re legyőzte az olasz Juventus együttesét.
jún. 3
22:48
Történelem, erre várt Európa 25 évig (Ripost)
Cristiano Ronaldo ellenállhatatlan volt, a Real Madrid lett a BL első duplázója. A Juventusnak semmi sem jön össze.
jún. 3
22:51
Juventus - Real Madrid 1:4 - Megvédte BL-bajnoki címét a Real (Blikk)
jún. 3
22:51
BL: a Real Madrid megvédte elsőségét, Buffon ismét elbukott (She)
A címvédő Real Madrid megtörte a Bajnokok Ligája-győztesek átkát, a sorozat történelme során először megvédte ugyanis elsőségét az előző aranyérmes. A Juventus ugyan kiegyenlítette az első félidőben Cristiano Ronaldo gólját, de a második félidőben föléje kerekedtek a sebességet váltó spanyolok.
jún. 3
22:54
4-1-re verte a Real Madrid a Juventust (444.hu)
Ezzel megvédték a címüket, hiszen tavaly is ők nyertek. A második félidőben tényleg a Real játszott jobban, Ronaldo második gólja, és egy kiállítás teljesen megtörte őket. Zinedine Zidane az edzők között is a legnagyobbak közé került.
jún. 3
22:54
Fölényes Real-siker a BL-döntőben (HírTV)
Cristiano Ronaldo duplázott, csapata 4-1-re verte a Juventust Cardiffban.
jún. 3
22:56
A Real lelépte a Juventust, a Madrid BL-történelem első címvédője (444.hu)
Ronaldo duplázott, a pazar első félidő után momentuma sem volt az olaszoknak. 4-1 lett a vége.
jún. 3
23:06
A Real Madrid a Juventuson átgázolva védte meg Bajnokok Ligája-címét (m4sport.hu)
Ronaldo duplázott és a sorozat gólkirálya lett.
jún. 3
23:09
Videó: Dávid Kornél, egy steak és a rémálom (She)
Dávid Kornél rengeteget küzdött, hogy megállja a helyét az NBA-ben. Az egyik legkeményebb megpróbáltatást azonban egy vacsora jelentette a Bulls háromszoros bajnokával, Bill Wenningtonnal. A Kornél On Tour című dokumentumfilmben számos kedves NBA-s történet előkerül, például az is, amikor egy életre megtanulta, hogy ne fogadjon el étkezési tanácsokat egy kanadai óriástól!
jún. 3
23:27
BL: tömegpánik Torinóban a Juventus-szurkolók közt – videó (She)
Óriási pánik tört ki Torinóban, ahol nagyjából 20 ezer drukker gyűlt össze, hogy megnézzék a Bajnokok Ligája-döntőjét, amelyen kedvenc csapatuk, a Juventus a Real Madriddal csapott össze, és végül veszített. A rendőrség jelenlegi információi szerint a tévedésből kitört káoszban nagyjából 200 ember sérült meg.